Najbardziej Wytatuowana Lekarka Na Świecie! Jak Reagują Pacjenci?

Najbardziej Wytatuowana Lekarka Na Świecie! Jak Reagują Pacjenci?

Ciężko jej policzyć, ile dokładnie ma na sobie tatuaży, a kolor jej włosów zmienia się nieustannie. Jednak nie przeszkadza jej to robić upragnioną karierę lekarki! Sprawdźcie, z jakimi nieprzyjemnymi sytuacjami musi się zmagać przez swój oryginalny wygląd!

Damian Bachnacki
7.01.2019, 20:15

Zamiłowanie do tatuaży

© Instagram/rosesarered_23

U Sarah Gray miłość do zdobienia swojego ciała przyszła bardzo wcześnie. Już w wieku 16 lat zrobiła swój pierwszy tatuaż! To było jak uzależnienie, w szybkim tempie przybywały kolejne „dziary”, a ciało tej ślicznej dziewczyny z Adelaidy stawało się coraz bardziej kolorowe. Dziś Sarah mówi, że wiele zawdzięcza tatuażom – stała się dzięki nim pewniejsza siebie, pozbyła się kompleksów i w końcu czuje się piękna! A dodatkowo, dzięki zamiłowaniu do tatuaży i znajomościach w tej branży, dr Gray poznała swojego męża!

Zobacz jak dr Gray wyglądała bez mnóstwa tatuaży i kolczyków!

© Instagram/rosesarered_23
© Instagram/rosesarered_23

Poważna pani doktor

© Instagram/rosesarered_23

Od zawsze Sarah Gray miała jedno marzenie (i nie było to wcale pokrycie swojego ciała tatuażami)... chciała zostać lekarką! Jej zamiłowanie do medycyny z wiekiem nie słabło i zdecydowała się studiować medycynę na Uniwersytecie w Adelaidzie. Z czasem ciało przyszłej dr Gray zaczęło zdobić coraz więcej tatuaży, które stały się widoczne dla wszystkich. Sarah miała obawy, czy zostanie potraktowana poważnie przez profesorów i innych lekarzy, bo wiedziała, że środowisko medyczne jest dość konserwatywne. Bardzo chciała uniknąć sytuacji, w których ktoś by ją skreślił oceniając jedynie na podstawie wyglądu. Dlatego też już na początku swojej kariery Sarah Gray obiecała sobie, że będzie tak dobrze przygotowana do zawodu i profesjonalna, żeby nikt nie miał wątpliwości, że ma do czynienia z lekarzem. Dziś 30-latka przygotowuje się do rozpoczęcia specjalizacji – marzy by zostać chirurgiem ortopedą!

Dr Gray została Miss Tatuażu Australii i Nowej Zelandii!

© Instagram/rosesarered_23

Z powodzeniem rozwija również karierę wytatuowanej modelki!

© Instagram/rosesarered_23

Jak na tatuaże reagują pacjenci?

© Instagram/rosesarered_23

Podczas swojej pracy w szpitalu 30-latka ma kontakt z wieloma ludźmi, nie trudno więc zgadnąć, że ich reakcje na tyle tatuaży mogą być naprawdę różne. Początkowo dr Gray bała się, czy oryginalny wygląd nie przeszkodzi w kontakcie z pacjentami, ponieważ zawsze chciała, żeby ufali jej i uważali za osobę kompetentną. Okazało się jednak, że obawy młodej lekarki są kompletnie nieuzasadnione i pacjenci na ogół bardzo ciepło ją przyjmują. Oczywiście zdarza się, że ktoś pokręci głową z dezaprobatą albo niespodziewanie złapie ją za rękę, żeby przyjrzeć się jej tatuażom. Jednak w większości przypadków nikt nie robi z tego problemu, a nawet tatuaże są najczęstszym tematem rozmów z pacjentami i pretekstem do przełamania pierwszych lodów.

Nie wszyscy są tak wyrozumiali dla dr Gray!

© Instagram/rosesarered_23

Niestety nawet w dzisiejszych czasach oryginalny wygląd prowokuje niegrzeczne uwagi lub nieprzyjemne zachowania ze strony obcych ludzi. 30-latka dość często się z nimi styka, ale co najbardziej zadziwiające, wcale nie ze strony pacjentów lub starszych osób! Z nietolerancją dr Gray regularnie styka się w wielu miejscach publicznych, jak luksusowe sklepy i restauracje! Sprzedawcy w butikach ekskluzywnych marek regularnie ignorują wytatuowaną lekarkę, kiedy ta chce zrobić u nich zakupy. Niedawna sytuacja, opisywana przez Sarah, miała miejsce, kiedy chciała ona kupić parę markowych szpilek na swoje urodziny. Niestety mimo długiego oczekiwania żadna ze sprzedawczyń nie podeszła do 30-latki, a kiedy poprosiła o odpowiedni rozmiar szpilek, została kompletnie zignorowana! W efekcie Sarah zdecydowała się nie kupować drogich butów i zaoszczędziła dzięki temu 1 tys. dolarów. Jednak nie tylko w luksusowych butikach zdarzają się takie sytuacje. Dr Gray wspomina, że kiedyś wybrali się wraz z mężem (również wytatuowanym), do drogiej restauracji na lunch. Ich zdziwienie było ogromne, kiedy kelner i manager lokalu poprosili ich o wyjście, ponieważ mają zasadę, że nie obsługują gości z widocznymi tatuażami, bo to mogłoby przeszkadzać innym klientom!

Dr Sarah Gray spędziła w salonach tatuażu już ponad 300 godzin!

© Instagram/rosesarered_23

Co oznaczają tatuaże na ciele dr Gray?

© Instagram/rosesarered_23

30-latka wyznała, że poza paroma przypadkami, jej tatuaże nie mają żadnego głębszego znaczenia. To po prostu oryginalne projekty tatuatorów, które mają komponować się z resztą malunków na ciele dr Gray. Ona sama uważa, że tatuaże to małe dzieła sztuki i ich celem jest, żeby pięknie ozdobiły jej skórę. Jednak jest kilka tatuaży, które mają za zadanie przypominać o ważnych momentach w życiu lekarki lub jej upodobaniach, jak np. ślub w Las Vegas oraz zamiłowanie do czaszek i... sera!

Dr Sarah Gray podczas ślubu w Las Vegas!

© Instagram/rosesarered_23

Czy będą kolejne tatuaże?

© Instagram/rosesarered_23

Zdecydowanie tak! Skoro dr Gray podkreśla, że z tatuowanie jest uzależniające, to nie mogło być inaczej. Młoda lekarka chce pokryć tatuażami całe swoje ciało i do upragnionego celu zostało jej jeszcze parę wolnych miejsc. Na razie nie wiadomo, jak dużą planuje kolejną „dziarę”, ale skoro bez problemu wytrzymuje nawet 12-godzinną sesję w studiu i spędziła tam już w sumie ponad 300 godzin, to żaden tatuaż nie jest jej straszny!

Chcielibyście, żeby leczyła Was wytatuowana dr Gray?