„Ranczo” wróci? Aktorka serialu zdradza szczegóły!

„Ranczo” wróci? Aktorka serialu zdradza szczegóły!

Fani już od 3 lat czekają na wiadomość o produkcji kolejnego sezonu serialu „Ranczo”. I wreszcie się doczekali! Garścią informacji podzieliła się Elżbieta Romanowska, odtwórczyni roli Joli Pietrek. Aktorka zdradziła między innymi szczegóły o obsadzie 11 serii uwielbianego przez widzów serialu!

Julia Konieczna
14.02.2019, 11:45

Kultowy serial TVP 1

Serial zadebiutował na antenie telewizji publicznej w 2006 roku. Opowiada o losach Amerykanki – Lucy Wilskiej, która dostając w spadku dworek po babci, przyjeżdża do małej, podlaskiej miejscowości. Klimat wiejskiej sielanki, małomiasteczkowe problemy jej mieszkańców oraz dawka dobrego humoru z polityką w tle – za to widzowie pokochali „Ranczo”!

© ranczowilkowyje.pinger.pl

Elżbieta Romanowska jako Jola Pietrek

Aktorka pojawiła się w III sezonie serialu, pracując w sklepie swojej ciotki – Krysi Więcławskiej. Tam też poznaje swojego przyszłego męża – Pietrka. Wraz z rozkwitem ich miłości, kwitnie także ich kariera muzyczna.

© twoje-seriale.pl

Piosenka Joli i jej serialowego męża - Pietrka, stała się hitem serialu!

„Ranczo” po emisji 10 sezonów doczekało się kilku kultowych scen, uwielbianych przez fanów.

Za podobnymi scenami tęsknią fani serialu!

Która z nich jest Waszą ulubioną?

Nowe informacje nt. "Rancza"

Co jakiś czas słychać nowe głosy odnośnie produkcji kolejnego sezonu serialu. Ostatnio głos w sprawie wzięła Elżbieta Romanowska, aktorka która występowała w 7 sezonach hitu TVP. Odtwórczyni roli Joli Pietrek niejako potwierdziła plotki o produkcji kolejnego sezonu!

„Gdzieś jakieś przecieki są, że [serial] ma wrócić w okrojonym podobno składzie. Czy to jest prawda, czy nie, tego do końca nie wiemy. To też są konfabulacji i plotki, które do nas czasem dochodzą. Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu, taki początek któremu życzę każdemu aktorowi. Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała” – powiedziała Romanowska

© telemagazyn.pl

Czy Jola wróci?

Aktorka dodała, że jeżeli „Ranczo” rzeczywiście wróci, postaci Joli najprawdopodobniej nie zobaczymy już na ekranie.

Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano” – twierdzi Romanowska – „Dla mnie to już jest etap, który się dokonał, teraz czas na nowe wyzwania i pokazać się z innej strony. Ja się zmieniła, dojrzałam i czas zaskoczyć widzów czymś innym”.

© FDB.pl

Nowy etap w karierze Elżbiety Romanowskiej

Aktorka widziana jest teraz w serialu „Barwy szczęścia”, wystąpiła również w filmie „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Często także występuje w teleturnieju „Jaka to melodia”, śpiewając znane piosenki.

Ranczo niedługo z powrotem na antenie TVP!

Po wypowiedzi Romanowskiej można żywić nadzieję, że produkcja niedługo poda szczegółowe informacje nt. 11 odsłony serialu. Ranczersi z pewnością czekają na dobre wieści!

© FDB.pl

A czy Wy jesteście fanami „Rancza”?

Czekacie na kolejny sezon?