Wiktor Zborowski i #hot16challenge2. Nie obyło się bez wulgaryzmów

Wiktor Zborowski i #hot16challenge2. Nie obyło się bez wulgaryzmów

Trwa zbiórka na siepomaga.pl, która ma pomóc lekarzom w walce z koronawirusem. Kwota zebrana na ten cel właśnie przekroczyła kolejny milion, a gwiazd nagrywających swoje hip-hopowe szesnastki ciągle przybywa. Na nominację Wojciecha Manna odpowiedział właśnie aktor Wiktor Zborowski.

Hot16Challenge powstał w 2014 r., w nawiązaniu do modnego wtedy Ice Bucket Challenge. Raperzy jednak, zamiast wylewania na siebie wiadra zimnej wody, rzucali sobie wyzwanie twórcze - kolejni mieli opublikować w sieci zwrotkę składającą się z 16 wersów. Teraz #Hot16Challenge powrócił i stał się okazją do finansowego wsparcia służb walczących z koronawirusem.

Uczestnicy akcji zachęcają, by dołączyć do zbiórki w internecie. Na koncie zbiórki jest już ponad 2 mln zł, a kwota cały czas rośnie!

W #hot16challenge2 wzięło już udział mnóstwo aktorów, piosenkarzy polityków i celebrytów. Rekord pobił kawałek prezydenta Andrzeja Dudy, którego utwór przez kilka dni zdobył 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Długo namawiać nie kazał się Wojciech Mann. "Ze sporą tremą biorę się do roboty" - zapowiada na samym początku swojego wideo. "Z upływem lat troszeczkę stałem się mniej swawolny, więc hip hop, który robię, jest grzeczny i powolny" - rapuje, zaraz jednak zbacza z zapowiadanego, "grzecznego" kursu. Jednym z nominowanych przez Manna był właśnie Wiktor Zborowski, aktor znany głównie ze swojego wspaniałego głosu.

Na odpowiedź długo nie było trzeba czekać. Zobaczcie sami:

Wiktor Zborowski #hot16challenge2

Podobnie jak u Wojciecha Manna, nie obyło się bez wulgaryzmu, ale jak komentują internauci, jest to „wisienka na torcie” i „idealne użycie wulgaryzmu dla emocjonalnego podkreślenia treści”.

Jeśli jesteście ciekawi, jak zarapował Wojciech Mann, obejrzyjcie poniższe wideo:

Wojciech Mann #hot16challenge2

Kogo nominował Wiktor Zborowski? Między innymi Asię Wołosz, wybitną siatkarkę. Jej występ można już obejrzeć w serwisie YouTube.