"Możecie zobaczyć mój brzuszek!" Słynna trenerka fitness chwali się ciałem w wyśmienitej formie i... rosnącym brzuszkiem w szóstym miesiącu ciąży

"Możecie zobaczyć mój brzuszek!" Słynna trenerka fitness chwali się ciałem w wyśmienitej formie i... rosnącym brzuszkiem w szóstym miesiącu ciąży

Kayla Itsines spodziewa się dziecka, ale nie jest to w stanie powstrzymać królowej fitnessu przed umiarkowanym wyciskiem na siłowni. To właśnie stamtąd opublikowała ostatni post z kolejnymi dobrymi nowinami. Znamy już kilka szczegółów, w tym... płeć malucha!

Marta Binkiewicz
22.01.2019, 00:48

Jeśli nigdy nie słyszałeś o Kayli Itsines, to już najwyższy czas, żebyś poznał jej historię. Dziewczyna ma ponad 10 milionów fanów na Instagramie, co nie jest łatwym osiągiem, i jest australijską Ewą Chodakowską!

Przy odrobinie wysiłku i zdeterminowania, ponieważ tych kwestii lepiej nie pozostawiać szczęściu, pomoże Ci wyrzeźbić ciało na własne podobieństwo. I cóż, wiele kobiet zarówno przed czy w trakcie, jak i po ciąży… może pozazdrościć jej formy!

Kayla Itsines opublikowała zdjęcia na Instagramie, ogłaszając wielki news, już jakiś czas temu. Od tego momentu stale wrzuca do sieci filmiki instruktażowe dla kobiet, które chcą o siebie zadbać również przy nadziei.

Brzuszek w szóstym miesiącu ciąży

Kayla Itsines podkreśla, iż jest niesamowicie szczęśliwa, wrzucając filmiki z treningami, w których widać jej rosnący brzuszek. Chciałaby, by zainspirowały wszystkie ciężarne kobiety na całym świecie.

Brzuszek przed i po

Kayla przybrała na wadze... 5-6 kg. Ciężko uwierzyć! Na tym zdjęciu widać jednak oczywistą różnicę.

To... dziewczynka!

Para ogłosiła płeć dziecka w Sylwestra. Kayla Itsines zapewniła, iż jej partner Tobi od razu przepowiedział, że będzie to dziewczynka i jego intuicja nie zawiodła. Zobacz, w jaki sposób ogłosili światu tę radosną nowinę! Filmiki ukazują spontaniczne reakcje członków rodziny pary, które są w stanie ocieplić każde serce!

Dziecko bez ślubu?

Para definiuje się oficjalnie jako rodzina już od jakiegoś czasu, ponieważ łączą ich... dwa psy i biznes, który wspólnie prowadzą. W dzisiejszych czasach mieszkanie razem i nawet dzieci przez ślubem nikogo nie zaskakują, ale nie wszyscy uznaliby to za wzorcowy model.

Nikt nie ma jednak wątpliwości co do trwałości związku Kayli i Tobiego, ponieważ są narzeczeństwem od kwietnia zeszłego roku (2018). Cała rodzina wspiera ich związek, a oni sami zdają się być szczęśliwi niezależnie od tego, co kto sobie pomyśli.

Diament mówi sam za siebie, czyż nie?

Kayla ogłosiła zaręczyny w kwietniu zeszłego roku (2018)

A przed ciążą…

Jesteś ciekaw, jak Kayla osiągnęła tak spektakularne efekty jeszcze przed ciążą?

Życie codzienne influencerki jest dużo prostsze niż moglibyśmy założyć. Ta Australijka o greckich korzeniach jest archetypem dziewczyny z sąsiedztwa. Stroni od radykalnego podejścia do diety i fitnessu oraz kreowania nieosiągalnych wzorców. Jak sama relacjonuje na swoim Instagramie: odżywia się zgodnie z założeniami diety śródziemnomorskiej, trenuje 3-4 razy w tygodniu po 28 minut (to naprawdę niedużo!), wychodzi na 30-minutowe spacery 5 razy w tygodniu i woli treningi siłowe od biegania.

Możesz przeczytać kilka dodatkowych porad na jej koncie. Kayla nie zapomniała wspomnieć, iż odwiedza swoich dziadków... codziennie. Czy moglibyśmy coś tutaj dodać?

Zdjęcie Kayli z jej babcią. Niesamowite geny!

Poniżej kilka rzeczy, które na pewno nie zaszkodzą, kiedy starasz się zadbać o swoją formę:

Brzuszki...

I to nie byle jakie brzuszki! Różne rodzaje brzuszków, jak na załączonym filmiku. Nie lada wyzwanie dla dużej części społeczeństwa, która wybiera fast foody zamiast treningów.

Tylko zdrowe przekąski

Dałbyś radę wytrwać na tym do obiadu?

Szczęśliwe pożycie

Udane relacje oznaczają wsparcie, którego będziesz potrzebował, by wytrwać we wszystkich swoich postanowieniach. Na tym zdjęciu zobaczysz Kaylę i jej narzeczonego świętujących szóstą rocznicę ich związku. W przeciwieństwie do innych porad, nie jest to coś, na co tylko ty masz wpływ, ale warto się wysilić również w tym aspekcie, żeby unikać stresu i cieszyć się życiem wspólnie!

Spacer z psem to też trening!

Dolicz 30 minut spaceru z psem do Twoich treningowych wysiłków. W ten sposób pozostaniesz zmotywowany jak Kayla!

Selfies!

Rób sobie setki selfies dokumentujących twoje postępy. Kayla pstryka sobie selfies codziennie!

Czy treningi Kayli działają naprawdę?

Jeśli nie przekonują Cię zdjęcia Kayli sprzed czy po ciąży, przejrzyj jej galerię, gdzie publikuje postępy swoich fanek, które wysyłają jej swoje zdjęcia "przed i po". To prawdziwa motywacja, by zabrać się za swoje ciało, być może z pomocą programu Kayli Itsines!

Dowód na to, że ćwiczenia zmniejszają cellulit.

Totalny zanik brzucha i nowy uśmiech!

Realistyczny spadek o kilka numerów!

Masz ochotę zabrać się za siebie? Jesteś w ciąży i chciałabyś zadbać o swoje ciało jeszcze przed narodzinami malucha? Przyznajcie, filozofia Kayli, która nie wymaga ogromnych poświęceń jest naprawdę inspirująca! Teoretycznie już po 10 tygodniach jej programu możecie doświadczyć niesamowitej zmiany. Jeśli wypróbujecie go, dajcie znać!