Powstaje nowa wersja "Beverly Hills, 90210"!  Zobaczycie w niej ulubione gwiazdy z oryginalnej produkcji.

Powstaje nowa wersja "Beverly Hills, 90210"! Zobaczycie w niej ulubione gwiazdy z oryginalnej produkcji.

Pamiętacie kultowy serial o losach Brendy i Brandona Walshów oraz ich przyjaciół z Kalifornii? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów tej amerykańskiej produkcji dla młodzieży. 19 lat po oficjalnym zakończeniu emisji serialu stacja FOX zamówiła produkcję 6 nowych odcinków "BH90210", które będzie można obejrzeć już tego lata.

Kamila Mrozek
28.02.2019, 10:34

Jak podają amerykańskie media, w nowej wersji "Beverly Hills, 90210" wystąpią m.in.: Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green oraz Gabrielle Carteris. Odświeżona wersja popularnego serialu z lat 90. zapowiada się ciekawie, bo aktorzy, którzy wcielali się w nastolatków w "Beverly Hills, 90210", wprawdzie powrócą na ekran, ale… nie w roli swoich bohaterów, tylko fikcyjnych wersji… samych siebie.

"Beverly Hills, 902010" to amerykański serial dla młodzieży, którego producentem był Aaron Spelling. Można było w nim śledzić perypetie paczki przyjaciół na czele z parą bliźniąt Brendy i Brandona Walshów, którzy pewnego dnia musieli opuścić rodzinną Minnesotę i wraz z ojcem przeprowadzić się do słonecznej Kalifornii.

"Beverly Hills, 902010" doczekało się 10 sezonów. W Polsce ten kultowy serial emitowała TVP, a w późniejszym czasie TVN. U schyłku swojej popularności serial pojawił się również na antenie TV4 i Polsatu do roku 2008.

"Beverly Hills, 90210 pozostawiło niezatarte piętno na popkulturze i całym pokoleniu" - powiedział Michael Thorn, prezes działu rozrywki dla sieci Fox. Nowa odsłona serialu ma nawiązywać do dawnej wersji opowieści o problemach przyjaciół, ale mają oni "grać ulepszone wersje samych siebie". Czy to na pewno dobry pomysł?

© thr.news

Pierwsze informacje na temat powrotu serialu pojawiły się, kiedy Tori Spelling, czyli serialowa Donna opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z podpisem "back to work" ("powrót do pracy"). W późniejszych wywiadach telewizyjnych aktorka z zadowoleniem potwierdziła te informacje.

Oto oficjalny zwiastun nowych, 6 odcinków serialu, który można będzie oglądać już latem tego roku. Wystąpi w nim większość bohaterów z oryginalnej obsady serialu z 1990 roku.

Przy okazji zamówienia na nowe "BH90210", FOX zaprezentował oficjalny opis serialu:

Po 19 latach od kiedy przestali grać w oryginalnym serialu, Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie, kiedy jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot "Beverly Hills, 90210". Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i wrogowie spotkają się ponownie, podczas gdy ta ikoniczna obsada, którą cały świat oglądał, jak dojrzewają, próbuje kontynuować to, co zaczęli tyle lat temu?

Donna Martin (grana przez Tori Spelling) była przyjaciółką Kelly Taylor oraz Brendy Walsh. Chodziła z Davidem Silverem.

David Silver (grany przez Briana Austina Greena) początkowo irytował Kelly i Steve'a, po pewnym czasie zaprzyjaźnił się z nimi i ich paczką kumpli.

© imdb.com

Brandon Walsh (grany przez Jasona Priestley'a) był serialowym bratem Brendy, jednym z najbardziej lubianych bohaterów "BH90210".

Kelly Taylor (grana przez Jennie Garth) poznała Steve'a Sandersa i Dylana McKaya jeszcze w czasach dzieciństwa. Była jedną z najbardziej popularnych bohaterek serialu.

© yousense.info

Steve Sanders (grany przez Iana Zieringa) był w początkach serialu niedbałym, bogatym i rozpieszczonym nastolatkiem. Chłopak zmieniał stopniowo swój charakter pod wpływem paczki przyjaciół.

© movienews.biz

Andrea Zuckerman (grana przez Gabrielle Carteris) była w serialu pilną uczennicą oraz redaktorem gazety szkolnej "West Beverly Blaze".

© arrick.info

Od emisji pierwszego odcinka "BH90210" minęło już 29 lat. Zobaczcie, jak się zmienili aktorzy grający w tym kultowym amerykańskim serialu!

Oglądaliście serial "Beverly Hills, 90210"?

Którą postać z kultowego serialu lubiliście najbardziej?

Czy "wskrzeszanie" po raz kolejny popularnej amerykańskiej produkcji to Waszym zdaniem dobry pomysł?

Będziecie oglądać nową wersję serialu? Czy po tylu latach jest szansa, że stanie się równie popularny jak w oryginalnej odsłonie z lat 90-tych?