"Sanatorium miłości" lepsze niż "Rolnik szuka żony"! Zobacz bohaterów, którzy odważnie poszukują prawdziwej miłości!

"Sanatorium miłości" lepsze niż "Rolnik szuka żony"! Zobacz bohaterów, którzy odważnie poszukują prawdziwej miłości!

Choć 5. sezon popularnego show "Rolnik szuka żony" nie dobiegł jeszcze końca, na antenie TVP1 można już oglądać nową randkową serię programu pod wdzięcznym tytułem "Sanatorium miłości". Czy nowa produkcja telewizji polskiej okaże się większym hitem niż "Rolnik szuka żony"? Wiele wskazuje na to, że tak. Pierwszy odcinek "Sanatorium" obejrzały w minioną niedzielę prawie 4 miliony widzów!

Kamila Mrozek
23.01.2019, 16:44

Premierowy odcinek "Sanatorium miłości" został wyemitowany 20 stycznia br. W pełnym emocji i zwrotów akcji programie możemy śledzić losy dojrzałych ludzi w wieku 60+, którzy łamią stereotypy dotyczące seniorów i odważnie poszukują prawdziwej miłości. Bo przecież nie tylko rolnicy "w kwiecie wieku" potrzebują znaleźć swoją drugą połówkę…

Jak wygląda formuła nowego programu TVP1 - "Sanatorium miłości"? 6 kobiet i 6 mężczyzn - Małgorzata, Joanna, Teresa, Janina, Walentyna i Wiesława, dwóch Ryszardów, Krzysztof, Cezary, Marek i Lesław wyjeżdżają wspólnie na turnus sanatoryjny do uzdrowiska Ustroń.

Tam będą spędzać ze sobą mnóstwo czasu, poznawać, być może znajdą miłość swojego życia. Uczestnicy "Sanatorium" to temperamentni, rozrywkowi seniorzy, którzy śmiało mówią o swoich pragnieniach. TVP1 liczy, że kolejne odcinki programu będą cieszyły się ogromną sympatią widzów i produkcja okaże się strzałem w dziesiątkę.

"Rolnik szuka żony" przyciągnął przed ekrany miliony widzów i pomimo licznych kontrowersji TVP1 planuje jesienią tego roku emitować kolejną, 6. już edycję randkowego programu o perypetiach miłosnych farmerów i kandydatek na ich żony.

W nowej produkcji TVP1 - "Sanatorium miłości" oczywiście nie mogło zabraknąć ciepłej i sympatycznej prowadzącej, Marty Manowskiej, którą pokochali widzowie "Rolnika".

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Pierwszy odcinek "Sanatorium miłości" spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów. Uczestnicy programu randkowego wydają się być barwnymi postaciami, którzy nie krępują się obecnością kamer i szczerze wyznają, jakich partnerów szukają.

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Szukam kogoś, kto jest otwarty do życia. Żeby nadal chciał robić nowe rzeczy... – rozmarzyła się Joanna

No, przyjechałam po miłość. Przecież to sanatorium miłości... - ujawniła Janina

Jestem Walentyna, szukam Gagarina - zażartowała Wala. I dodała: Wszędzie, gdzie byłam za granicą, chcieli Polki za żony. Bo umieją gotować, kochać się...

Jestem Teresa, szukam prezesa – opisała się równie dowcipnie Teresa.

Panowie też obrazowo opowiadali o swoich doświadczeniach w relacjach z kobietami i tym, jakiej partnerki szukają...

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Mówiąc szczerze jestem podniecony - wyznał Ryszard. No i trochę mi zimno...

Wolałbym, żeby to nie była kobieta z nadwagą - zwierzył się Leszek. No bo wiadomo…

Jestem całkowicie samotny, rodzina się wyprowadziła i nie mam nikogo bliskiego - stwierdził drugi Ryszard.

