Poznajcie najbardziej umięśnioną kobietę na świecie! Z nią nie może się równać wielu mężczyzn!

Poznajcie najbardziej umięśnioną kobietę na świecie! Z nią nie może się równać wielu mężczyzn!

Jest nazywana „najbardziej umięśnioną kobietą na świecie”, a ludzie często zarzucają jej, że osiągnęła taki poziom dzięki sterydom... Musi mierzyć się z hejtem codziennie na swoich social mediach – mimo to nadal czuje się piękna i twierdzi, że nigdy nie przestanie ćwiczyć! Poznajcie historię Rahki Giovanni i oceńcie sami!

Daria Łaptosz
15.05.2019, 16:43

„Jestem uzależniona od ćwiczeń i budowania mięśni!”

Rahki Giovanni jest popularną trenerką personalną, fit influenserką i prawdziwą gwiazdą Instagrama – obserwuje ją już prawie 500 tys. osób! Co takiego wyróżnia ją spośród innych trenerek? Jak sama mówi, jest uzależniona od ćwiczeń i budowania swoich mięśni! A co za tym idzie, Rahki stała się jedną z najbardziej umięśnionych kobiet na ziemi. Oczywiście nie wszystkim podoba się jej wygląd, część osób zarzuca jej, że osiągnęła taką sylwetkę dzięki sterydom. Rahki Giovanni kompletnie się tym nie przejmuje i pokazuje na swoim kanale YouTube, jak wyglądają jej treningi. A trzeba przyznać, że wyglądają bardzo imponująco - ta kobieta robi przysiady z obciążeniem aż 240 kg! Rahki przekonuje, że uwielbia wielogodzinne ćwiczenia na siłowni i nigdy nie zamierza zrezygnować z tego uzależnienia. Jednak okazuje się, że słynna trenerka kiedyś wyglądała zupełnie inaczej...

Jak Rahki wyglądała wcześniej? Przeszła ogromną zmianę!

Obecnie Rahki Giovanni bez problemu radzi sobie z kilkusetkilogramowymi ciężarami, ale kiedyś... sama ważyła ponad 115 kg! Jej problemy z wagą rozpoczęły się w czasach szkoły średniej. Było to związane z częstymi imprezami, jedzeniem fast foodów i brakiem ruchu. Przełom nastąpił dopiero po kilku latach, w czasach collage'u. Kobieta zdecydowała się radykalnie zmienić swoje życie, po przykrym wydarzeniu. Rahki pracowała wtedy w popularnej odzieżowej sieciówce, Forever21 i chciała kupić sobie zwykłe jeansy. Okazało się, że ani w tym sklepie, ani w żadnej innej sieciówce nie było jej rozmiaru. Jedynym miejscem, gdzie mogła kupić spodnie, był specjalny sklep dla otyłych osób! To stało się punktem zwrotnym dla kobiety.

Sama wyznaje, że swoją przygodę z siłownią i zmianę trybu życia rozpoczęła dopiero od 2015 r., co oznacza, że zaledwie 4 lata zajęło jej dojście do obecnej formy i muskulatury – to jest prawdziwy wyczyn!

Wielu zazdrości jej tej umiejętności! Rahki Giovanni chwali się, że bez trudu potrafi zmiażdżyć udami... arbuza! Jej filmiki z tego wyczynu od razu stają się viralowe – nabraliście ochoty na arbuza?

Czuje się piękna i szczęśliwa!

Mimo bardzo widocznych, imponujących mięśni, Rahki Giovanni nie rezygnuje z bycia kobiecą. Uwielbia nosić sukienki i obcisłe kombinezony – chce podkreślać ciało, bo jak sama przyznaje, ciężko na nie pracowała. Obecnie, trenerka znów waży ponad 100 kg, czyli podobnie jak w czasach swojej otyłości. Jest jednak zasadnicza różnica – dziś na jej wagę składają się przede wszystkim bardzo rozbudowane mięśnie, a nie tkanka tłuszczowa.

Rahki twierdzi, że nigdy wcześniej nie była tak szczęśliwa, jak obecnie i czuje się po prostu piękna. Podobno za każdym razem, kiedy wychodzi z domu, słyszy przynajmniej 3 komplementy od zupełnie obcych osób!

Rahki chce pomagać innym kobietom!

Trenerka nie myśli jedynie o sobie i swoim wyglądzie – chce zachęcać do ćwiczeń kobiety na całym świecie! Rahki uważa, że dzięki siłowni i zdrowemu odżywianiu, można zmienić w swoim życiu znacznie więcej. Na własnym przykładzie pokazuje, że rozpoczęcie ćwiczeń dało jej siłę i odwagę, żeby zakończyć kilkuletni, toksyczny związek oraz rzucić collage, który nie był spełnieniem jej marzeń.

Według Rahki Giovanni, regularne ćwiczenie na siłowni pomaga wyrzucić z siebie złe emocje, spojrzeć z dystansem na problemy i nabrać pewności siebie, żeby stawić im czoła. Pozytywna energia trenerki daje wsparcie prawie 500 tys. obserwatorów na Instagramie, gdzie promuje aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Rahki udało się namówić do regularnych ćwiczeń na siłowni nawet... własną mamę, która jest dumna z córki i chciałaby kiedyś osiągnąć podobną sylwetkę!

Co uważacie o tak widocznych mięśniach u kobiet – przesada, czy piękna sylwetka?