To historia jak z filmu. Poznali się jako niemowlaki, dzisiaj są małżeństwem. Zobacz parę, która przeżyła razem całe życie!

To historia jak z filmu. Poznali się jako niemowlaki, dzisiaj są małżeństwem. Zobacz parę, która przeżyła razem całe życie!

Ich znajomi twierdzą, że to historia jak z bajki lub filmu romantycznego, ale dla nich to po prostu przeznaczenie. Poznali się zaraz po porodzie, później przez wiele lat nie mieli ze sobą kontaktu... mimo to teraz oczekują swojego pierwszego dziecka. Zobacz, jak to się stało!

Damian Bachnacki
8.01.2019, 00:55

Miłość od pierwszego wejrzenia?

© Instagram/jemmamaree__

14 kwietnia 1989 r. na świat przyszła Jemma Maree, a dzień później urodził się Daniel Langley. Po porodzie leżeli w łóżeczkach tuż obok siebie, w szpitalu Williama Anglissa w Melbourne. Nie byłoby w tym nic dziwnego, przecież codziennie rodzi się mnóstwo dzieci, gdyby nie to, co wydarzyło się prawie trzy dekady później...

Ich rodziny zaprzyjaźniły się!

© Instagram/jemmamaree__

W trakcie porodu w szpitalu w Melbourne matki Jemmy i Daniela poznały się i szybko zaprzyjaźniły. Również po wyjściu ze szpitala postanowiły utrzymywać ze sobą kontakt, tym bardziej, że miały dzieci w tym samym wieku i zależało im, aby mogły bawić się z rówieśnikami. Rodziny Jemmy i Daniela mieszkały w różnych miejscowościach, ale nie była to duża odległość, więc pozwalała na regularne odwiedziny. Dlatego w dzieciństwie Jemma i Daniel spędzali ze sobą sporo czasu, wspólnie bawili się, świętowali urodziny i świetnie się dogadywali. Jednak z niezależnych od nich przyczyn, kiedy mieli oni ok. 10 lat, kontakt kompletnie się urwał, a ich rodziny przestały się odwiedzać. Każde z nich poszło własną ścieżką i stali się dla siebie jedynie wspomnieniem z dzieciństwa.

Jemma i Daniel dzieciństwo spędzali razem

© Instagram/jemmamaree__

Kontakt zerwał się na... 14 lat!

© Instagram/jemmamaree__

Kontakt między Jemmą i Danielem odnowił się dopiero w 2013 r. i śmiało można powiedzieć, że był to jedynie przypadek! Któregoś dnia Jemma trafiła na profil pewnej fryzjerki na Facebooku, jej prace bardzo spodobały się dziewczynie i postanowiła śledzić znaleziony profil. Jemma po czasie zorientowała się, że ową utalentowaną fryzjerką jest Rhiannon Langley, czyli siostra jej dawnego przyjaciela z dzieciństwa! Jemma postanowiła więc dodać do znajomych na Facebooku także Daniela i to była okazja, żeby para porozmawiała ze sobą po raz pierwszy od 14 lat! I tak zaczęli regularnie pisać do siebie na Messengerze.

Połączyła ich... fryzjerka!

© Instagram/jemmamaree__

Po jakimś czasie Jemma umówiła się na koloryzację włosów, właśnie do siostry Daniela! Wtedy jeszcze nie wiedziała, że salon Rhiannon znajduje się w domu państwa Langley, gdzie mieszkał również Daniel. Był to więc idealny pretekst, aby odnowić starą znajomość. Daniel przyszedł przywitać się z Jemmą po tylu latach i dało wyczuć się między nimi chemię, kiedy pocałowali się w policzek nie zważając na to, że czapka Daniela mocno ubrudziła się farbą do włosów! Na koniec nietypową okazję postanowiła wykorzystać matka Daniela, która zrobiła parze wspólne zdjęcie, aby móc porównać, jak zmienili się przez te lata.

Stara miłość nie rdzewieje!

© Instagram/jemmamaree__

Mimo, że pierwsze od 14 lat spotkanie Jemmy i Daniela było trochę niezręczne, w trakcie farbowania włosów, to jednak szybko okazało się, że ci dwoje nadal mają ze sobą wiele wspólnego. Dogadywali się świetnie, jak za młodych lat i jak mówi Jemma, obydwoje odczuwali nieustanną potrzebę przebywania ze sobą i nigdy nie mieli siebie dość. Przed takimi uczuciami nie można się było bronić i w 2014 r. Jemma i Daniel oficjalnie ogłosili, że są parą! Ich znajomi uważali, że to historia wręcz niemożliwa, ale oni wiedzieli, że to po prostu przeznaczenie.

Niespodziewane zaręczyny

© Instagram/jemmamaree__

Jemma wraz z koleżanką zorganizowały podwójną randkę podczas pikniku w Nowy Rok, to miała być niespodzianka. Jednak okazało się, że jeszcze większą niespodziankę przygotował Daniel, bo to właśnie wtedy, 1 stycznia 2016 r. oświadczył się Jemmie! Para od razu zaczęła planować swój wymarzony ślub.

Piękny ślub i wspólne życie

© Instagram/jemmamaree__

W końcu w kwietniu 2017 r., czyli dokładnie 28 lat po poznaniu się, Jemma i Daniel wzięli ślub i dali wszystkim dowód, że przeznaczenie i miłość od pierwszego wejrzenia naprawdę istnieją! Mimo rozłąki i 14 lat braku kontaktu, ich drogi znów złączyły się w jedną i młodzi małżonkowie są przekonani, że są sobie pisani do końca życia. Ta historia wprost nadaje się na scenariusz filmu romantycznego!

Wierzą, że byli sobie przeznaczeni!

© Instagram/jemmamaree__

Jemma i Daniel spodziewają się dziecka!

© Instagram/jemmamaree__

Niedawno młodzi małżonkowie pochwalili się swoim największym szczęściem – ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka! I tak historia zatoczyła koło, poznali się zaraz po porodzie, a już w marcu na świat przyjdzie ich dziecko! Czy będzie miało tyle szczęścia, co jego rodzice i zaraz po urodzeniu pozna swoją drugą połówkę? Trzymamy kciuki!

A czy Wy wierzycie w przeznaczenie i miłość od pierwszego wejrzenia?