Klient Znalazł Robaka w Cukierkach z Biedronki. Całość Nagrał i Opublikował w Sieci!

Klient Znalazł Robaka w Cukierkach z Biedronki. Całość Nagrał i Opublikował w Sieci!

Cukierek albo psikus?! Co prawda Halloween już za nami, ale sceny jak z horroru mogą się zdarzyć również w codziennym życiu. Uwaga! Podczas czytania tego artykułu najbezpieczniej odłożyć jedzenie. Serio.

Damian Bachnacki
13.11.2018, 01:21

Cukierek z niespodzianką...

Wyobraźmy sobie, że przychodzicie do domu ze sklepu, z paczką pysznych cukierków, na które od kilku dni mieliście ochotę, aż tu nagle...widzicie wychodzące ze smacznego cukierka, duże białe robaki! Pewnie w tym momencie chcielibyście się obudzić, ale niestety to nie jest jedynie nocny koszmar, to zdarzyło się naprawdę. Pewna kobieta z Białegostoku kupiła 6 listopada cukierki typu „michałki” w jednej z tamtejszych Biedronek. Kiedy klientka po powrocie do domu chciała zjeść słodycze, okazało się, że są one pogryzione przez wypełzające z nich robaki. I tak oto powstał filmik, na którym poszkodowana kobieta pokazuje, co znalazła w „michałkach”. Pewnie odebraliśmy Wam już apetyt... Przepraszamy.

Takich przypadków było więcej!

Niestety, okazuje się, że obrzydliwy przypadek z Białegostoku nie jest jednostkowy! Dwa miesiące temu na Facebooku informację o robakach, znalezionych tym razem w Michaszkach, udostępnił mieszkaniec Wejherowa. On również robaczywe słodycze kupił w Biedronce. Na 20 cukierków, niezdatnych do zjedzenia znalazł 3. Sprawa została zgłoszona również do lokalnego Sanepidu. Czy to oznacza, że Biedronka ma problem z robakami w słodyczach, czy sprawa wymknęła się spod kontroli?

Co na to Biedronka?

Sieć sklepów Biedronka postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w związku ze sprawą z Białegostoku. W piśmie możemy przeczytać, że klientka nie przedstawiła skanu paragonu, ani nazwy producenta cukierków, dlatego sieć nie jest w stanie zweryfikować, czy robaczywy towar został kupiony właśnie u nich. Zachęcają oni pokrzywdzoną klientkę do złożenia reklamacji. Równocześnie Biedronka przekonuje, że kontrole firmy dezynsekcyjnej były przeprowadzone niedawno i nic niepokojącego nie odnotowano. Dodatkowo, nie pojawiły się inne reklamacje ws. cukierków, dlatego firma traktuje sytuację jako jednostkową. Jednak dla pewności wycofali oni z tego konkretnego sklepu wszystkie cukierki typu „michałki”.

Biedronka i jej nieproszeni goście

Niecały miesiąc temu informowaliśmy w Buzz Gorilla o myszach grasujących pośród pieczywa w jednej z Biedronek. Wtedy wielu z Was wyrażało oburzenie i wskazywało na zagrożenie dla zdrowia. Robaki w cukierkach to kolejna ostatnimi czasy afera związana z tą siecią. Można zażartować, że Biedronka wyraźnie nie panuje nad zwierzętami, widocznie biedronki nie mają zbyt dużego autorytetu w świecie zwierząt... Jednak pytanie, czy to jedynie tematy do żartów, czy sieć ma po prostu problemy z utrzymaniem czystości i świeżości swoich produktów.

Jakie Wy macie zdanie o sieci sklepów Biedronka?