Pokazała zdjęcie zrobione 24 godziny po narodzinach drugiego dziecka. Jej pociechy są pod opieką dwóch tatusiów.

Pokazała zdjęcie zrobione 24 godziny po narodzinach drugiego dziecka. Jej pociechy są pod opieką dwóch tatusiów.

Pewna matka opublikowała w internecie wzruszającą fotkę ze szpitala, w którym przyszedł na świat jej drugi synek. Zdjęcie przedstawia dzieci tej kobiety w towarzystwie dwóch ojców. Obrazek ma 5000 komentarzy, 47 000 udostępnień i otrzymał już 149 000 polubień!

Kamila Mrozek
11.10.2019, 15:30

Kobieta, która tego roku po raz drugi została mamą, jest bardzo dumna, że udostępnione przez nią zdjęcie, wzbudza tak wiele pozytywnych reakcji. Nie się ukryć, że fotka przedstawiająca dwóch mężczyzn w towarzystwie niemowlęcia i małego chłopca wygląda dość dziwnie. Ale wydaje się, że autorowi zdjęcia udało się uchwycić szczególną więź łączącą wszystkie 4 osoby na nim obecne.

Madison Holley pochodzi z Corunna w Ontario.

Ma dwóch synków - 3-letniego Cade'a oraz 2-miesięcznego Waylona. Kobieta jest bardzo szczęśliwa, niedługo wychodzi za mąż.

"Facet po lewej to mój były, 3-latek trzymający go za rękę to moje pierwsze dziecko, Cade, którego razem mieliśmy. Facet po prawej to mój narzeczony, a maluch, którego trzyma, to nasz nowonarodzony synek" - wyjaśnia Madison.

Zdjęcie tej mieszanej, "patchworkowej" rodziny to zdaniem Madison kwintesencja prawdziwego, odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Tych dwóch facetów na zdjęciu wiele dla mnie znaczy. Obaj są ojcami moich dzieci. Fakt, że mogą się ze sobą dogadać i byli ze mną w szpitalu, gdy urodziłam dziecko jednemu z nich jest niesamowity - mówi wzruszona kobieta.

Madison jest zaręczona z widocznym na zdjęciu poniżej Codym Pietzem, ale wciąż utrzymuje przyjazne relacje z ojcem swojego starszego syna - Tylerem Mcilveenem. Rozstała się z nim, gdy Cade skończył dwa latka.

© goodmorningamerica.com

"To, że związek między dwojgiem ludzi się zakończył, NIE oznacza, że to samo czeka ich związek z dzieckiem. Każde dziecko potrzebuje matki i ojca, a mój syn Cade po prostu zyskuje drugą miłość" - tak Madison komentuje fakt, że jej synowie są w bliskiej relacji z jej narzeczonym oraz byłym partnerem, tatą Cade'a...

© goodmorningamerica.com

Internauci są pod wrażeniem niezwykłej relacji, jaką kobieta utrzymuje ze swoim obecnym i byłym partnerem. Wielu z nich zdecydowało się w komentarzach do zdjęcia Holley pokazać swoje prywatne fotki z mieszanymi - "patchorkowymi" rodzinami. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

"Zawsze chciałam współpracować z moim byłym przy wychowaniu dziecka, ale niestety uniemożliwił mi to. Uwielbiam oglądać i słyszeć historie pokazujące sukcesy w zakresie wspólnego rodzicielstwa" napisał jeden z internautów.

Co sądzicie o zdjęciu udostępnionym przez Holley z dwoma tatusiami jej synów?

© facebook.com/lovewhatreallymatters

Czy bliska relacja z byłym partnerem, w sytuacji gdy ma się już narzeczonego i drugie dziecko, to dobra decyzja?