Ten 35-latek umie polizać sobie czoło! Twierdzi, że ma najdłuższy język na świecie.

Ten 35-latek umie polizać sobie czoło! Twierdzi, że ma najdłuższy język na świecie.

Pewien 35-latek posiada nietypowe umiejętności, które mogą zrobić wrażenie nie tylko na logopedzie, czy nauczycielu emisji głosu. Mężczyzna posiada bowiem bardzo długi język, którym jest w stanie np. polizać własne czoło. Zobaczcie, jakie sztuczki wyprawia ze swoim językiem ten oryginalny kierowca autobusu, na pewno będziecie pod ich wrażeniem!

Kamila Mrozek
6.12.2018, 23:38

Yagya Bahadur Katuwal pochodzi z Urlabari w Nepalu i już od dzieciństwa wzbudza powszechne zainteresowanie otoczenia. Teraz ma już 35 lat, a pracodawcy niezbyt przychylnym okiem patrzą na jego językowe sztuczki. Katuwal jest kierowcą szkolnego autobusu i podczas pracy nie wolno mu popisywać się swoimi dziwacznymi zdolnościami, by nie straszyć dzieci. Facet twierdzi, że jego zdolności są unikatowe i powinien trafić z nimi do Księgi Rekordów Guinnessa.

Dzieciom często powtarza się: "Nie pokazuj języka, to brzydki zwyczaj". Choć ten Nepalczyk "trenuje" swój język już od 8 roku życia, aż trudno wyobrazić sobie, że może wyczyniać nim takie cuda!

Nepalczyk wykonujący dziwną gimnastykę języka wzbudza skrajne emocje, ale on sam twierdzi, że jest niezwykły.

© Screen/nypost.com/video/

Wydaje mi się, że wyglądam świetnie – mogę zakryć nos ustami, polizać moje czoło. Umiem też wydawać ciekawe dźwięki. Gdybym miał zagrać w horrorze, nie potrzebowałbym charakteryzacji jak inni aktorzy, żeby przestraszyć ludzi – wyjaśniał Katuwal.

Mężczyzna zdradził mediom, że w pracy ma całkowity zakaz pokazywania swojego sporych rozmiarów języka i chwalenia się tym, jaki jest on zwinny, gdyż: "dzieci nigdy nie chcą się do mnie zbliżyć, nawet dorośli mogą stracić przytomność, gdy obserwują mnie w akcji".

© Screen/nypost.com/video/

Wykonując swoje sztuczki, Nepalczyk nie odczuwa żadnego bólu. Jak to możliwe? Facet ma tylko jeden ząb i dzięki temu dolna warga stała się elastyczna, jakby była z gumy.

© Screen/www.youtube.com/watch?v=ohE8NDFpjfc

Język Katuwala jest bardzo długi, dlatego mężczyzna bez trudu może musnąć nim swoje brwi lub polizać czoło.

© Screen/www.youtube.com/watch?v=ohE8NDFpjfc

Zaskakujące video z wyczynami Nepalczyka zamieścił jakiś czas temu jeden z jego znajomych. Teraz w sieci można natrafić na wiele filmów i wywiadów z wyjątkowymi trikami Katuwala.

Katuwal podczas swoich pokazów wygląda dość groźnie. Musiał zaprzestać ich wykonywania podczas pracy, bo niektóre z dzieci moczyły się ze strachu, widząc jego "potworne grymasy" i język "przyklejony" na nosie wyglądający niczym dziób.

Nepalczyk dzięki swoim językowym sztuczkom stał się gwiazdą sieci, a niektórzy fani przyjeżdżają do Nepalu tylko po to, by go poznać i na żywo zobaczyć, co wyrabia z językiem.

© Koshionline.com

Co sądzicie na temat niezwykłego "talentu" Nepalczyka? Ma zadatki na aktora w jakimś horrorze? A może macie inne pomysły, jak ten facet mógłby jeszcze wykorzystać swoje nietuzinkowe umiejętności?