Kiedyś jak kobieta była w sukieneczce to było na coś popatrzeć, Nawet jak któraś ma ładne nogi to też nosi spodnie, bo jej tak wygodnie. I to na dodatek takie spodnie z dziurami, jakby pies pod budą je poszarpał - stwierdził dość krytycznie Cezary.

Kobiety, odkąd zaczęły pracować, zrobiły się bardziej wygodne - użalał się Marek.

Ja zaobserwowałem, że te starsze kobiety bardziej świrują niż te młodsze - zaobserwował Krzysztof.

Marta Manowska na konferencji TVP promującej nowy program zwracała uwagę, że seniorzy tak samo, jak ludzie młodzi, mają prawo wieść życie towarzyskie i szukać sobie nowych partnerów. Przecież "Miłość nie zna metryki"!

Panie wyjechały do sanatorium różową Nyską, po panów przyjechał podobny samochód w kolorze niebieskim. Po przyjeździe na miejsce uczestnicy w drodze losowania zostali przydzieleni do 2-osobowych pokojów. Od chwili zakwaterowania dało się zauważyć, że seniorzy wiele sobie po udziale w tym programie obiecują.

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Czy nowe, randkowe show TVP1 będzie chętnie oglądane? Wyniki wstępne są bardzo obiecujące.

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Telewizja Polska przekazała, że premierową odsłonę show obejrzało w niedzielę 3,9 miliona Polaków, a w szczytowym momencie aż 4,5 miliona. To podobno doskonały wynik, zwłaszcza, że 5. sezon "Rolnik szuka żony" osiągnął średni wynik na poziomie około 3,8 miliona widzów.

Janina zwana Niną jest obecnie najbardziej popularną uczestniczką show.

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Joanna wydaje się bardziej spokojną kobietą, ale też nie wstydzi się mówić o swoich emocjach i oczekiwaniach wobec przyszłego partnera.

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Cezary dość ostrożnie podchodzi do nowych związków, ale też wierzy, że w sanatorium pozna piękną, wartościwą kobietę...

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Krzysztof wydaje się być uważnym obserwatorem i czasem zaskakuje trochę filozoficznymi uwagami. Czy to ułatwi mu zdobycie serca którejś z sześciu pań?

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Program "Sanatorium miłości" to idealna rozrywka na zimowy wieczór. Rogrzewa serca, daje nadzieję, pokazuje, że niezależnie od metryki warto kochać, czuć się kochanym, poszukiwać bliskiej osoby.

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Na Facebooku programu internauci chętnie dzielą się swoimi uwagami na temat nowej propozycji TVP1.

Przeważają opinie bardzo pozytywne, daje się zauważyć, że "Sanatorium miłości" zaciekawia, intryguje, wzbudza emocje, a czasem i trochę kontrowersji...

Fotka z Facebooka programu ''okraszona" komiksowymi, memowymi tekstami dobrze oddaje atmosferę całego programu. Bohaterami są dojrzali ludzie, którzy potrafią spojrzeć na siebie z dystansem i naprawdę cieszyć się z każdej chwili życia.

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Podobno fani "Sanatorium" założyli na Facebooku specjalną grupę, gdzie można pogadać z samymi uczestnikami programu. Będziecie chcieli zagadać do Niny, Wali, czy Ryszarda?

"Zapowiada się fajny program", "Super! Lepszy niż Rolnik!" - takie są jak na razie opinie większości osób, które widziały pierwszy odcinek nowego programu. Czy Marta Manowska + charyzmatyczni seniorzy + uzdrowiskowe, sprzyjające romansom warunki = wielka miłość 60+ oraz superoglądalność wśród widzów?

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Sami jesteśmy ciekawi, co zdarzy się w kolejnym odcinku sanatorium, który zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę o godz. 21:15.

Oglądacie "Sanatorium miłości"?

Komu spośród 12 uczestników szczególnie kibicujecie i życzycie szczęścia w znalezieniu sobie nowego partnera?