Prosty trick, który pozwala NIE PRASOWAĆ ubrań! "Pranie wyglądało jak po prasowaniu"

Prosty trick, który pozwala NIE PRASOWAĆ ubrań! "Pranie wyglądało jak po prasowaniu"

Powiadają, że najgenialniejsze pomysły i najbardziej ułatwiające życie rozwiązania biorą się z... ogromnego lenistwa. W tym przypadku jest to jak najbardziej prawdziwe. Zobaczcie jak niewiele potrzeba, aby nie musieć już nigdy więcej prasować ubrań!

Marek Rajman
13.10.2018, 15:59

Przyznajcie się - ile razy nie chciało Wam się wyciągać żelazka i "prasowaliście" koszulkę lub spodnie po prostu nosząc je na własnym ciele? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, lecz z zażenowaniem, to nie martwcie się - pewien genialny leń wpadł na niesamowicie proste i tanie rozwiązanie tego męczącego problemu pierwszego świata. Jedyne co będzie potrzebne, to działający kran, zamrażalnik i suszarka do ubrań.

Weź pomięte ubranie....

....kilka kostek lodu...

....nastawić suszarkę....

...i voila! Ubrania powinny być gładkie!

Zobaczcie jak łatwo i tanio można zastąpić żelazko! Wystarczy suszarka do ubrań, woda w kranie i zamrażalnik....

.....przynajmniej w teorii przedstawionej na filmiku youtubera HelloIamBear. Wrzucenie kostek lodu i ustawienie suszarki na dużą temperaturę powinno spowodować wytworzenie dużej ilości pary wodnej wewnątrz urządzenia, która rozprostuje ubrania jak niewidzialne żelazko!

Zdania internautów są podzielone...

Według wielu komentujących ten ułatwiający życie trik działa bez zarzutu, jednakże zalecane jest wrzucenie do suszarki tylko kilku ubrań, tak, żeby nie była przeładowana. W ten sposób można szybko wysuszyć i "wyprasować" najpotrzebniejsze ubrania. Nie brakuje jednak osób sceptycznych lub wręcz wyśmiewających ten sposób:

Moja suszarka ma opcję "suszenie bez zagnieceń". To byłoby na tyle z ułatwiających życie trików...

Super trik, nie ma co, jedno ubranie i cały wór lodu. Naprawdę "efektywna" metoda

No fajny sposób, ale czy wrzucanie lodu do suszarki jest w ogóle bezpieczne dla urządzenia?

Ciekawy sposób, ale po co to robić? Mój mąż uważa, że prasowanie jest bardzo relaksujące i chętnie to robi :)

Odkręcić gorącą żarówkę? Żaden problem!

Na kanale HelloIamBear można znaleźć inne filmiki z poradami mającymi ułatwić życie najbardziej leniwej części społeczeństwa. W powyższym materiale zaprezentowano "life hack" jak w prosty sposób odkręcić rozgrzaną żarówkę. Można zastosować tą poradę i oszczędzić bezcenne sekundy.... lub po prostu poczekać aż wystygnie :)

Przetykanie odpływu za pomocą..... odkurzacza?

Zatkał się odpływ w wannie lub brodziku, a Ty brzydzisz się dotykać go rękami? HelloIamBear radzi - użyj odkurzacza. I to jest zdecydowanie dobra porada dla wszystkich, których przeraża to, co może skrywać się w odmętach kanalizacji. Aczkolwiek nie mamy pewności czy jest to rozwiązanie bezpieczne dla odkurzacza...

Co sądzicie o takich poradach? Przydatne triki czy raczej przerost formy nad treścią?