Poznajcie nowego Aniołka Victoria's Secret! To najgorętsze modelki świata!

Poznajcie nowego Aniołka Victoria's Secret! To najgorętsze modelki świata!

Pewnie nie raz widzieliście słynny pokaz Victoria's Secret, na którym piękne modelki prezentują bieliznę ze skrzydłami na plecach. Część z nich to właśnie Aniołki! Kobiety marzą, aby wyglądać jak one. Mężczyźni zaś marzą, aby ich kobiety wyglądały jak one. Zobaczcie więc wszystkie Aniołki Victoria's Secret i oceńcie je sami!

Daria Łaptosz
18.03.2019, 02:55

Kim jest Aniołek Victoria's Secret?

© instyle

W corocznym pokazie Victoria's Secret bierze udział kilkadziesiąt modelek. Większość z nich jedynie okazjonalnie współpracuje z marką, czyli dostaje angaże w pojedynczych pokazach lub sesjach. Jednak w gronie dumnie maszerujących ze skrzydłami na plecach znajduje się kilkanaście dziewczyn, mających specjalny status. To właśnie są Aniołki VS, czyli modelki związane z marką stałym kontraktem, które stają się ambasadorkami słynnej bielizny. Wyróżnienie takim tytułem jest bardzo prestiżowe, ale wiąże się ono nie tylko ze sporymi pieniędzmi, bo do obowiązków Aniołka należy również trzymanie się restrykcyjnej diety i regularnych treningów. Niemniej, bycie ambasadorką Victoria's Secret to dla wielu modelek trudne do zdobycia marzenie, na które muszą pracować latami.

1. Najnowszy Aniołek - Barbara Palvin!

© pinterest.com
© e! news

25-letnia modelka, pochodząca z Węgier, 3 dni temu oficjalnie ogłosiła na swoim Instagramie, że została nowym Aniołkiem Victoria's Secret. Barbara Palvin współpracuje z marką już od 2012 r., ale dopiero teraz zaowocowało to prestiżowym tytułem i stałym kontraktem z VS. Węgierska modelka zastąpiła w roli Aniołka słynną Adriannę Limę, która w 2018 r. przeszła na "emeryturę".

2. Josephine Skriver

© sport24.pluska.sk
© theimmagine.eu

Josephine Skriver ma 26 lat, z marką Victoria's Secret współpracuje już od kilku lat, a Aniołkiem oficjalnie została w 2016 roku. Urodziła się w Danii.

3. Taylor Hill

© pops.lv
© gotceleb

Taylor Hill ma 23 lata i pochodzi z USA. Jest Aniołkiem od 2015 r. i nieliczną modelką, która zdobyła tytuł po zaledwie roku współpracy z Victoria's Secret.

4. Stella Maxwell

© dailyexpress
© pinterest.com

29-letnia modelka urodziła się w Belgii, a jej rodzice są Irlandczykami. Została Aniołkiem w 2015 roku. Prywatnie przez ponad 2 lata była w związku z aktorką Kristen Stewart, jednak kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o ich rozstaniu.

5. Romee Strijd

© pinterest.com
© e! news

Romee Strijd urodziła się w Holandii. 24-latka jako druga modelka została Aniołkiem VS zaledwie po roku od pojawienia się w pierwszym pokazie tej marki. Miało to miejsce w 2015 roku.

6. Sara Sampaio

© zimbio.com
© newyorkstyleguide.com

Sara Sampaio to 28-latka, pochodzi z Portugalii. Kontrakt na bycie Aniołkiem VS podpisała w 2015 roku. Jest nie tylko modelką, ale i aktorką.

7. Martha Hunt

© agescimarche.it
© celebmafia

30-letnia amerykańska modelka została Aniolkiem Victoria's Secret w 2015 roku. Stało się to po 2 latach współpracy z marką. Modelka oprócz pracy na wybiegu wystąpiła również w dwóch teledyskach.

8. Jasmine Tookes

© instyle
© hollywood.com

Jasmine Tookes ma 28 lat i urodziła się w USA. Współpracuje z marką Victoria's Secret od 8 lat, a Aniołkiem została w 2015 roku.

9. Lais Ribeiro

© vspressroom.com
© nydailynews.com

Lais Ribeiro jest 29-letnią brazylijską modelką. Rozpoczęła współpracę z VS w 2010 r., a w 2015 r. otrzymała tytuł Aniołka. Modelka ma 11-letniego syna.

10. Elsa Hosk

© pinterest.com
© pinterest.com

31-letnia modelka pochodzi ze Szwecji. Jest Aniołkiem VS od 2015 roku. Oprócz modelingu, Elsa Hosk próbowała swoich sił również jako profesjonalna koszykarka w szwedzkiej lidze.

11. Lily Aldridge

© hawtcelebs.com
© wwd.com

Lily Aldridge to 34-letnia modelka, urodziła się w USA. Jest oficjalnym Aniołkiem od 2010 roku. Prywatnie w 2011 r. wyszła za mąż za wokalistę zespołu Kings of Leon, Celeba Followilla. Para ma 7-letniego syna.

12. Behati Prinsloo

© vogue india
© eonline.com

30-letnia modelka, pochodząca z Namibii, jest Aniołkiem VS już od 2009 roku. Prywatnie od 2014 r. jej mężem jest Adam Levine, wokalista zespołu Maroon 5. Mają wspólnie dwie córki.

13. Candice Swanepoel

© E! News
© zimbio.com

Ostatnim Aniołkiem Victoria's Secret jest 31-letnia Candice Swanepoel. Urodziła się w Republice Południowej Afryki, jest matką dwóch synów. Prestiżowy tytuł Aniołka dostała w 2009 roku.

Który Aniołek podoba się Wam najbardziej?