Piotr Żyła odpowiedział na informację o wyrzuceniu go przez żonę z domu. "Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów"

Piotr Żyła odpowiedział na informację o wyrzuceniu go przez żonę z domu. "Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów"

W ten weekend polskich internautów poruszyła historia rozpadu małżeństwa popularnego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły. Jego żona, w emocjonującym wpisie na Instagramie wyjawiła kulisy rozpadu ich związku. Jako powód podała odejście męża do kochanki.

Marek
26.02.2018, 19:18

Justyna Żyła postanowiła podzielić się z opinią publiczną swoimi przemyśleniami na temat małżeństwa z Piotrem Żyłą. W pełnym emocji wpisie zawarła stwierdzenie: "Ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak nie potrafi żyć w rodzinie. Wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę".

Następnie post został przez nią usunięty, ale w to miejsce pojawił się kolejny. "Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności. Pozdrawiam Justyna Żyła".

Dzisiaj głos w sprawie zabrał Piotr Żyła

Na swoim oficjalnym profilu na portalu Facebook, napisał, że jego małżeństwo rozpadło się już dawno. Żali się, że musiał wyprowadzić się z domu, który zbudował dla rodziny. Wskazuje, że próbował dojść do porozumienia z żoną i skoncentrować się na treningach. Napisał także, że nie zamierza komentować wpisów żony w mediach społecznościowych.