"Słoneczny patrol" ma już 30 lat. Zobacz, jak zmienili się aktorzy przez te lata!

"Słoneczny patrol" ma już 30 lat. Zobacz, jak zmienili się aktorzy przez te lata!

W tym roku obchodzimy 30-lecie „Słonecznego patrolu” - amerykański serial był nagrywany przez 11 lat i zdobył mnóstwo fanów na całym świecie! Występ w „Słonecznym patrolu” był dla wielu aktorów przepustką do sławy. W taki sposób światową karierę rozpoczęli m. in. Pamela Anderson, David Hasselhoff, czy... Jason Momoa! Zobaczcie, jak zmienili się przez 30 lat!

Daria Łaptosz
9.07.2019, 19:42

Gena Lee Nolin

© Cosmopolitan

W „Słonecznym patrolu” grała rolę Neely Capshaw. Przed serialem była modelką, występowała głównie w odważnych sesjach w „magazynach dla panów”.

Obecnie Gena ma 47 lat. Po występie w „Słonecznym patrolu” nie zaistniała w żadnej ambitnej produkcji. Grała głównie w źle ocenianych komediach i filmach niskiej klasy.

Aktorka trzykrotnie wychodziła za mąż, jej pierwsze małżeństwo trwało jedynie 1 miesiąc i 1 dzień! Od 2004 r., jest żoną hokeisty Cale'a Hulse'a. Ma troje dzieci - 22-letniego syna Spencera Michaela Gregory'ego, 13-letniego syna Hudsona Lee oraz 10-letnią córkę Stellę Monroe.

Yasmine Bleeth

© listal.com

W „Słonecznym patrolu” wystpowała jako Caroline Holden. Swoją karierę Yasmine zaczęła bardzo wcześnie, bo już jako 6-miesięczne dziecko wystąpiła w pierwszej reklamie. Później brała udział w kolejnych reklamach i pracowała jako modelka. Jednak dopiero „Słoneczny patrol” przyniósł jej rozgłos.

© flewov.pw

Po zakończeniu pracy na planie serialu Yasmine nie mogła narzekać na brak propozycji filmowych. Po kilku latach wystąpiła w również bardzo znanym serialu 'Nash Bridges”. Była uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet w Hollywood, miała własną linię bielizny. Jednak niespodziewanie aktorka zupełnie zniknęła z showbiznesu w 2003 roku! Po latach okazało się, że powodem było silne uzależnienie od narkotyków.

© rock-cafe.info

Yasmine Bleeth ma dziś 51 lat i bardzo ciężko rozpoznać w niej piękność ze „Słonecznego patrolu”. Lata uzależnienia wypłynęły na nią wyniszczająco – miała nawet problemy z prawem za spowodowanie wypadku pod wpływem narkotyków! Obecnie aktorka uporała się z nałogiem, ale nie występuje już w filmach. Prowadzi spokojne życie ze swoim mężem Paulem Cerrito, którego poznała na jednym z odwyków.

Krista Allen

© statesidestills.com

W „Słonecznym patrolu” grała Jennę Avid. Serial przyniósł jej dużą popularność i sympatię widzów.

Po emisji serialu posypały się kolejne propozycje. Krista zagrała w wielu filmach i serialach, żaden nie przyniósł jej takiej popularności jak „Słoneczny patrol”, ale zdobywały pozytywną ocenę widzów. Obecnie Krista nie skupia się jedynie na karierze aktorskiej – działa charytatywnie angażując się w pomoc kobietom, a także występuje jako stand-uperka!

Krista Allen ma 48 lat, ale jej urody i idealnie wyrzeźbionego ciała można pozazdrościć! Chętnie chwali się nim na swoim Instagramie. Była dwukrotnie zamężna. Aktorka ma 22-letniego syna, Jake'a Moritta.

David Charvet

© Baywatch - Fandom

W „Słonecznym patrolu” zagrał rolę Matta Brody'ego. Była to jego pierwsza poważna rola, po której zdobył światową popularność.

Po zakończeniu pracy nad serialem, David zagrał rolę w kolejnym znanym serialu dla nastolatków, „Melrose Place”. Potem kariera aktorska zdecydowanie zwolniła, właściwie nie dostawał już żadnych większych ról. Nie oznacza to jednak, że David Charvet zniknął – zaczął z sukcesem karierę piosenkarza we Francji, skąd pochodzi. Wydał w sumie 3 albumy.

Obecnie David Charvet ma 47 lat. Spotykał się z koleżanką z planu Pamelą Anderson oraz modelką Bar Refaeli. Od 2011 r. jest mężem aktorki i modelki Brooke Burke. Mają wspólnie dwójkę dzieci – 12-letnią córkę Heaven Rain oraz 11-letniego syna Shayę Bravena.

David Hasselhoff

© Baywatch - Fandom

W „Słonecznym patrolu” zagrał Mitcha Buchannona. Jednak pierwszą produkcją, dzięki której Hasselhoff zdobył popularność w USA, był serial „Nieustraszony”, z początku lat 80. Początkowo aktor odrzucił proponowaną mu rolę w „Słonecznym patrolu” - nie podejrzewał wtedy jak ogromnym sukcesem będzie serial i jaką fortunę mu on przyniesie.

