Przez całe życie kontrolował wygląd swojej żony. Gdy odszedł, pozwoliła sobie na śmiałą metamorfozę!

Przez całe życie kontrolował wygląd swojej żony. Gdy odszedł, pozwoliła sobie na śmiałą metamorfozę!

Pewien mężczyzna bardzo chciał żeby jego żona wyglądała skromnie i swoim wizerunkiem nie zwracała uwagi innych mężczyzn... Dlatego nie pozwalał jej się ubierać i malować tak, jak tego chciała. Wszystko zmieniło się, gdy facet umarł...

Kamila Mrozek
5.09.2019, 13:12

Ją dawniej można było nazwać bardzo oddaną żoną, która słuchała swojego męża i ubierała się w sposób, który jemu wydawał się odpowiedni. Ale po śmierci małżonka kobieta postanowiła spełnić swoje marzenia i wreszcie przejść śmiałą metamorfozę. Zobaczcie, jak teraz wygląda i przekonajcie się, dlaczego trafiła do księgi rekordów Guinnessa!

Charlotte Guttenberg przez 40 lat była oddaną żoną widocznego na zdjęciu Jamesa Guttenberga. Jej marzeniem było zrobienie sobie tatuażu, ale mąż uważał, że to nie przystoi damie.

© charlotte-guttenberg.com

Dopiero kilka lat po śmierci męża Charlotte odważyła się zrealizować swoje marzenie i...z okazji swoich 57 urodzin zrobiła swój pierwszy tatuaż - motylka na klatce piersiowej.

Od tamtego momentu minęło 13 lat, a Charlotte wytatuowała całe ciało i dzięki temu zyskała tytuł Najbardziej Wytatuowanej Seniorki na świecie oraz trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

© inkedcartel.com

Kobieta jest bardzo zadowolona ze swojego obecnego wyglądu i we wszystkich wywiadach zaznacza, że każdy z jej tatuaży posiada swoją historię.

© inkedcartel.com

Dzięki swojemu zamiłowaniu do tatuaży Charlotte poznała swojego obecnego partnera - Charlesa "Chucka" Helmke. Mężczyzna zrobił sobie pierwszą "dziarę" tuż po dołączeniu do wojska, dziś jego ciało jest w 93,75% pokryte tuszem.

Para deklaruje chęć zrobienia sobie kolejnych tatuaży i jest razem bardzo szczęśliwa.

© tattoodo.com

Oboje często występują na konwentach poświęconych miłośnikom tatuażu i propagują wiedzę na jego temat.

© tattoodo.com

Ich misją jest podobno zwiększenie w społeczeństwie ogólnej akceptacji dla tatuażu.

© inkedmag.com

Para nazywa siebie "chodzącą galerią sztuki". Prawda, że wyglądają bardzo oryginalnie?

© inkedmag.com

Co sądzicie na temat metamorfozy Charlotte?

© inkedmag.com

Czy kobieta słusznie zrobiła, pokrywając ponad 91% swojego ciała tuszem? A może powinna stosować się raczej do rad zmarłego męża?