Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Dom warty jest kilka milionów!

Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Dom warty jest kilka milionów!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej znanych i powszechnie lubianych polskich aktorek. Dla wielu mężczyzn jest ona ucieleśnieniem kobiecej elegancji, zaś kobiety często próbują inspirować się jej nowoczesnymi fryzurami, czy niebanalnymi stylizacjami.

Kamila Mrozek
7.01.2020, 10:29

Okazuje się, że niesamowite poczucie stylu i estetyki pani Małgosi widać także we wnętrzach jej pięknego domu, gdzie szczęśliwa mieszka z mężem i synkiem. Jesteście ciekawi, jak znana aktorka urządziła swoje mieszkanie na podwarszawskim Solcu? Jeśli tak, to zachęcamy do obejrzenia naszej galerii!

To jedno z najnowszych zdjęć, jakie opublikowała na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowska. Aktorka zdradziła przy okazji, że po świętach trudno jej wrócić do codziennych obowiązków. Jak widać także gwiazdy lubią sobie czasem poleniuchować. A to jest bardzo przyjemne, gdy ma się tak przytulny dom i pięknego pieska...

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej znajduje się w podwarszawskim Solcu niedaleko Konstancina. Willa leży na luksusowym osiedlu - "Rezydencji Chojnów". Podobno ta nieruchomość może być warta około 4,5 miliona złotych.

Aktorka często podkreśla, że ponad wszystko ceni sobie design - dlatego wnętrza jej domu są zaaranżowane z dużą starannością i dbałością o szczegóły.

Willa pani Małgorzaty utrzymana jest w naturalnych odcieniach kawy z mlekiem, które ożywiają barwne dodatki np. nowoczesne obrazy jak ten poniżej.

Jeśli przyjrzycie się bliżej zdjęciom publikowanym przez aktorkę na jej Instagramie, zauważycie, że lubi ona otaczać się przytulnymi dodatkami i bardzo dba o to, by jej dom był komfortowy. W jej salonie zwraca uwagę ogromna sofa z dekoracyjnymi, mięciutkimi poduchami.

Kożuchowskiej bliski jest minimalizm, a jej dom sprawia wrażenie przestrzeni jasnej, ulotnej, bardzo eleganckiej. Jak Wam się podobają zwiewne firanki i zasłony w jej domu?

Artystka chętnie pokazuje, jak urządziła swój dom. Widać, że gwiazda ma słabość do pięknych kwiatów.

Bukiety kwiatów zawsze prezentują się u pani Małgorzaty w ciekawej scenerii.

Czyżby Kożuchowska preferowała kwiaty w białym i różowym kolorze? Kto wie, może aktorka dobiera je tak, by pasowały barwą i charakterem do wnętrz willi w jasnych barwach?

Kożuchowska lubi proste i minimalistyczne wnętrza, ale ich rutynę przełamuje ciekawymi dodatkami np. w postaci ozdób na ścianach. Czasem imitują one motyw chmur, innym razem o nawiązują do egzotycznej stylistyki zwanej chinoiserie. Ta fotka wygląda jak designerski obraz roześmianej damy z pieskiem :)

Co szczególnie zwraca uwagę w domu tej pięknej aktorki? Oryginalne tapety, jak ta poniżej, to właśnie one nadają wyjątkowego klimatu pomieszczeniom w jej willi.

Kożuchowska dba o każdy detal w swoim mieszkaniu. Jej słabością są nie tylko bogato zdobione wazony, ale i zastawy stołowe.

Trzeba przyznać, że detale w domu aktorki wyglądają nie tylko na funkcjonalne, ale i bardzo designerskie.

Podobno jednym z ulubionych pomieszczeń w domu aktorki jest minimalistyczna garderoba utrzymana w białej kolorystyce.

48-latka często pokazuje się też na tle swojej biblioteczki. Ciekawe, czy tak zapracowana gwiazda zdążyła już przeczytać wszystkie książki w niej zgromadzone? ;)

Co sądzicie o wnętrzach domu Kożuchowskiej?

Czy urządzilibyście swój dom w podobny sposób?