Dzień i noc słyszała dziwne odgłosy, dochodzące spod jej łóżka

Dzień i noc słyszała dziwne odgłosy, dochodzące spod jej łóżka

Pewna kobieta nabrała podejrzeń, że ktoś ukrywa się pod jej łóżkiem. Wezwała na pomoc specjalistę, który po zdemontowaniu desek odkrył coś naprawdę dziwnego. Przekonajcie się, co znalazł ów facet i jak sobie poradził z tym, co tak hałasowało pod łóżkiem!

Kamila Mrozek
2.07.2019, 15:44

Mieszkanka Luizjany przypuszczała, że pod łóżko w jej pokoju wprowadzili się zagrażający życiu intruzi. Na szczęście trafnie oceniła zagrożenie i wezwała na pomoc specjalistę, który pomógł uporać się z niechcianymi mieszkańcami pokoju. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

Kobieta zaczęła podejrzewać, że dziwne głosy spod jej łóżka to brzęczenie owadów.

© planetapolska.net

Dlatego też wezwała Jeff’a Horchoffa - pszczelarza klasztoru benedyktynów w południowo-wschodniej Luizjanie, aby potwierdził jej przypuszczenia i w razie czego sprawnie rozprawił się z owadami.

© planetapolska.net

Mężczyzna szybko zauważył, że insekty dostają się do domu między deskami podbitki na dachu. Ubrany w ochronną odzież specjalista, przystąpił niezwłocznie do wyjmowania podłogowych desek.

© planetapolska.net

Jeff Horchoff wiedział, że pracuje w bardzo niebezpiecznych warunkach, musiał przecież wykazać się niesamowitą precyzją, by nie uszkodzić ukrytego pod deskami gniazda.

© planetapolska.net

Wreszcie udało mu się dostać do gniazda.

© planetapolska.net

Tak ogromnego skupiska pszczół pod podłogą ten profesjonalista jeszcze nigdy nie widział!

© planetapolska.net

Specjalista znalazł w gnieździe podpodłogą królową pszczół, po czym ostrożnie przeniósł owady do własnej pasieki. To, czego dokonał ten pszczelarz to naprawdę niezwykłe!

Jeff nie tylko bezpiecznie usunął zagrożenie z pokoju mieszkanki Luizjany, ale jeszcze uratował gnieżdżące się tam pszczoły. Zobaczcie filmik, pokazujący tego dzielnego mężczyznę w akcji.

Jak oceniacie pracę pszczelarza z Luizjany?

Jak wy byście się zachowali, gdyby to pod Waszym łóżkiem dało się słyszeć takie niepojące odgłosy?