Ta dziewczyna pokryła tatuażami 90% swojego ciała. Wszystko po to, żeby uhonorować swojego ojca!

Ta dziewczyna pokryła tatuażami 90% swojego ciała. Wszystko po to, żeby uhonorować swojego ojca!

Nadine Anderson pochodzi ze Szkocji. Odkąd była dzieckiem, podziwiała pokryte tatuażami ramiona swojego taty i marzyła, że pewnego dnia będzie mogła posiadać podobne. Zobaczcie jak wygląda teraz!

Marek Rajman
22.01.2020, 21:48

Gdy dziewczyna skończyła osiemnaście lat, razem z tatą wybrała się do salonu, gdzie zrobiła swój pierwszy tatuaż. Był to niewielki rysunek drzewa na przedramieniu. Jej ojciec spytał ją tylko, czy jest tego absolutnie pewna i nie sprzeciwiał się wyborowi córki. Prawdopodobnie nie spodziewał się, jak bardzo Nadine zafascynuje się tatuażami.

© https://www.thescottishsun.co.uk/

Nadine w wieku nastoletnim. Zmieniła się nie do poznania...

Jeden za drugim...

Nadine całe dnie przesiadywała na portalu Pinterest i forach poświęconych tatuowaniu, w poszukiwaniu idealnych projektów i wzorów, przeglądała także materiały poświęcone innym modyfikacjom jak kolczykom, skaryfikacjom i operacjom na języku. Ostatecznie, w ciągu pięciu lat, pokryła niemal 90% swojego ciała, i wciąż znajduje na nim puste miejsca, które chce zapełnić. Dziewczyna posiada aktualnie rozległe tatuaże, które są tak rozmieszczone, że zlewają się w jeden, ogromny superatauaż, w dużej części jednolity w kolorze. Posiada skaryfikacje na głowie, tunele w uszach oraz język rozcięty na pół, na którego operację musiała wybrać się aż do Niemiec. Podkreśla jednak, że nie chce pokryć do reszty swojej twarzy, bo chce aby widoczne były jej naturalne cechy urody, a został jej tylko jeden mały obszar pod jednym z oczu, który jeszcze czeka na swój tatuaż. Myśli też o nowych tatuażach na stopach.

© https://thenypost.files.wordpress.com/

Tak Nadine wygląda obecnie. Dziewczyna planuje zostawić "czysty" fragment twarzy.

Kompletnie zwariowałaś!

Reakcje obcych osób są bardzo zróżnicowane. Część wrogo spogląda, atakuje dziewczynę nieprzyjemnymi uwagami, twierdząc że zniszczyła sobie życie, że nie znajdzie zatrudnienia i że pożałuje tego na starość. Wiele osób współczuje dziewczynie, podejrzewając ją o zaburzenia psychiczne, ubolewają nad tym, że - ich zdaniem - tak bardzo się oszpeciła. Dostaje także dużo dociekliwych pytań odnośnie swoich motywów. Ale Nadine spotyka też osoby wyrażające pozytywne opinie. Podziwiają jej odwagę i to, że pozostała wierna sobie, komplementują też styl tatuaży. Wśród członków jej rodziny i przyjaciół także są tacy, którzy otwarcie krytykują Nadine, niektórzy uważają, że po prostu zwariowała. Jednak Nadine podkreśla, że od zawsze była bardzo konsekwentna i zdeterminowana jeśli chodzi o realizację swoich tatuażowych planów i finalnie przekonuje wszystkich do siebie.

© https://s.yimg.com/

Wygląd Nadine wzbudza zróżnicowane reakcje, często jednak negatywne.

Ile to kosztuje?

Nadine wydała już blisko 20 tysięcy funtów na swoje tatuaże. Podkreśla jednak z dumą, że za wszystkie zapłaciła sama. Udziela chętnie porad osobom zainteresowanym tematyką lub posiadającymi już własne tatuaże. Dzieli się wiedzą na temat pielęgnacji tatuaży. A koszt wytatuowanego ciała - w życiu prywatnym? Nadine uważa, że tatuaże niczego jej w życiu nie zabrały, nie zamknęły dla niej żadnej drogi. Jest zatrudniona jako opiekunka osób starszych, ma swoje własne mieszkanie, dorabia jako modelka. Twierdzi, że jest sobą i nikogo nie krzywdzi. Jej tatuaże nie mają obraźliwego czy kontrowersyjnego wydźwięku, są po prostu wyrazem jej pasji i artystycznej duszy.

© https://thenypost.files.wordpress.com/
© https://www.tattooloversshop.com/

Tatuaże pokrywają 90% skóry dziewczyny, ale ona dalej myśli o kolejnych.

© https://www.thescottishsun.co.uk/

Czy rozległe tatuaże poleca innym?

Niekoniecznie. Nadine uważa, że jeśli ktoś ma chociaż cień wątpliwości, to ona odradza zrobienie sobie nawet jednego tatuażu. Podkreśla, że jest to jednak zmiana de facto permanentna, a zatem decyzja musi być dobrze przemyślana. Chyba, że ktoś jest gotów potem poddać się obciążającym finansowo operacjom laserowym, mającym je usunąć. A te zabiegi często wymagają wielokrotnych powtórzeń, żeby faktycznie oczyścić skórę z tuszu. W przypadku Nadine usunięcie wszystkich tatuaży nie byłoby raczej możliwe.

Co sądzicie o wyglądzie dziewczyny?

Przesadziła? Czy jest godna podziwu? Dajcie znać w komentarzach!