Siostry Godlewskie śpiewają kolędę. Nagranie stało się hitem na YouTube!

Siostry Godlewskie śpiewają kolędę. Nagranie stało się hitem na YouTube!

Siostry Godlewskie, niejednokrotnie oskarżane przez internautów o profanacje wartości religijnych i narodowych, znowu dają o sobie znać. Przebierają się za Maryję i śpiewają kolędę "Jezus malusieńki”, nie stroniąc od przerysowanej gestykulacji, trzęsących się rąk i charakterystycznej dla nich mimiki twarzy.

Kinga Kwiecień
24.12.2018, 14:13

Cover wzruszającej kolędy w wykonaniu Godlewskich, wzbudza w odbiorcach negatywne emocje. Internauci obrzucili siostry niewybredną krytyką.

5 dni i ponad 2 300 000 wyświetleń! Kolęda bardzo szybko zyskuje popularność, ale łapek w dół jest blisko 10 razy więcej niż w górę.

Niepochlebne komentarze dotyczą głównie tego, że Godlewskie zrobiły pośmiewisko z tradycyjnej polskiej kolędy, która jest przejmującym, wprawiającym w zadumę utworem.

Internauci piszą, że nie chcą już nigdy więcej słuchać ich śpiewu i oglądać filmików ośmieszających polskie wartości. Posypała się lawina wulgarnych wypowiedzi i hejtu.

Teledysk nagrany na green screenie, został przerobiony tak, aby w tle pojawiała się szopka, figurka dzieciątka Jezus i niebo z Gwiazdą Betlejemską.

Na niektórych ujęciach widzimy jak siostry pojawiają się w tle, jako półprzezroczyste zjawy z rąbkiem na głowie.

Jest i Godlewski kalejdoskop...

Esmeralda i Małgorzata stały się rozpoznawalne rok temu, gdy wrzuciły na YouTube świąteczną piosenkę „Pada śnieg”.

Wykonanie było wątpliwej jakości, co szybko zostało im wypomniane. W pierwszych dniach po publikacji coveru, słuchacze mieli wątpliwości, czy siostry faktycznie śpiewają po polsku!

Na tegoroczne Mikołajki, odświeżyły swój popularny, świąteczny utwór z zeszłego roku. W teledysku oczywiście wystąpiły roznegliżowane. Są znane z takich zachowań. Lubią pokazywać swoje ciała i przybierać nieprzyzwoite pozy przed kamerą!

Pragnąc coraz większego rozgłosu, Godlewskie nagrały też „Happy Birthday” dla Prezydenta Andrzeja Dudy.

Wystąpiły w strojach i perukach wzorowanych na Marilyn Monroe.

Opublikowały również Hymn na 100-lecie Odzyskania Niepodległości, który zupełnie jak poprzednie filmiki, zderzył się z ogromną krytyką w internecie.

Nie mogło przejść bez echa to, że siostry, wystrojone w koszulki z godłem Polski, fałszują Mazurek Dąbrowskiego.