Po 33 Latach Otworzył Garaż. Poza Masą Śmieci Znalazło Się Tam Mnóstwo Skarbów!

Po 33 Latach Otworzył Garaż. Poza Masą Śmieci Znalazło Się Tam Mnóstwo Skarbów!

To odkrycie jest jak cofnięcie się w czasie. Pewien mężczyzna postanowił otworzyć swój garaż, do którego nikt nie zaglądał od ponad trzech dekad. W środku znalazł legendarny i oryginalny samochód GAZ-M20 „Pobieda”!

Mateusz Ochocki
7.11.2018, 01:09

Oto historia zapomnianego garażu, do którego nikt nie zaglądał od 1985 roku. Pewien mężczyzna z Rosji, pochwalił się koledze podczas wyprawy do Victorii w Azji, że ma garaż, do którego nikt nie zaglądał od ponad trzech dekad. Według niego, w środku miał znajdować się oryginalny GAZ-M20 "Pobieda" w stanie nienaruszonym!

Niemniej jednak, o tym w jakim stanie był pojazd, dowiedział się dopiero w dniu przyjazdu. Wszystko przez ogromną ilość śmieci zalegających w garażu, przez które nie było nawet widać samochodu.

Samochód stał w garażu, do którego nikt nie zaglądał od 33 lat.

W środku znajdowało się mnóstwo śmieci, które zasłaniały samochód.

Oprócz samochodu, garaż ukrywał wiele innych przedmiotów. Znaleziono tam m.in. rower turystyczny, konserwy, opony czy łopatę Tsarev z 1915 roku!

W garażu Rosjanin znalazł też wiele innych przedmiotów.

Rosjanin postanowił odświeżyć samochód. W tym celu, ostrożnie umył pojazd (w tym nadkola i spód) za pomocą nafty i szamponu.

Tak prezentuje się samochód GAZ-M20 "Pobieda".

Samochód został skonstruowany w latach 1946–1958 przez zakłady GAZ. Jest pierwszym samochodem osobowym skonstruowanym w ZSRR, bez bezpośredniego wzorowania się na zagranicznych modelach pojazdów!

Od 1951 roku był także produkowany przez warszawską FSO, jako Warszawa, która była konstruowana w oparciu o model GAZ-M20 "Pobieda".

W sumie wyprodukowano 241 497 lub według innych danych 236 820 samochodów "Pobieda".

Rosjanin postanowił przywrócić samochód do stanu swojej chwały.

Rosjanin Andrei Funt postanowił poddać samochód renowacji. Dzięki temu pokaże wszystkim dokładnie to, co zobaczyli obywatele ZSRR w 1954 roku, patrząc na samochód GAZ-M20 "Pobieda".

Wnętrze znalezionego samochodu wymaga trochę pracy.

Samochód był dość mocno zabrudzony.

Andrei chwali się swoim samochodem.

Samochód został przeniesiony do nowego miejsca.

Po 33 latach, samochód w końcu trafił w miejsce godne swojej chwały.

O podobnym odkryciu, pisaliśmy już jakiś czas temu. Wówczas pewien student z USA odkrył w garażu babci dwa sportowe samochody, warte ponad 2 miliony złotych! Fury stały tam nietknięte od ponad 20 lat i popadły w ruinę.

Student odkrył w garażu babci samochody warte 2 miliony złotych!

Jak widać, ludzie trzymają w garażu różne rzeczy. Ciekawe ile jeszcze takich skarbów czeka, by ujrzeć światło dzienne.