Roksana Węgiel i jej chłopak wystąpili razem na koncercie! Czy was też rozczula ich piosenka?

Roksana Węgiel i jej chłopak wystąpili razem na koncercie! Czy was też rozczula ich piosenka?

14-letnia Roksana Węgiel zasłynęła z udziału w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbył się w ubiegłym roku. Na jej popularność miało wpływ także zwycięstwo w pierwszej polskiej edycji The Voice Kids, gdzie walczyła w drużynie Edyty Górniak i natychmiast skradła serca telewidzów. Nastolatka szybko zyskała popularność na scenie muzycznej, a młodsi i starsi fani z zaciekawieniem śledzą jej dalsze poczynania.

Kinga Kwiecień
28.03.2019, 20:00

Podczas udziału na Eurowizji Junior, Roksana poznała Daniela Yastremskiego, białoruskiego wokalistę.

On również brał udział w konkursie piosenki. W Mińsku, gdzie każde z nich walczyło o zwycięstwo, ich drogi połączyła nie tylko rywalizacja, ale także głębokie uczucie.

W tym wydarzeniu rywalizowało 20 uczestników.

Yastremski wywalczył sobie 11. miejsce, natomiast nasza rodaczka była niedościgniona w swoim talencie. Powaliła publikę na kolana i wygrała konkurs!

Reprezentując polskie barwy, zaśpiewała piosenkę „Anyone I Want To Be”, która natychmiast podbiła polskie listy przebojów i stała się hitem!

Ich uczucie kwitło od listopada, a to, że są parą, zostało oficjalnie potwierdzone przez polską wokalistkę w styczniu tego roku.

Nastolatka przyznała to dopiero wtedy, gdy zapytała ją o to jedna z fanek.

W odpowiedzi na pytanie, czy Daniel jest jej chłopakiem, opublikowała na swoim InstaStories wymowne zdjęcie, na którym chłopak całuje ją w policzek i podpisała je nie pozostawiającym wątpliwości „tak”.

Białoruski wokalista jest starszy od swojej ukochanej o rok, w lutym ukończył 15 lat.

Chłopiec pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Urodził się w Cincinnati, w Ohio, ale nie wychowywał się tam, tylko w Mińsku.

Spędził dzieciństwo na Białorusi i to właśnie tam zaczął rozkwitać jego talent muzyczny, który zaczęto pielęgnować. Kształcił się muzycznie już od szóstego roku życia.

Eurowizja nie była dla niego pierwszą tego typu przygodą.

Wcześniej w 2017 roku, reprezentował swój kraj w międzynarodowym konkursie New Wave Junior.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior chętnie udziela się w mediach społecznościowych.

Pokazuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia, a na nich często gości Daniel. Publikują rozczulające wspólne fotki, które nie pozostawiają wątpliwości, że ci dwoje są sobie bliscy.

Kilka dni temu para wystąpiła razem na scenie!

Przed publicznością w Jastrzębiu-Zdroju, zaśpiewali „Nie zmienisz mnie” w wersji akustycznej.

Roksana zaprosiła ukochanego na swój koncert i postanowiła przedstawić go publiczności. Namówiła go wtedy na wspólny występ, który zakończył się ogromnym sukcesem!

Piosenka, którą zaśpiewali to nowy utwór Roksany.

Ze sceny słychać było dwa różne języki: nasz ojczysty, którym posługiwała się 14-latka i białoruski, wychodzący z ust jej chłopaka.

Utwór w ich dwujęzycznym wykonaniu podbił serca publiczności! Trafił także w wasze gusta?