25-letnia modelka zakochała się w 73-latku! "Jesteśmy dla siebie stworzeni"

25-letnia modelka zakochała się w 73-latku! "Jesteśmy dla siebie stworzeni"

Mówi się, że "każdemu wolno kochać" i że "miłość nie zagląda w metryki". Być może w tych powiedzeniach jest sporo racji, o czym może świadczyć związek pary, którą dzieli aż 48 lat różnicy wieku.

Kamila Mrozek
6.09.2019, 14:08

Poznajcie muzyka i modelkę, twierdzących, że "są dla siebie stworzeni" oraz prowadzących bardzo wystawny tryb życia. Szacuje się, że na tegoroczne wakacje para wydała ponad 1,2 miliona złotych.

73-letni Don McLean to legeda folk-rocka, wykonawca takich hitów, jak "American Pie", "And I Love You So".

Tak Don McLean wyglądał za młodych lat, u szczytu swej popularności.

A tak ten znany amerykański piosenkarz, kompozytor i gitarzysta wygląda obecnie.

Od niedawna muzyk pracuje także jako ekspert od mediów społecznościowych. To właśnie nowe zajęcie sprawiło, że poznał swoją obecną partnerkę Paris Dylan.

Don pomagał Paris w dokumentowaniu podróży, zakupów i życia zawodowego w mediach społecznościowych.

Paris Dylan to 25-letnia modelka, która ma w swoim "dorobku" między innymi sesję zdjęciową dla "Playboya" i "MAXIM"a. Dwa lata temu dziewczyna wzięła także udział w reality-show pt. "Catfish".

Podobno Dylan i Paris są parą już od kilku lat, ale wcześniej nie afiszowali się ze swoim uczuciem.

Po raz pierwszy zobaczono ich razem w listopadzie 2016 roku, krótko po rozwodzie muzyka z żoną Patrishą Shnier, z którą Don był związany aż przez 29! lat.

Związek tej pary wciąż wzbudza spore kontrowersje w mediach, ale oboje zapewniają, iż bardzo się kochają i są wręcz przeszczęśliwi razem.

Modelka napisała na swoim Instagramie, że Don to "Miłość jej życia" i coraz chętniej publikuje w sieci swoje fotki z ukochanym muzykiem...

Na jej profilu znajdziecie choćby takie zdjęcie. Czy Dylan pozująca na kolanach tak dużo starszego od siebie mężczyzny wygląda stosownie?

Don i Paris kochają wspólne podróże, które modelka chętnie dokumentuje na swoim Instagramie.

Para była już między innymi w Wenecji i Paryżu, ale wciąż ma ochotę na dalsze wyprawy we dwoje...

"W ubiegłym roku odwiedziliśmy 85 miast i w tym roku planujemy zobaczyć tyle samo" - napisał Don McLean.

Kiedy Don planuje kolejne wycieczki i wyjazdy zagraniczne, jego młoda dziewczyna chętnie plażuje, albo robi zakupy w sklepach takich, jak Prada, czy Gucci.

Zakochani szczególnie chętnie wracają do romantycznego Paryża. Para przebywając na wyjazdach, zawsze korzysta z najdroższych hoteli i robi ekskluzywne zakupy w sklepach z markową odzieżą.

Kiedy Don i Paris nie podróżują, najczęściej spędzają czas w którejś z rezydencji muzyka mieszczących się w Kalifornii.

Co sądzicie o tej parze? Czy łączy ich Waszym zdaniem prawdziwe uczucie? A może to tylko "zasługa" pieniędzy muzyka i urody jego młodej partnerki?