Zobacz Wirtualną Przejażdżkę Nowym Roller Coasterem w Polsce. Już Za Dwa Lata Powstanie Nowy Hit Rozrywki!

Zobacz Wirtualną Przejażdżkę Nowym Roller Coasterem w Polsce. Już Za Dwa Lata Powstanie Nowy Hit Rozrywki!

Park Rozrywki Enrgylandia w małopolskim Zatorze to miejsce idealne dla wielbicieli mocnych wrażeń i tych, którzy lubią bawić się na całego. Ostatnio na Youtubie pojawiła się wizualizacja nowej atrakcji, którą od roku 2020 będzie kusić Energylandia. Zobacz, jak będzie wyglądała część "Smoczego Grodu" – niesamowita kolejka Zadra.

Kamila Mrozek
4.11.2018, 18:30

Energylandia powstała 14 lipca 2014 r. i jest największym tego typu parkiem rozrywki w Polsce. Obecnie park rozciąga się na powierzchni 26 ha., jest podzielony na 4 strefy tematyczne, w których do dyspozycji odwiedzających jest ponad 80 różnych atrakcji. Tego lata w Eneryglandii zadebiutował Hyperion – nowy rollercoaster rozpędzający się do 142 km/h. Już za kilka lat do kosmicznej kolejki dołączy nowa, spektakularna, drewniana konstrukcja. Dowiedz się, jak będzie wyglądał hit 2020 r. – rollercoaster Zadra.

27 października br. Energylandia zwołała konferencję prasową, podczas której ogłosiła budowę nowej kolejki Zadra.

Energylandia to park rozrywki dla dużych i małych. Już wkrótce w Zatorze pojawi się nowy rollercoaster - 60 metrowa Zadra.

Już sam widok filmiku o Hyperionie, którego premiera miała miejsce w tym roku robi ogromne wrażenie. A wizualizacja Zadry 2020? Ta dopiero przyprawia o gęsią skórkę!

Na swoim Instagramie park rozrywki w Zatorze oficjalnie zakończył tegoroczny sezon, ale już szykuje nowe atrakcje dla swoich wielbicieli.

Według informacji portalu Amusement Insider "Zadra" ma powstać w 2020 r. Szacuje się, że maksymalna prędkość jej wagonów wyniesie 115 km/h, zaś czas jednego przejazdu będzie trwał 1 minutę i 50 sekund. Wagony Zadry pomieszczą 24 osoby.

O planach Energylandii związanych z powstaniem nowej kolejki robi się głośno nie tylko w Polsce. Czy Zator znany między innymi z hodowli pysznego karpia będzie kusił turystów także niesamowitą kolejką Zadra?

Już za 2 lata taki widok będzie czekał na śmiałków, którzy zechcą podwyższyć swój poziom adrenaliny na nowym "smoku" w Zatorze.

Pojedziecie zobaczyć ją na żywo?