Sylwia Bomba urodziła! Jak gwiazda „Gogglebox” nazwała swoją córkę?

Sylwia Bomba urodziła! Jak gwiazda „Gogglebox” nazwała swoją córkę?

Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” chwaliła się swoją pierwszą ciążą na Instagramie oraz w 9. sezonie show. Sprawdź, jak przebiegała jej ciąża i jakie imię wybrała dla córki!

Damian Bachnacki
10.12.2018, 19:24

Sylwia Bomba – niekwestionowana gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem”!

© Instagram/sylwiabomba

Wraz ze swoją przyjaciółką, Ewą Mrozowską, komentują programy telewizyjne z domowej kanapy od 1. sezonu! Widzowie pokochali te uczestniczki, nie tylko za ich urodę, ale również za poczucie humoru i dystans do siebie. Przez lata występów na antenie *TTV mogliśmy obserwować, jak Sylwia pracowała nad idealną sylwetką oraz wiedzieliśmy o zmianach zachodzących w jej życiu, jak zaręczyny. W 9. sezonie gwiazda wyjawiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Perfekcyjna nawet w ciąży!

© Instagram/sylwiabomba

Sylwia Bomba założyła sobie już na początku, że będzie chciała udowodnić, że również w czasie ciąży można wyglądać elegancko i kobieco. Praktycznie do końca ciąży podtrzymywała swoją tradycję – zawsze na niedzielny obiad ubierała wysokie szpilki! Nie rezygnowała także z obcisłych sukienek, dekoltów i pełnego makijażu. Jak sama mówiła, chce dawać przykład innym kobietom na bycie piękną fit mamą.

Profesjonalna sesja ciążowa

© Instagram/sylwiabomba

Gwiazda stacji TTV zdecydowała się na wyjątkową, profesjonalną sesję ciążową. Na co dzień sama jest fotografem, ale tym razem wystąpiła w roli modelki. Efekty były zachwycające, a wiele z jej fanek podkreślało, że też chciałyby uwiecznić swoją ciążę na tak pięknych zdjęciach.

Sylwia utrzymała w ciąży świetną formę!

© Instagram/sylwiabomba

Na opublikowanych na Instagramie Sylwii zdjęciach, widać wyraźnie, że podczas ciąży jej figura nie zmieniła się drastycznie. Sama wyznała, że przytyła jedynie 9 kg! Wiele fanek podziwiało ją i chciało brać z niej przykład.

Nie pokaże dziecka?

© Instagram/sylwiabomba

Sylwia Bomba informowała na swoim Instagramie, że zdecydowała się wraz z partnerem nie pokazywać dziecka, ani w mediach społecznościowych ani w programie telewizyjnym. Prosiła o uszanowanie jej decyzji i prywatności – rodzina jest dla Sylwii najważniejsza. Nie wyklucza ona jednak, że będzie publikowała zdjęcia np. rączki lub nóżki dziecka – na pewno bez pokazywania twarzy.

Baby Shower... w programie telewizyjnym!

© Instagram/sylwiabomba

Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” zdecydowała się urządzić swoje Baby Shower, ale zrobiła to w jednym z odcinków 9. sezonu show TTV! Na imprezie u Sylwii i Ewy stawili się również inni uczestnicy programu, oczywiście z prezentami. Odcinek bardzo spodobał się widzom, Sylwia wyglądała uroczo i wszyscy wyśmienicie się bawili! To było naprawdę niezwykłe Baby Shower, bo mało kto może świętować rychłe narodziny dziecka w telewizji, przed tysiącami Polaków.

Długo wyczekiwana córeczka!

© Instagram/sylwiabomba

Sylwia Bomba nie raz informowała na swoim Instagramie, że pierwsze dziecko wcale nie spieszy się na świat, ponieważ termin porodu się opóźniał. Gwiazda nie chciała ujawniać dokładniej daty, na jaką zaplanowany był poród, ale potwierdziła, że był on opóźniony. Fanki zgadywały, kiedy Sylwia urodzi swoją córeczkę, najczęściej padały daty 2 grudnia (to również dzień urodzin Sylwii) oraz 6 grudnia (oczywiście – Mikołajki). Jednak żadnej z osób nie udało się zgadnąć...

10 grudnia – dzień narodzin!

© Instagram/sylwiabomba

Sylwia poinformowała na swoim Instagramie, że jej pierwsza córeczka przyszła na świat dokładnie 10 grudnia, o godzinie 2 w nocy! Mama i córka czują się dobrze, poród odbył się w szpitalu Św. Rodziny. Dziewczynka waży prawie 4 kg i jak określiła Sylwia ma „gęstwinę czarnych włosków”. Pod wpisem od razu pojawiły się dziesiątki tysięcy gratulacji!

Jak ma na imię Bombasek?

© Instagram/sylwiabomba

Podczas ciąży Sylwia, znana z poczucia humoru, nazywała swoje przyszłe dziecko Bombaskiem, oczywiście nawiązując do swojego nazwiska. Ale prawdziwe imię córeczki zostało ujawnione dopiero teraz... Jakie imię zostało wybrane? Antosia! Internauci są zachwyceni wyborem!

Gratulujemy!

© Instagram/sylwiabomba

Oczywiście przyłączamy się do gratulacji, życzymy dużo zdrowia świeżo upieczonej mamie i Antosi! Mamy nadzieję, że córeczka odziedziczy urodę po Sylwii i będzie równie elegancką damą, a być może w przyszłości dane będzie zobaczyć małą Antosię w „Gogglebox. Przed telewizorem”... To byłaby nie lada gratka dla wszystkich fanów!

Czego życzycie świeżo upieczonej mamie i małej Antosi?