Strażniczka więzienna wyjechała na wakacje do Turcji ze skazanym, którego pilnowała

Strażniczka więzienna wyjechała na wakacje do Turcji ze skazanym, którego pilnowała

Czy takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach? Okazuje się, że nie! Poznaj historię więziennej, zakazanej miłości, która odbiła się szerokim skandalem w mediach.

Agata Ferenz
10.10.2018, 15:40

24-latka Kristi Davidson z dnia na dzień zrezygnowała z pracy jako strażniczka więzienna w jednym ze szkockich więzień. Zbiegło się to w czasie z wypuszczeniem na wolność jednego z więźniów, 31-latka Jamiego Buntinga.

Dwa tygodnie później, Kristi razem z Jamie zostali zauważeni w Turcji na wspólnych wakacjach. Ich zażyłość relacji oraz fakt, że nie szczędzili sobie czułości, wskazywał na to, że są parą! W miłosnej podróży zostali przyłapani przez jednego ze strażników, który razem z Kristi pracował w więzieniu.

Para chętnie zamieszczała zdjęcia z podróży w aplikacjach internetowych

Najbardziej szokującym i elektryzującym faktem jest to, że miłość pary musiała zacząć się już w więzieniu, kiedy Kristi była strażniczką Jamiego! Osoba z otoczenia potwierdziła te pogłoski:

Fakt, że zostali parą szybko po tym, jak oboje opuścili więzienie, wskazywał na to, że między nimi mogło wydarzyć się coś już podczas pobytu w nim. Davidson opuściła pracę szybko po zwolnieniu więźnia, a potem zostali zauważeni na wspólnych wakacjach.

Para spotkała się z dużą krytyką

Współpracownicy dziewczyny nie szczędzili jej gorzkich słów:

Kristi udostępniła zdjęcia nawet na WhatsAppie. Jak może być tak głupia? Dla niej wydaje się to zabawne. Ostatnią rzeczą, jaka potrzebna jest strażnikowi, to chłopak, który jest byłym więźniem!

Kristi do Jamiego: kocham Cię!

Nie przejmując się otaczającą ich falą krytyki oraz skandalem, jaki para wywołała, nie zrezygnowali z dzielenia się swoim uczuciem ze światem. Jamie podsumował ich wyjazd słowami:

Najlepsze dwa tygodnie mojego życia!

Szkockie więzienie nie chciało komentować sprawy. Kristi również odmówiła komentarza w sprawie jej związku z byłym więźniem. Menadżer i pracownicy więzienia zostali odpowiednio przeszkoleni, aby nie wywoływać więcej skandali.

Miłosny wątek pomiędzy osadzoną, a strażnikiem mamy także na polskim podwórku

Miłość tej pary to nie jedyny przykład, w którym przewija się motyw romansu więźnia ze strażnikiem. Przykładem może być polska afera AMBER GOLD, w której żona prezesa firmy umieszczona w łódzkim areszcie wdała się w romans z jednym ze strażników, a następnie zaszła w ciążę. W tym przypadku historia również zakończyła się skandalem, ponieważ Katarzyna P. oskarżyła kochanka.... o gwałt!

Czy wierzycie, że związek skazanego ze strażniczką może się udać? A może warto w świetle kolejnych skandali zaostrzyć prawo, nie dopuszczając do takich sytuacji?