Poszła Na Siłownię, Żeby Trochę Zaokrąglić Pośladki. Teraz Ma Twarz „Lalki” i Ciało „Cyborga”

Poszła Na Siłownię, Żeby Trochę Zaokrąglić Pośladki. Teraz Ma Twarz „Lalki” i Ciało „Cyborga”

Po co kobiety zaczynają ćwiczyć na siłowni? Najczęściej, żeby schudnąć, poprawić kondycję, lekko podkreślić mięśnie, uzyskać upragniony płaski brzuch, ujędrnić uda lub zaokrąglić pośladki. Jednak te cele nie zawsze zostają osiągnięte... W przypadku jednych, przygoda z siłownią kończy się szybciej, niż pojawią się pierwsze efekty! Natomiast w przypadku innych kobiet, sprawa idzie w zupełnie nieoczekiwanym kierunku... Zobaczcie sami, gdzie siłownia zaprowadziła pewną Koreankę!

Daria Łaptosz
25.05.2019, 22:51

Od tego wszystko się zaczęło...

W przypadku 35-letniej Jhi Yeon-woo, przygoda z siłownią zaczęła się całkiem niewinnie. Kobieta chciała nabrać trochę mięśni, żeby uzyskać bardziej kobiecą figurę, w kształcie klepsydry! Było to jednak już wiele lat temu i od tamtego czasu wszystko się zmieniło...

„Umięśniona Barbie”!

Dziś Koreanka jest celebrytką, znaną na całym świecie za sprawą swojego niezwykłego wyglądu! Chodzi o przedziwne połączenie – piękna, delikatna twarz oraz widoczne, „męskie” mięśnie! Z tego powodu nazywana jest „umieśnioną Barbie”! Rzeczywiście, twarz kobiety bardziej przypomina lalkę – idealna cera, duże oczy, szczupła szczęka, a do tego lśniące, długie włosy... I nagle, wszyscy zauważają te monstrualne mięśnie!

Jak wygląda na co dzień?

Kiedy Jhi Yeon-woo jest ubrana w sportową bluzę i legginsy, większość ludzi nie zgadnie, jaką tajemnicę skrywa pod strojem. Po prostu widzimy „stereotypową” Azjatkę – z dziewczęca, śliczną buzią i pięknymi włosami! Jednak widząc kolejne zdjęcia Koreanki, wiele osób ma poczucie, że twarz zupełnie nie pasuje do ciała i kobieta zrobiła sobie wielką krzywdę obecnym wyglądem...

To przez niego!

Można powiedzieć, że „autorem” (lub według niektórych „sprawcą”), obecnego wyglądu Koreanki, jest jej obecny partner, którego poznała właśnie na siłowni! Jest on kulturystą i zaszczepił w Jhi Yeon-woo miłość do ćwiczeń siłowych. Tym sposobem, w efekcie wspólnych treningów, sylwetka kobiety zaczęła się mocno zmieniać...

Kulturystka z sukcesami!

Podążając za nową pasją, Jhi Yeon-woo zaczęła startować w konkursach od 2010 roku. Na początku były to konkurencje amatorskie, ale z czasem osiągała podia na profesjonalnych zawodach dla kulturystek! Obecnie Koreanka jest już zawodniczką PRO, a jej największym sukcesem była wygrana w zawodach Arnold Classic Europe!

Jakie są komentarze?

Oczywiście dla wielu osób wygląd 35-latki jest zdecydowanie przesadzony. Twierdzą, że wygląda nienaturalnie, jakby głowa była przyklejona do ciała, a jej mięśnie ją oszpecają! Są jednak i tacy, którzy chwalą Koreankę za hart ducha i dojście do takiego poziomu. A co na to sama zainteresowana?

Ona chce być kobietą!

Jhi Yeon-woo wydaje się być zadowolona z obecnego wyglądu. Dodatkowo, bardzo widoczne mięśnie nie przeszkadzają jej nadal czuć się kobieco – co często udowadnia podczas odważnych, zmysłowych sesji zdjęciowych. Kobieta nie wstydzi się aparatu i wyraźnie lubi zarówno mocny makijaż, jak i szpilki oraz obcisłe sukienki!

Uważacie, że twarz kobiety nie pasuje do jej ciała?