Szokujące wideo z dzieckiem w huśtawce na 6. piętrze bloku trafiło do sieci. „Czy to jest prawdziwe?”

Szokujące wideo z dzieckiem w huśtawce na 6. piętrze bloku trafiło do sieci. „Czy to jest prawdziwe?”

Internauci przecierają oczy ze zdumienia, po obejrzeniu krótkiego filmiku, który dzisiaj trafił do sieci. Widać na nim mężczyznę huśtającego dziecko na balkonie bloku mieszkalnego.

Mężczyzna to najprawdopodobniej ojciec dziecka, który postanowił umilić trochę czas swojemu szkrabowi podczas izolacji związanej z pandemią koronawirusa (place zabaw w większości europejskich krajów pozostają zamknięte).

Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze bloku, a cała akcja ma miejsce najprawdopodobniej w Hiszpanii (na filmie ktoś umieścił napis „enserio?” co oznacza „naprawdę?”).

Film trwa tylko 12 sekund i został nagrany zapewne przez zatroskanego mieszkańca sąsiedniego bloku.

Ludzie nie wierzą własnym oczom

Na nieodpowiedzialnym ojcu internauci nie pozostawiają suchej nitki.

– Idiotów nie sieją, sami się rodzą – Perspektywa perspektywą, ale mogą puścić kołki rozporowe lub zerwać się sznurki – Czy to jest prawda, czy photoshop?!

Niektórzy słusznie wskazują, że perspektywa filmu nie pozwala ocenić czy dziecko będące w huśtawce wychyla się poza obrys balkonu. Jednak z pewnością gdyby huśtawka zerwała się, lub dziecko wyskoczyło z niej bądź zostało wyrzucone siłą pędu, sytuacja miałaby tragiczne zakończenie.

Czy ten tata jest rzeczywiście tak szalenie nieodpowiedzialny, czy perspektywa sprawiła, że huśtanie wydaje się tak niebezpieczne?