Poznajcie modelkę z największym na świecie naturalnym biustem!

Poznajcie modelkę z największym na świecie naturalnym biustem!

Uwaga – ten widok zapiera dech w piersiach! Dosłownie i w przenośni, ponieważ modelka z największym biustem na świecie naprawdę ma się czym pochwalić. I chwali się nim na każdym kroku, podkreślając, że jest naturalny tak, jak i cala ona. Przekonajcie się, jak ludzie reagują na jej zdjęcia, czy ciężko żyje się z tak dużym biustem i czy uważa go za swój atut, czy utrapienie!

Daria Łaptosz
20.05.2019, 00:05

Pamela Odame Watara podbija internet!

Część internautów uważa, że figura Pameli to idealna klepsydra i ucieleśnienie kobiecości! Druga grupa nie wierzy, że biust modelki to rzeczywiście dzieło natury, a jeszcze inni twierdzą, że kobieta wygląda na przerysowaną i wręcz komiczną. Te wszystkie, skrajne emocje i komentarze, wzbudza jedna osoba – Pamela Odame Watara, która niedawno stała się internetową sensacją.

23-latka, mająca kenijskie i ganijskie korzenie, zdobyła popularność po tym, jak wstawiła swoje zdjęcie na Instagram. Za sprawą niezwykłych, bardzo kobiecych kształtów - dużego biustu i bioder oraz wąskiej talii – kobieta zwróciła uwagę wielu ludzi. Dodatkowo, Pamela wystąpiła wtedy gościnnie w kilku teledyskach, jak sama tłumaczy, była chętnie zatrudniania, bo jej wygląd wzbudzał zainteresowanie i podbijał oglądalność wideoklipów.

Jej znakiem charakterystycznym jest spory biust!

Pamela zaczęła zauważać, że jej biust jest inny niż u koleżanek, już gdy miała 16 lat. Wtedy jedna pierś rosła znacznie szybciej i dysproporcja stała się mocno widoczna. Dziewczyna przeszła badania, które wykazały, że wszystko jest w normie i lekarz zapewnił, że ta różnica w rozmiarze z czasem zniknie. Żeby zatuszować dysproporcję, mama Pameli wypychała biustonosz córki wieloma wkładkami.

Biust modelki rósł nadal i rzeczywiście, rozmiar obu piersi się wyrównał. Jednak, gdy miała 17 lat wiadome już było, że jej biust będzie niezwykle duży! Dziś Pamela twierdzi, że na ulicy wszyscy zwracają na nią uwagę tylko ze względu na biust... i kompletnie nie zauważają, że biodra kobiety też są duże i kształtne!

Dzięki rekordowemu biustowi stała się gwiazdą!

Obecnie Pamela ma ponad 110 tys. obserwatorów na Instagramie, często udziela wywiadów dla lokalnych mediów i portali internetowych, a także ma mnóstwo ofert współpracy. Co chwilę można podziwiać ją w nowych sesjach i kampaniach, a afrykańskie portale plotkarskie rozpisują się na temat jej życia. Kariera modelki i celebrytki to jednak nie wszystko – Pamela chce w pełni wykorzystać swoje 5 minut i... niedawno została aktorką! Kobieta nie ukrywa, że stała się pewno siebie i swojego ciała dopiero, gdy miała 20 lat, dlatego chce być przykładem samoakceptacji dla tysięcy afrykańskich kobiet, które też mają wyraźne, zwracające uwagę krągłości.

Pamela ma ogromny dystans do siebie – na Instagramie opublikowała rysunek od „fana", który rzekomo miał ją przedstawiać. Nie każdy potrafi śmiać się z siebie tak, jak ona!

Przez większość życia nosiła zły rozmiar biustonosza!

W krajach afrykańskich, jak Ghana lub Kenia, jest niewiele profesjonalnych i dobrze zaopatrzonych sklepów bieliźniarskich. Mimo, że tamtejsze kobiety często mają wyraźne krągłości, czy duży biust. To oczywiście spory problem, ponieważ źle dobrany biustonosz powoduje np. Bóle kręgosłupa i deformacje piersi. Dlatego nie dziwi fakt, że Pamela Odame Watara przez wiele lat twierdziła, że jej biust jest w rozmiarze 44D – i była w kompletnym błędzie!

Kiedy modelka zaczęła wstawiać swoje zdjęcia na Instagram, fani pisali, że to niemożliwe, aby nosiła tak mały rozmiar biustonosza. Pamela rzeczywiście odczuwała częste bóle pleców, więc za namową internautów pojechała do profesjonalnej brafitterki. Tam została dokładnie zmierzona i okazało się, że jej prawidłowy rozmiar to... 34G! Różnica była więc naprawdę spora! Dzięki dobraniu nowych, pasujących biustonoszy, Pamela poczuła się pewniej siebie! Sama przyznała, że teraz nie odczuwa bólu i jest jej po prostu wygodnie. Ma też nadzieję, że coraz więcej kobiet w Afryce będzie miało dostęp do takich profesjonalistów.

Czego Pamela najbardziej się obawia?

Na pewno nie obawia się, że jej biust mógłby jeszcze urosnąć! Wyklucza jakiekolwiek operacje plastyczne, bo ceni sobie naturalność, ale gdyby rozmiar dekoltu trochę się powiększył – nie miałaby nic przeciwko. Co ciekawe, kobieta obawia czegoś innego, że jej biust, czyli największy atut, mógłby się zmniejszyć! Dlatego ciężko jej z myślą, że kiedy będzie chciała urodzić dzieci, biust po ciąży i karmieniu może znacznie zmniejszyć rozmiar. Pamela twierdzi, że nie jest w stanie wyobrazić sobie, jak by wtedy wyglądała.

Uważacie, że Pamela ma figurę idealną?

Uważacie,