Zobacz, jak po 19 latach wygląda "polska Britney". Przeprowadziła się do USA, gdzie osiągnęła sukces!

Zobacz, jak po 19 latach wygląda "polska Britney". Przeprowadziła się do USA, gdzie osiągnęła sukces!

Kojarzycie młodą piosenkarkę, która zadebiutowała w 2000 r. albumem "Moje skrzydła"? To pochodząca z Poznania Natalia Gryczyńska (znana dawniej jako Maja Kraft), która przed laty miała zamiar podbić rynek muzyczny i pójść w ślady amerykańskiej Britney Spears.

Kamila Mrozek
11.04.2019, 17:35

Pierwsza płyta Mai Kraft okazała się totalną klapą, ale ta dziewczyna pokazała, że i tak osiągnie wielki sukces. Aktualnie Maja mieszka w Miami i może śmiało stwierdzić, że właśnie spełnia się jej "amerykański sen".

Urodzona w Poznaniu Maja Kraft w wieku 16-lat próbowała swoich sił na polskim rynku muzycznym. Podczas jednego z castingów gwiazdkę wyłoniła wytwórnia BMG Poland, a pod opiekę wziął ją pomysłodawca zespołu Just 5 – Sławomir Sokołowski.

Na debiutanckiej płycie Mai - blondynki stylizującej się na ówczesną idolkę nastolatek Britney znalazły się piosenki miejscami łudząco podobno do jej twórczości. Wystarczy porównać utwór "Moje skrzydła" ze znaną piosenką Britney "Born To Make You Happy".

Ale utwory takie jak "Twoja magia" czy "Moja skrzydła" nie okazały się dla Mai Kraft furtką do międzynarodowej kariery.

Ambitna Polka zaczęła zarabiać miliony.. w renomowanej agencji nieruchomości Zobaczcie, jak teraz wygląda i czym się zajmuje na co dzień 35-letnia Natalia Gryczyńska.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądała "polska Britney", gdy była małą dziewczynką, zajrzyjcie na Instagrama Natalii Gryczyńskiej. Na tej fotce widzimy ją z ukochaną mamą.

Jasnowłosa Natalka od zawsze sprawiała wrażenie ciepłej i otwartej osoby. Ciekawe, jakie marzenia miała tamta mała dziewczynka z uroczym warkoczykiem widoczna na zdjęciu poniżej?

Co roku, w dzień swoich urodzin Natalia umieszcza na Instagramie jakąś fotkę z czasów dzieciństwa. Okazuje się, że już wtedy ciągnęło ją do muzyki.

Nie możecie sobie przypomnieć piosenek Mai Kraft, ani tego jak wyglądała jako natolatka? Oto jeden z jej teledysków, gdzie zaśpiewała w towarzystwie popularnego niegdyś Bartka Wrony.

Utwór "Twoja magia" to jedna z piosenek, które znalazły się na pierwszej i ostatniej płycie Mai. Wokalistka już rok po debiucie, w 2001 r. podjęła decyzję o zakończeniu kariery muzycznej.

Osiem lat później "Britney" już jako Natalia Gryczyńska ukończyła filologię polską na UAM w Poznaniu. Zapewne specjalizacja z dziennikarstwa ułatwiła jej stawianie pierwszych kroków zawodowych w warszawskiej agencji reklamowej.

Co się stało potem z Natalią Gryczyńską? Słuch o tej urodziwej blondynce zaginął, tymczasem ona wyleciała za ocean...by spełnić swoje marzenia o wielkiej karierze. Początki za granicą nie były łatwe. Polka zajmowała się sprzedażą biletów, pracowała jakiś czas na stanowisku kelnerki.

Przełomem w życiu zawodowym Natalii okazała się przeprowadzka do Miami. Polka rozpoczęła tam pracę w agencji nieruchomości.

"Zaczynałam tutaj od zera, to było bardzo trudne. Specyfika mojej pracy jest taka, że nie jestem wynagradzana od godziny i żyję z prowizji. Było bardzo ciężko. Zaczynałam jako asystentka innego agenta i wówczas trafiła mi się sprzedaż domu za 22 miliony dolarów" - wyjawiła Natalia w jednym z wywiadów telewizyjnych.

Tak obecnie wygląda "polska Britney", która znowu "jest na tapecie". Trzeba przyznać, że z wielką klasą prezentuje ekskluzywne posiadłości, które oferuje na sprzedaż jako agentka.

Natalia wyznaje, że sprzedaż domu za 22 miliony dolarów, której dokonała, była jedną z najbardziej spektakularnych w tej branży na terenie Stanów Zjednoczonych.

Jak Natalia z perspektywy czasu ocenia siebie jako tamtą szaloną nastolatkę z odsłoniętym brzuchem, która usiłowała naśladować Britney?

"Niczego nie żałuję. Mam tak wspaniałe życie, że to wszystko, co widziałam i czym się teraz zajmuję nigdy w życiu nie wydarzyłoby się gdybym dalej śpiewała z dwoma warkoczami. Ja chciałam śpiewać i muzyka jest moją dużą pasją" - wyjaśnia Natalia.

Pamiętacie piosenki Mai Kraft? Czy słusznie zrezygnowała z kariery muzycznej i rzuciła wszystko, by w Miami stać się elegancką agentką, która sprzedaje bajecznie piękne i drogie posiadłości?