Rysiek S. - bohater "Chłopaków do wzięcia" zatrzymany. Był ścigany 3 listami gończymi.

Rysiek S. - bohater "Chłopaków do wzięcia" zatrzymany. Był ścigany 3 listami gończymi.

Bohater znanej i lubianej telenoweli "Chłopaki do wzięcia" został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą we Wrocławiu. Ryszard S. był poszukiwany listami gończymi przez sądy z całego kraju. Najbliższe lata spędzi w więzieniu.

Policjanci otrzymali informację o poszukiwanym 35-latku i natychmiast podjęli działanie. Ryszard poszukiwany był przez sądy z Pułtusku, Warszawy i Bydgoszczy. Skazywany był za prowadzenie pod wpływem alkoholu oraz oszustwo kredytowe.

Ryszard S. znany jest z telenoweli "Chłopaki do wzięcia", w której bohaterowie szukają miłości swojego życia.

Policja na swojej stronie chwali się pojmaniem poszukiwanego, następującymi słowami:

Gdy sprawą zajęli się policjanci z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP zs. w Radomiu jego los wydawał się przesądzony, a zatrzymanie było tylko kwestią czasu.

Sporo w tym prawdy, ponieważ funkcjonariusze potrzebowali zaledwie kilku dni, by ustalić miejsce przebywania Ryszarda. Okazało się, że aktualnie mieszkał i pracował w Gdańsku na jednej z budów. Poszukiwany zupełnie nie spodziewał się zatrzymania - był zaskoczony widokiem policjantów.

35-letni Ryszard S. został doprowadzony do najbliższej jednostki policji, a następnie trafił do aresztu.

Chcąc wyrwać się z samotności, zgłaszają się do programu, który ma im w tym pomóc. Ryszard jest jednym z bardziej rozpoznawanych bohaterów telenoweli. Już w trakcie emisji kolejnych odcinków pojawiały się przerwy w obecności Ryśka, który, jak mówi jego matka, "przebywał w kryminale".