Twierdzili, że wygląda jak lalka Barbie, bo poddała się operacjom plastycznym. Wtedy pokazała zdjęcie z dzieciństwa.

Twierdzili, że wygląda jak lalka Barbie, bo poddała się operacjom plastycznym. Wtedy pokazała zdjęcie z dzieciństwa.

Ma idealne rysy twarzy, hipnotyzujące błękitne oczy i wygląda niczym anioł. Rok temu okrzyknięto ją "Najpiękniejszą Kobietą Świata", ale jej postać wzbudza wiele kontrowersji...

Kamila Mrozek
25.10.2019, 08:36

Nazywają ją "dagestańską lalką Barbie", wiele osób zastanawia się, skąd bierze się tak wyjątkowa uroda widocznej na zdjęciu młodej modelki. Czy tak, jak inne kobiety pragnące zrobić karierę w świecie modelingu, poddała się zabiegom upiększającym? Zdania są podzielone, zobaczcie jej zdjęcia i najlepiej oceńcie to sami!

Mariam Paszajewa ma 22 lata i pochodzi z Dagestanu - autonomicznej republiki Rosji. Zyskała popularność za sprawą teledysku rapera Jegora Krida.

Wiele osób oskarżało tą piękną dziewczynę o wykonanie operacji plastycznych, ale Mariam twierdzi, że zawsze była ładna i nie musiała sztucznie upodabniać się do popularnej lalki Barbie.

Na potwierdzenie swych słów Mariam pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Widać, że już jako mała dziewczynka miała bardzo delikatne rysy twarzy i przepiękne oczy upodabniające ją do laleczki.

W republice Dagestanu bardzo konserwatywnie podchodzi się do roli kobiet w społeczeństwie. Dlatego rodzina Mariam niechętnie patrzy na to, że dziewczyna pracuje jako modelka.

Aby zrealizować swoje marzenia, Mariam musiała wyjechać do Osetii, a potem do Moskwy. Kim jest prywatnie ta urodziwa dziewczyna? Podobno uwielbia podróże i drogie prezenty, szybką jazdę samochodem. Mariam ma słabość do ekskluzywnych ubrań od projektantów i lubi pokazywać swoje stylizacje w mediach społecznościowych.

Zobaczcie sami jej fotki i oceńcie, czy słusznie nazwano ją "żywą lalką Barbie".

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

W Dagestanie niechętnie patrzą na karierę Mariam i mówią, że jako modelka "zdradziła swoją ojczyznę i oddaje się rozpuście".

Czy Mariam faktycznie nie musiała poprawiać swojej urody, żeby wyglądać jak lalka Barbie?

© youtu.be/_iCzjqaDMLc

Słusznie nazywają ją "Najpiękniejszą Kobietą Świata"? Czy rodzina powinna zaakceptować jej ekstrawagancki styl życia?