Czy Wiesia z "Sanatorium miłości" to podstawiona aktorka? Wcześniej można było już ją zobaczyć na ekranach telewizorów

Czy Wiesia z "Sanatorium miłości" to podstawiona aktorka? Wcześniej można było już ją zobaczyć na ekranach telewizorów

W minioną niedzielę na antenie TVP można było oglądać kolejny, 3 już odcinek "Sanatorium miłości". Bohaterami programu są single w wieku 60+, którzy pragną znaleźć sobie partnera i pokazać, że osoby starsze też mogą prowadzić aktywne, towarzyskie życie.

Kamila Mrozek
6.02.2019, 15:45

Internauci coraz częściej podważają jednak wiarygodność programu, powołując się na znaną z "Sanatorium miłości" skomplikowaną postać Wiesławy Kwiatek. Energiczna seniorka trzy miesiące temu pojawiła się w innym programie telewizyjnym…ze swoim wieloletnim partnerem. Czy "Sanatorium miłości" to jedna wielka ściema i występują w nim filmowi statyści?

65-letnia Wiesia to obok Niny jedna z najbardziej żywiołowych seniorek występujących w "Sanatorium miłości". Mówi, że zgłosiła się do programu, bo w końcu pragnie ułożyć sobie życie. Jej mąż zmarł na raka 16 lat temu i odtąd Wiesia nie miała szczęścia w miłości...

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

"Jeśli spotka prawdziwą miłość, chętnie wyjdzie za mąż raz jeszcze. Szuka mężczyzny wysokiego, przystojnego i czułego. Szczególnie ważne jest połączenie duchowe, opiekuńczość oraz ciepło. Chciałaby po prostu znaleźć w tym kimś oparcie" - tak postać pani Wiesi jako uczestniczki "Sanatorium" jest opisywana przez TVP.

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Warszawianka. Kobieta nowoczesna, energiczna oraz kontaktowa. Nie ma dla niej tematów tabu, ale w kwestiach damsko-męskich jest raczej tradycjonalistką. Lubi sport, górskie wędrówki oraz podróże. Jest znakomitą gospodynią i wybitną kucharką. Ważne dla niej jest połączenie duchowe, opiekuńczość oraz ciepło - taki opis uczestniczki "Sanatorium miłości" czytamy na oficjalnym Facebooku programu.

Kim jest naprawdę Wiesława Kwiatek?

© Instagram/lipieclrys

Podobno przez większość swojego życia pani Wiesława była przykładną żoną i gospodynią domową. Po śmierci swojego męża zaczęła korzystać z życia, a ostatnio chwali się, że jej humor i wigor podoba się nie tylko rówieśnikom... W jednym z supermarketów Wiesia była niedawno uważnie obserowana przez pewnego młodego chłopaka.

Zauważyłam to i po jakimś czasie zatrzymałam się i po prostu zapytałam go, dlaczego to robi. Usłyszałam, że chce mnie zaprosić na randkę - opowiadała z przejęciem temperamentna seniorka.

Okazuje się, że relacje z dużo młodszymi od siebie mężczyznami nie są obce Wiesławie Kwiatek. Seniorka otwarcie przyznaje, że była kiedyś w cudownym związku z takim właśnie facetem:

To on mnie poderwał i przekonał do związku, ale po dwóch latach odeszłam, bo przestraszyłam się naszej wspólnej przyszłości. W perspektywie czasu nie ma to sensu, no i, powiedzmy sobie szczerze, nie można tracić zdrowego rozsądku - opowiadała ze śmiechem.

Czy internauci odkryli prawdę o Wiesławie Kwiatek? Wiele wskazuje na to, że seniorka nie jest uczestniczką, ale aktorką w "Sanatorium miłości"!

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Na Facebooku programu "Sanatorium miłości" w ostatnich dniach pojawia się wiele komentarzy internautów, którzy znają Wiesławę Kwiatek z innych programów telewizyjnych i powątpiewają, że naprawdę szuka partnera!

Okazuje się, że energiczna Wiesia nazywająca siebie "Magistrem Kultury" ma na swoim koncie kilka ról jako epizodyczna aktorka, statystka, bohaterka teledysków. Internauci odkryli, że w jednym z programów Polsat Cafe wystąpiła nawet ze swoim partnerem...

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

"Oglądałam panią Wiesię w Nieoczekiwanej zmianie na Polsat Cafe. Szkoda, że wzięli aktorów a nie zwykłych ludzi" - oto jeden z komentarzy internautów wyrażający rozczarowanie programem "Sanatorium miłości". A oto fotka z Facebooka pani Wiesi. Widać, że lubi być w obiektywie kamery...

© Facebook/Wiesława Kwiatek

"Pani Wiesia nie jest żadną kuracjuszką, tylko aktorką - amatorką. Obskakuje więcej takich programów. Przed chwilą była w Polsat Cafe ze swoim partnerem. Ten program to ściema" - komentują internauci. A na Facebooku pani Wiesi jest link do 8 odcinka programu "Nieoczekiwana zmiana", gdzie wystąpiła razem z partnerem...

