The Voice - Gdy zaśpiewał, wszyscy oszaleli! Ma głos jak Michael Jackson!

The Voice - Gdy zaśpiewał, wszyscy oszaleli! Ma głos jak Michael Jackson!

Bogdan Ioan (28 lat) wzbudził sensację podczas przesłuchań w ciemno do 8 edycji ,,The Voice of Romania”, kiedy zaśpiewał ,,Earth Song”. Już po pierwszych dźwiękach piosenki wszyscy jurorzy nacisnęli przycisk odwracający fotel i chcieli go mieć w swoich drużynach. Czy to możliwe, że Bogdan jest nowym wcieleniem Króla Popu? Posłuchajcie głosu tego rumuńskiego wokalisty! CIARKI na całym ciele GWARANTOWANE!!!

Kamila Mrozek
2.10.2018, 23:37

Podobnie jak w Polsce, tak i w Rumunii rozpoczęła się kolejna edycja rozrywkowego show poszukującego unikatowych talentów wokalnych ,,The Voice”. Członkowie jury (Smiley, Tudor Chirila, Andra i Irina Rimes) kompletują utalentowanych wokalistów do swoich drużyn. Występ Bogdana Ioana ogromnie poruszył wszystkich trenerów.

Może to on zostanie następcą legendarnego Michaela?

Jurorzy rumuńskiego ,,The Voice" zakochali się w głosie Bogdana i wszyscy chcieli mieć go w swojej drużynie.

Reakcje jurorów po wysłuchaniu występu Bogdana Ioana:

Niesamowite, co z nami zrobiłeś – powiedziała Andra. Śpiewałeś nieskazitelnie, uszczęśliwiaj mnie i chodź do mojej drużyny!

Tudor Chirila dodał natychmiast: co za uczucie! Podobnego zdania była też Irina.

Pochwał Bogdanowi nie szczędził także Smiley:

Nie słyszałem jeszcze czegoś takiego w rumuńskim ,,The Voice”. Jestem zszokowany! Chciałbym móc z tobą pracować. Twój głos porywa, nie mam słów. Nie słyszałem, by ktoś śpiewał jak Michael Jackson. To już ósmy sezon programu, a kogoś takiego jeszcze nie słyszałem!

Bogdan Ioan nie mógł uwierzyć, że jego występ wzbudził aż tak ogromną sensację. Podziękował wszystkim jurorom za słowa uznania i podjął decyzję, że dołączy do drużyny Smiley’a (na zdjęciu poniżej). Wiadomo - fan fana zawsze zrozumie!

Nowy Michael Jackson z Rumunii

Chcecie wiedzieć, kim jest tajemniczy facet o wokalu łudząco przypominającym Jacksona? Bogdan Ioan pochodzi z Konstancy i od lat jest fanem Króla Popu. Mężczyzna z zawodu jest architektem i choć trudno w to uwierzyć, nigdy nie uczęszczał na zajęcia profesjonalnego śpiewu. Podobno znajomi Bogdana zdradzili, że przez wiele lat próbował sam nauczyć się śpiewać identycznie jak Michael Jackson.

Gwiazda ,,The Voice of Romania” podbija serca internautów na całym świecie.

Występ Bogdana podczas przesłuchań w ciemno jest szeroko komentowany na Facebooku, Instagramie i kanale Youtube. Wśród wielbicieli tego piekielnie zdolnego naśladowcy Jacksona znajdują się między innymi mieszkańcy Kolumbii, Wenezueli, Australii, Francji, Niemiec, Włoch i oczywiście Polski.

Oto niektóre z komentarzy internautów po wysłuchaniu występu Bogdana Ioana:

Woww, czy to się dzieje naprawdę? Magia… Co za emocje… Michael Jackson żyje… O Boże…

Nie mogę wyrazić, jak chciałem jeszcze kiedyś usłyszeć twój głos w żyjącej osobie… serio, ja kocham Michaela Jacksona, a kiedy słyszę twój głos, mam gęsią skórkę… Mam nadzieję, że w tym roku to ty wygrasz ,,The Voice of Romania"!

Hej, chcę ci powiedzieć, że masz niewiarygodny talent! Twój głos jest niespodzianką, widzę, że jesteś fanem Michaela Jacksona, jak też go kocham. Powodzenia w twojej przygodzie i dużo sukcesów! Fanka z Francji. Buziaki!

Jak potoczą się dalsze losy Bogdana Ioana w rumuńskim formacie ,,The Voice”? Czy głos Michaela będzie dla niego przepustką do sławy godnej następcy Króla Popu?

Wy też jesteście zdania, że facet śpiewa ,,Earth Song” lepiej od oryginału?