Pokazała zdjęcia sprzed 10 lat, na których nie jest idealna. "Nie wierzę, że to Ty!"

Pokazała zdjęcia sprzed 10 lat, na których nie jest idealna. "Nie wierzę, że to Ty!"

Jedna ze znanych gwiazd mediów społecznościowych przez długi czas prezentowała fanom swój nienaganny wygląd oraz wspaniałe życie, jakie prowadzi. Teraz postanowiła pokazać swój wygląd sprzed 10 lat i jak się okazało – mocno się zmieniła!

Mateusz Ochocki
23.01.2019, 21:22

Korzystanie z mediów społecznościowych stało się dla nas elementem codzienności, bez którego nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie codziennej egzystencji. Każdego dnia śledzimy najbardziej znane osoby, które z chęcią dzielą się swoim życiem ze swoimi fanami.

Jedną z takich osób jest Lauren Curtis – znana influencerka, która znana jest z upubliczniania zdjęć swojego nienagannego wyglądu i fantastycznego życia.

Lauren Curtis jest znaną osobą w internetowym świecie mody i urody

Młoda Australijka posiada 3,5 miliona subskrybentów na YouTube i prawie 1,5 miliona obserwujących na Instagramie. W mediach społecznościowych znana jest z porad dotyczących makijażu, fryzur czy testowania produktów.

Influencerka ma wielu fanów w mediach społecznościowych

Wiele osób może 25-latce pozazdrościć wyglądu

Na co dzień 25-latka jest bardzo wrażliwa i miła. Lauren jest z łatwością rozpoznawana na ulicy przez fanów. Niemniej jednak, w swojej karierze gwiazdy social media, influencerka miała kilka wzlotów i upadków. Jednym z nich były zarzuty o retusz swoich zdjęć.

Pomimo głosów krytyki i kilku załamań, Lauren kontynuuje drogę gwiazdy mediów społecznościowych i sukcesywnie pokonuje wszelkie problemy, jakie stają jej na drodze.

Lauren pozuje ze swoim partnerem, z którym zaczęła się widywać w 2014 roku

25-latka postanowiła pokazać dystans do swojej osoby i opublikowała zdjęcia z czasów, gdy nie była jeszcze sławną osobą. Influencerka umieściła je na swoim profilu na Instagramie. Na zdjęciach widać, że 10 lat temu Lauren nie była tak idealna, jak w tej chwili.

Tak Lauren wyglądała 10 lat temu!

Influencerka przeszła niemałą metamorfozę od czasów bycia nastolatką

Dziewczyna kochała chodzić w swetrach

Lauren ma starszego brata i siostrę

Dziewczyna nie była popularna w czasach szkolnych

Jako nastolatka zainteresowała się fotografią, co praktykowała robiąc zdjęcia krajobrazów

Lauren stała się bardziej pewna siebie w czasach liceum

Dzięki pokazaniu zdjęć Lauren nie tylko pokazuje dystans do swojej osoby, ale przypomina też, że Instagram to tylko sztuczna kreacja