Po rozwodzie schudła 108 kg i jest obiektem westchnień. Były mąż może tylko żałować!

Po rozwodzie schudła 108 kg i jest obiektem westchnień. Były mąż może tylko żałować!

Rosie Mercado z Las Vegas już od dziecięcych lat marzyła o modelingu. Ludzie mówili, że ma ładną buzię, ale z powodu otyłości nigdy nie spełni tego pragnienia. Wbrew temu Rosie z wagą 186 kg. została modelką i ambasadorką piękna XXL. Teraz kobieta SZOKUJE szczupłym wyglądem i dostaje POGRÓŻKI od fanów swej dawnej wagi.

Kamila Mrozek
4.10.2018, 18:37

Rosie przyszła na świat 28 marca 1980 r. w Los Angeles. Ma meksykańskie pochodzenie i wychowywała się w Riverside w Kalifornii. Życie Rosie pokazuje, że kobieta bez względu na rozmiar może czuć się atrakcyjna i realizować swoje pragnienia. Dawniej wyzywana od grubasek, dziś Rosie jest gwiazdą TV, influencerką i jako life coach świetnie motywuje do zmian inne zagubione panie.

THE BEST OF... czyli Rosie Mercado w pigułce

Rosie zawsze przyciągała uwagę swoją piękną twarzą. Ale sylwetka modelki XXL nie sprawiała, że czuła się PIĘKNA...

Początki kariery w rozmiarze XXL

Pierwszym krokiem do sukcesów Rosie w modelingu był podobno…rozwód. Zakończenie formalnego związku z mężczyzną zmotywowało ją do walki o swoje marzenia. Kobieta postanowiła wziąć udział w konkursie na Miss Plus Ameryka w 2009 roku. Dziewczyna wprawdzie nie zdobyła tam głównej nagrody, ale została dostrzeżona i odtąd regularnie zwyciężała w różnego rodzaju projektach dla modelek PLUS SIZE. Choć w dzisiejszym świecie panie o pełnych kształtach coraz częściej są doceniane w branży modowej, to Rosie nie czuła się szczęśliwa i postanowiła to zmienić. Uwierzycie, że w krótkim czasie udało jej się zrzucić aż 108 kg?

Instagram Rosie pęka w szwach od tego typu zdjęć. Kobieta z dumą zestawia fotki sprzed i po zrzuceniu zbędnych kilogramów!

Waga się zmieniła, HEJTERZY pozostali...

Rosie od zawsze cierpiała z powodu negatywnych komentarzy na temat swojego wyglądu. Gdy ważyła 186 kg, pewna złośliwa stewardesa miała jej doradzić, by kupiła sobie drugie miejsce w samolocie ze względu na swój rozmiar. Niezwykła przemiana fizyczna kobiety niestety nie powstrzymała hejtu internautów pod jej adresem. Niektórzy ,,fani” Rosie nie mogli znieść tego, że z ambasadorki piękna w rozmiarze XXL stała się aktywistką szczerze mówiącą publicznie o swojej trudnej drodze w pokonywaniu problemów z nadwagą. Kobieta wyznaje, że wciąż dostaje listy i maile stanowiące osobiste komentarze na temat zmiany jej wyglądu. Niestety niektóre z nich to paskudne paszkwile z pogróżkami i życzeniami śmierci. Czy Rosie nigdy nie będzie mogła czuć się kochana i akceptowana przez innych?

W zielonym zawsze jej było do twarzy. Ale zgrabną talię dopiero od niedawna Rosie zaczęła podkreślać paskiem.

Rosie zawsze była zmysłową i seksowną kobietą. Ale dopiero zmiana rozmiaru na mniejszy sprawiła, że stała się tego świadoma.

Zachwyca urodą i realizuje się zawodowo!

Dziś Rosie jest asertywną i pewną siebie kobietą o seksownych krągłościach, za którą szaleje wielu facetów. Kobieta z powodzeniem radzi sobie z wychowaniem trójki dzieci oraz obowiązkami zawodowymi. Na swoich profilach społecznościowych i w programach telewizyjnych chętnie opowiada o swoich doświadczeniach związanych z osiągnięciem upragnionego wyglądu. Co więcej, dzisiejsza Rosie to prawdziwa kobieta sukcesu i godna podziwu bizneswoman. Realizuje się nie tylko nie jako modelka, ale i projektantka odzieży. Mówi o sobie, że jest life coachem, influencerką, dziennikarką, a zarazem promotorką zdrowego stylu życia.

Rosie o trudnej sztuce ŻYCIOWYCH WYBORÓW:

Zawsze byłam krytykowana za to, że jestem za duża i zbyt mała, że nie dość duża, będąc Latynoską. Krytykowano, że jestem rozwiedzioną, samotną matką, a także wytykano, iż nie jestem wystarczająco dorosła i zbyt stara.

Zdaję sobie sprawę, że trzeba żyć zgodnie ze swoimi wartościami, niezależnie od tego, czy ludzie cię wspierają, czy nie. Jeśli twoja życiowa wizja jest jasna, nikt nie pozbawi cię radości i zadowolenia. Zrzuciłam 240 funtów i jestem wdzięczna za każdą część mojej podróży. Wszystko w życiu jest wyborem...

Postawa jest twoim wyborem. Szczęście jest twoim wyborem. Optymizm jest twoim wyborem. Życzliwość, dawanie, szacunek to także twoje wybory. Bez względu na to, jakiego dokonasz wyboru, będziesz nim. Wybierz mądrze. To była podróż, którą wybrałam i nie poddaję się, abym mogła się odkryć siebie na nowo...

Co sądzicie o Rosie jako modelce? Lepiej wygląda teraz, czy powinna zostać przy swoim PLUS SIZE?

Macie pomysły, jak ma się odciąć od wrogich komentarzy na temat zmiany swojego wizerunku?