Waży 108 kg, a ma miliony fanów i dla wielu mężczyzn jest ideałem kobiecego piękna.

Waży 108 kg, a ma miliony fanów i dla wielu mężczyzn jest ideałem kobiecego piękna.

Czy można wyglądać atrakcyjnie i czuć się szczęśliwą kobietą, kiedy waży się 108 kg? Pewna blondwłosa dziewczyna, która nie nosi standardowego rozmiaru, została znaną modelką i inspiruje kobiety na całym świecie. Jak to możliwe? Zapoznajcie się z naszym artykułem, a wszystko stanie się jasne.

Kamila Mrozek
3.11.2019, 13:37

Jest modelką, aktywistką, z oddaniem opowiada o tym, jak wzmocnić poczucie własnej wartości i czuć się atrakcyjnie niezależnie od rozmiaru. Sama ma 180 cm wzrostu i waży 108 kg. Niedawno wystąpiła w sesji dla słynnego magazynu "Sports Illustrated". Hunter McGrady udowodniła, że piękno nie ma jednego rozmiaru i można być motywacją dla innych, nawet jeśli jest się modelką XXL.

26-letnia Hunter McGrady jest obecnie jedną z najpopularniejszych amerykańskich modelek typu "plus size".

Hunter słynie z bujnych kobiecych kształtów, ma też fotogeniczną buzię i piękny, promienny uśmiech. Na jej Instagramie można znaleźć wiele pięknych zdjęć, świadczących o tym, że akceptuje swój wygląd i chętnie pokazuje się innym.

Hunter waży 108 kg, ale warto wiedzieć, że bardzo dba o swoje zdrowie.

Ta piękna kobieta uprawia sporty wodne, jazdę konną, fitness, jogę oraz pilates.

Hunter nie ukrywa, że lubi prowadzić zdrowy tryb życia, ale zachowuje w tym wszystkim pewien umiar. Dlatego nie stroni też czasem od frytek i czerwonego wina.

Hunter od dłuższego czasu spełnia się także jako tzw. mówczyni motywacyjna. Uzmysławia innym kobietom, że to nie ciało definiuje to, kim jesteśmy oraz że powinno się siebie pokochać niezależnie rozmiaru, jaki się ma.

Hunter odważnie mówi o tym, że modelki takie jak ona, promują naturalne kobiece piękno, pokazują, że noszenie rozmiaru XXL wcale nie musi być powodem do wstydu, czy przejawem niedbania o siebie.

Jeszcze jakiś czas temu tylko szczupłe modelki były angażowane do sesji w bieliźnie czy skąpych strojach kąpielowych. Hunter ma jednak na swoim koncie sporo reklam dla marek z bielizną oraz strojami kąpielowymi.

26-letnia Hunter ma w sieci miliony fanów, a wielu mężczyzn w komentarzu pisze, że wygląda "bosko" i jest dla nich ideałem kobiecego piękna.

Zobaczcie zdjęcia tej sympatycznej modelki, która od niedawna stała się "twarzą" magazynów promujących piękne i wysportowane ciało "plus size".

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

Jak Wam się podoba Hunter McGrady?

Czy kobiety "plus size" powinny udzielać się jako mówczynie motywacyjne i brać udział w sesjach promujących bieliznę, stroje kąpielowe, czy obcisłe sukienki?