Apoloniusz Tajner i jego młodsza o 36 lat partnerka zostaną rodzicami!

Apoloniusz Tajner i jego młodsza o 36 lat partnerka zostaną rodzicami!

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego jest tatą dwójki już dorosłych dzieci, jest nawet dziadkiem! Jego wnukami są 13-letnia Sara i 13-letni Maksymilian. Jednakże za kilka miesięcy doczeka się pierwszego dziecka z Izabelą Podolec. Różnica wieku między nimi to aż 36 lat, ale dla zakochanych nie stanowi to problemu.

Kinga Kwiecień
26.04.2019, 01:11

Metryczka to przecież tylko liczby, które nie stoją na przeszkodzie prawdziwej miłości.

Są parą od 7 lat, a ich znajomość rozpoczęła się w dość zabawny sposób…

Poznali się w pociągu relacji Kraków - Warszawa. Tajner wszedł do przedziału, w którym siedziała Izabela. On miał wówczas 57 lat, ona 21.

Nie zaiskrzyło między nimi jak w historiach określanych mianem miłości od pierwszego wejrzenia.

(…)Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora.

Czy Izabela rozpoznała w Apoloniuszu prezesa Polskiego Związku Narciarskiego? Wiedziała z kim ma do czynienia?

Nie, absolutnie nie wiedziałam. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był "To pan?!". A Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam "Tak, to ten aktor z Na Wspólnej". Autentycznie tak było.

Niedługo po tej zabawnej historii zaczęli się spotykać.

Początkowo nie ujawniali swojego związku, szczególnie, że wiele osób z ich otoczenia nie wróżyło im zbyt długiej i trwałej relacji.

Izabela Podolec pochodzi z miejscowości Jarosław w województwie podkarpackim.

Ukończyła kurs aktorski. Obecnie nie pracuje w zawodzie, ani w żadnej branży powiązanej z teatrem, czy telewizją.

Jest młodą kobietą, więc kariera nadal stoi przed nią otworem. Możliwe, że jeszcze przygotowuje się do wejścia w aktorski świat.

Oficjalnie po raz pierwszy zakochani pokazali się wspólnie podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku.

Kolejne oficjalne wyjście pary to wystąpienie razem na Balu Mistrzów Sportu w styczniu 2016. Nie da się zaprzeczyć, że przyciągali spojrzenia gości i skupiali na sobie uwagę fotoreporterów. Przedmiotem głośnej dyskusji na ich temat była przede wszystkim różnica wieku, jaka ich dzieli.

Izabela wypowiedziała się na temat różnicy 36 lat pomiędzy nią, a Apoloniuszem:

To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku. Ja też tego nie odczuwam. Poza tym u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ ja poznałam Apoloniusza jak miałam 21 lat. Jesteśmy 7 lat razem. Więc on w jakiś sposób mnie ukształtował, więc było trochę łatwiej.

Starają się strzec swojej prywatności.

Pomijając wyjątkowe sytuacje, Izabela niechętnie udziela wywiadów. Tajner również unika odpowiedzi na pytania o swoją znacznie młodszą partnerkę.

Już za kilka miesięcy doczekają się potomka i powitają na świecie swoje pierwsze wspólne maleństwo.

Nie znamy jeszcze płci dziecka, ale zapewne niedługo okaże się, czy para spodziewa się synka czy córeczki. Rozwiązanie ciąży planowane jest w okresie wakacyjnym.

Co myślicie o związkach, w których partnerzy tak bardzo różnią się od siebie pod względem wieku?