Dzięki „Słonecznemu patrolowi”, którego Hasselhoff był producentem wykonawczym, aktor zbił fortunę – szacuje się, że w połowie lat 90. jego majątek opiewał na ponad 100 mln dolarów! Niestety, po zakończeniu emisji serialu kariera aktora wyraźnie podupadła. Przez wiele lat miał problemy z alkoholizmem. Nie pojawia się już w ciekawych filmach, jego role są najczęściej epizodyczne. Często występuje jako „gwiazda” w rożnych programach – m. in. był jurorem amerykańskiego „Mam talent”.

David Hasselhoff ma dziś 66 lat. Był żonaty trzykrotnie – obecnie jego żoną jest o 28 lat młodsza od niego modelka, Hayley Roberts! Aktor ma dwie córki – 29-letnią Taylor-Ann oraz 26-letnią Hayley.

Erika Eleniak

© Baywatch - Fandom

W „Słonecznym patrolu” zagrała Shauni McClain. Wcześniej, jako 17-latka, wystąpiła w filmowym hicie „E.T.”. Przed serialem zajęła się również karierą modelki, zdobiąc kilka okładek Playboya.

Po zakończeniu pracy na planie serialu kariera Eriki przystopowała. Występowała później w wielu komediach i niskiej klasy filmach, ale żadna z ról nie przyniosła jej tyle sławy, co „Słoneczny patrol”.

Obecnie Erika Eleniak ma 49 lat. Była w kilku związkach, 2 razy zamężna. Ze związku z Rochem Dailgem ma 13-letnią córkę Indyanę.

Carmen Electra

© HOLLYWOOD lIFE

W „Słonecznym patrolu” występowała jako Lani McKensie. Wcześniej rozpoczęła karierę modelki i próbowała swoich sił jako piosenkarka, ale z marnym skutkiem.

Po występie w serialu kariera Carmen utknęła w martwym punkcie. Do momentu, kiedy zaczęła na stałe współpracować w Playboyem. Wystąpiła w wielu programach jako króliczek Playboya, prowadziła też programy rozrywkowe w MTV. Jej kariera aktorska nie jest oszałamiająca, grała raczej w podrzędnych i tanich komediach.

Postać Carmen Electry wpisała się jednak we współczesną popkulturę. To za sprawą wyrazistej osobowości i wielu skandali obyczajowych, których była bohaterką. Dziś 47-letnia Carmen, ma za sobą 2 śluby i liczne związki z kontrowersyjnymi gwiazdami, m. in. z Dennisem Rodmanem, czy B-Real'em.

Pamela Anderson

© digital spy

W „Słonecznym patrolu” występowała jako Casey Jean "C.J." Parker. Przed serialem rozwijała swoją karierę modelki, którą rozpoczęła odważnie, od sesji w Playboyu. Pamela Anderson, aby zdobyć rolę w „Słonecznym patrolu” była gotowa na wiele – na życzenie producentów powiększyła nawet biust!

Dzięki występie w „Słonecznym patrolu” światowa kariera aktorki nabrała tempa. Regularnie grała w niezbyt ambitnych, ale zabawnych komediach. Pamela Anderson zawsze grała na 100% - do roli w filmie „Żyleta” w 1996 r., zdecydowała się wyciąć 2 żebra i zrobić tatuaż na ramieniu! Niestety z biegiem lat cieniem na jej karierze kładły się afery obyczajowe z kolejnymi partnerami oraz uzależnienie aktorki od alkoholu.

Pamela Anderson ma 52 lata i wciąż jest uznawana za jedną z najgorętszych hollywoodzkich gwiazd! Była zamężna aż 4 razy, choć lista jej partnerów jest znacznie dłuższa. Obecnie na portalach plotkarskich żywy jest temat jej związku z francuskim piłkarzem, Adilem Ramim, który zakończył się w atmosferze oskarżeń. Aktorka ma dwójkę synów – 23-letniego Brandona Thomasa Lee oraz 21-letniego Dylana Jaggera Lee.

Jason Momoa

© Cosmopolitan

W „Słonecznym patrolu” wcielił się w Jasona Ioane. Wcześniej, mieszkając na Hawajach, z powodzeniem rozwijał karierę modela. Rola w serialu przyniosła mu popularność i jak sam twierdzi, łatkę „pięknego chłopca”, której nie mógł pozbyć się przez lata.

Obecnie Jason Momoa jest na absolutnym topie! Kobiety szaleją za jego charakterystycznym wyglądem, a on dostaje kolejne propozycje filmowe. Dobra passa aktora zaczęła się od występu w remake'u „Conan Barbarzyńca”. Następnie była rola w kultowej już „Grze o tron”, aż wreszcie największy sukces w karierze – wcielenie się w Aquamana w serii filmów na podstawie komiksów DC!

Jason Momoa ma 39 lat i ustatkowane życie rodzinne. W 2007 r., poślubił gwiazdę „Bill Cosby Show”, Lisę Bonet. Mają wspólnie dwójkę dzieci – 12-letnia córka Lola Iolani oraz 10-letni syn Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha.

Kto Waszym zdaniem zmienił się najbardziej?