Niedawno Wiesława Kwiatek wzięła udział w programie Polsat Cafe "Nieoczekiwana zmiana". Towarzyszył jej partner, z którym jest podobno od 10-lat - malarz Waldemar Jerzy Karasiewicz (68 l.).

© ipla.tv

Obok Wiesławy i jej partnera Waldemara w 8 odcinku programu "Nieoczekiwana zmiana" wystąpiła para młodych narzeczonych - Dominika i Adam. Zadaniem tych dwóch par w programie było zamienienie się na dwa dni swoimi partnerami, by mogli dowiedzieć się czegoś nowego o szeroko rozumianym "byciu w związku".

W programie Wiesia wyznała, że "bywa zła na Waldka, gdy ten zostawia skarpetki w przedpokoju i gdy... zbyt szybko zrywa się po miłosnym zbliżeniu". Czyżby to było powodem jej zerwania z partnerem i szukania nowego "chłopaka" w "Sanatorium miłości"?

© ipla.tv

Już tyle lat się znamy, bo Waldi był naszym przyjacielem. Mój mąż zmarł, a on przejął pałeczkę po koledze. Tak zakwitła nasza miłość. 10 lat jesteśmy ze sobą" - mówiła o sobie Wiesia w 8. odcinku programu Polsat Cafe.

Ciekawe, czy partner Wiesławy Waldemar zgodził się na jej udział, w programie "Sanatorium miłości"?

Program "Nieoczekiwana zmiana" nagrywany była jesienią, zaś "Sanatorium miłości" kręcone jest zimą. Raczej mało prawdopodobne, że do tego czasu Wiesia rozstała się z Waldkiem, który na Facebooku ogłasza w statusie, iż żyje "w otwartym związku".

© Facebook/Wiesława Kwiatek

Pochodząca z Warszawy Wiesia doskonale radzi sobie przed kamerami jako aktorka. Kojarzycie ją z seriali, albo jakiegoś filmu?

Wiesława Kwiatek to kobieta z pasją, nowoczesna, kochająca bycie w centrum uwagi. Świadczą o tym nawet jej modyfikacje zdjęć na Facebookowym profilu.

© Facebook/Wiesława Kwiatek

Wiesia lubi towarzystwo mężczyzn i otwarcie przyznaje, że była w związku z dużo młodszym od siebie facetem.

© Instagram/lipieclrys

Dzięki zaangażowaniu w grę aktorską Wiesia ma okazję do przeżycia wielu ciekawych przygód np. podczas kręcenia teledysków z takimi barwymi facetami...

© Instagram/lipieclrys

Na swoim Facebooku i Instagramie Wiesia pokazuje dwa swoje oblicza. Widać, że lubi ciepło domowego ogniska i lubi spędzać święta w tradycyjny sposób.

© Instagram/lipieclrys

Trzeba przyznać, że Wiesia to kobieta "z ikrą", która umie korzystać z życia i nie ma problemów z pokazywaniem swoich zdjęć w mediach społecznościowych.

Kobieta chętnie podróżuje, szczególnie lubi wyjazdy ze swoją ukochaną wnuczką.

© Instagram/lipieclrys

Czy udział Wiesi w "Sanatorium miłości" był podyktowany jej uwielbieniem do częstych podróży?

© Instagram/lipieclrys

Pani Wiesia ma 65-lat, ale potrafi zawrócić w głowie niejednemu facetowi.

© Instagram/lipieclrys

Lubi nosić podkreślające kobiece kształty stroje, jest zawsze usmiechnięta, wesoła, nad wyraz pewna siebie.

© Instagram/lipieclrys

Czy w programie "Sanatorium miłości" Wiesława Kwiatek jest sobą?

© Instagram/lipieclrys

Pani Wiesława w odpowiedzi na zarzuty internautów odpowiedziała, że do programu zgłosiła się "z potrzeby serca". Dodała też, "że grywa w różnych produkcjach, ale jest to wyłącznie jej sposób na dorobienie do emerytury":

Dobry żart! Gdybym była podstawiona widzowie od razu by to wyczuli. A program nie miał by takiego rekordu oglądalności. Ludzie nie lubią kłamstwa, a ja zgłosiłam się do "Sanatorium miłości" z potrzeby serca. Jako aktorka i epizodystka pracuję od czasu do czasu. Tak dorabiam do emerytury.

Co na to TVP?

Pani Wiesława Kwiatek zgłaszając się do programu spełniła podstawowy warunek - była samotną kobietą w wieku 60+ i dlatego zgłosiła się do "Sanatorium miłości" - brzmi komunikat TVP w tej sprawie.

Czemu Wiesława Kwiatek zgłosiła się do "Sanatorium miłości"? Czy zatrudnienie aktorki to przepis na sukces podobnego programu?

© Facebook/Sanatorium miłości TVP

Co sądzicie o udziale pani Wiesi w "Sanatorium miłości"? Czy naprawdę jest samotna, czy ukrywa swój związek z Waldemarem Jerzym Karasiewiczem? A może we wszystkich programach telewizyjnych Wiesława Kwiatek występuje wyłącznie jako podstawiona aktorka?