W konkursie organizowanym przez popularną sieć fast-food można wygrać wesele za 140 tys. zł.

W konkursie organizowanym przez popularną sieć fast-food można wygrać wesele za 140 tys. zł.

Nie wyobrażacie sobie imprezy bez frytek i smażonych kawałków kurczaka? Chcecie mieć nietypowe menu na przyjęcie weselne? Jeśli tak, to pewnie zainteresuje Was usługa wprowadzona niedawno przez sieć KFC.

Kamila Mrozek
22.09.2019, 15:39

Klienci znanej sieci fast-food będą mogli wziąć ślub i urządzić sobie wesele o wartości blisko 140 tys. złotych. Jak to możliwe? Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej KFC i... w dalszej części artykułu zdradzimy Wam szczegóły tej niecodziennej promocji.

Tzw. "usługa weselna" została wprowadzona niedawno do oferty australijskiego oddziału KFC. Klienci tej sieci fast-food będą mogli wziąć ślub i urządzić sobie wesele w tej popularnej restauracji.

Aby wypromować ową "usługę weselną" KFC w Australii ogłosiło wyjątkowy konkurs dla narzeczonych rozkochanych w ich kubełkach z kurczakiem. Szczęśliwych 6 par - laureatów tego konkursu weźmie ślub i wyprawi sobie wesele na koszt KFC.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba mieć skończone 18 lat, mieszkać w Australii i wypełnić internetowy formularz konkursowy. Zadanie polega na tym, aby w jak najbardziej kreatywny sposób uzasadnić dlaczego dana para marzy o tym, aby swój wyjątkowy dzień spędzić właśnie w KFC.

Co można dokładnie wygrać w tym konkursie? Opiekę prowadzącego imprezy, odpowiednie dekoracje, firmową fotobudkę, fast-foodowy catering, spersonalizowane kubełka z kurczakiem. A wszystko to oczywiście w wyjątkowej oprawie muzycznej! Oryginalne wesela z KFC będą organizowane od października br. do maja 2020 r.

"Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie nic bardziej romantycznego niż dzielenie się kubełkiem specjałów KFC ze swoją jedyną i prawdziwą miłością" (jak czytamy na stronie konkursowej), koniecznie powinieneś wziąć udział w nietypowym konkursie organizowanym przez tą sieć fast-food.

Podobno australijskie KFC podchodzi do swojej nowej weselnej usługi bardzo poważnie i kampanię reklamową jej poświęconą zamieściło na ramach Vogue'a oraz Harper's Bazaar.

Pomysł na wesele w restauracji fast-food w Polsce może wydawać się dość abstrakcyjny, ale na świecie jest realizowany przez wiele par nowożeńców.

I tak np. sieć barów Taco Bell z siedzibą w Las Vegas posiada nawet własną kaplicę weselną. Po ceremonii zaślubin można od razu znaleźć się na specjalnej kolacji... Skorzystalibyście z takiej szałowej oferty?

© canberratimes.com.au

A może zamiast wesela w KFC wolelibyście mieć catering z McDonald's? Podobno takę ofertę weselną mogą wybierać sobie pary z Chin. Co kraj to, obyczaj...ale naszym zdaniem nawet sesja ślubna z hamburgerem, czy colą to lekka przesada...

Co sądzicie o przyjęciu weselnym w sieci restauracji fast-food? Hit, czy kit?

Chcielibyście wygrać wesele w popularnym KFC? Co byście zrobili, gdyby ktoś zaprosił Was na imprezę zorganizowaną w takim zwyczajnym miejscu?