Wiele osób śmiało się z jej wyglądu. Po 8 latach pokazała nowe zdjęcia!

Wiele osób śmiało się z jej wyglądu. Po 8 latach pokazała nowe zdjęcia!

Często zdarza się tak, że drugiego człowieka oceniamy powierzchownie, głównie na podstawie jego wyglądu. Jest to bardzo krzywdzące zwłaszcza dla osób, które nie odziedziczyły w genach jakieś szczególnej urody.

Kamila Mrozek
27.10.2019, 14:02

Pewna dziewczyna jako nastolatka założyła sobie konto w serwisie społecznościowym. Jej fotki były ostro komentowane, a o wyglądzie powstały nawet prześmiewcze memy...

Bohaterka naszego artykułu nigdy nie należała do szczególnie pięknych kobiet, ale krewni i znajomi cenili ją za dobre serce, przyjazne usposobienie, mnóstwo dobrych zalet. Kiedy dziewczyna skończyła 16 lat i zaczęła pokazywać w internecie swoje zdjęcia, coś się zmieniło. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś, a jak prezentuje się teraz ta, którą wielu wyzywało od "brzyduli".

Veronika Zaitseva jako 16-latka założyła sobie konto na rosyjskim serwisie społeczenościowym "Vkontakte".

© jestpozytywnie.pl

Jeden z użytkowników serwisu zaczął w okrutny sposób naśmiewać się z jej wyglądu, a w ślad za nim podążyli inni internauci.

© jestpozytywnie.pl

Ktoś nawet pobrał jej zdjęcia i zrobił z nich prześmiewcze memy.

© meme-arsenal.com

Wkrótce pod fotografiami Veroniki zaczęło roić się od paskudnych, obraźliwych komentarzy dotyczących jej wyglądu.

© jestpozytywnie.pl

Młoda dziewczyna dość miała obelg i wyzwisk, dlatego szybko usunęła wszystkie swoje fotki z profilu społecznościowego i przestała w ogóle z niego korzystać. Niestety memy z jej karykaturalną podobizną i zdjęcia z przeszłości krążą po sieci do dziś, ale...

© jestpozytywnie.pl

8 lat później na profilu Veroniki znów zaczęły pojawiać się fotki - tym razem pokazujące sporą metamorfozę, jaką przeszła ta młoda kobieta.

© jestpozytywnie.pl

Widać, że Veronica wydoroślała, zaczęła ubierać się i malować jak zadbana kobieta. Znalazła też ukochanego i została jego żoną.

Co sądzicie o przemianie Veroniki?

© jestpozytywnie.pl

Czy publikacja w sieci swoich zdjęć z prywatnego życia to w ogóle dobry pomysł?