Meghan Markle i Książę Harry Jako Woskowe Figury. Wyszli Realistycznie?

Meghan Markle i Książę Harry Jako Woskowe Figury. Wyszli Realistycznie?

Muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Londynie wyróżnia się długoletnią tradycją i jest obecnie jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów muzealnych na świecie. Podobnym zainteresowaniem cieszą się filie Madame Tussauds zlokalizowane między innymi w Amsterdamie, Nowym Jorku, Wiedniu, czy Berlinie. Niedawno berliński oddział muzeum Madame Tussauds pochwalił się nowymi, aktualnymi "żywymi figurami" księcia Harry’ego i ciężarnej księżnej Meghan. Twórcom woskowych masek, które noszą aktorzy wcielający się w rolę książęcej pary chyba coś poszło nie tak… Zresztą sami oceńcie, jak bardzo te "żywe figury" przypominają oryginał.

Kamila Mrozek
18.12.2018, 14:18

Madame Tussauds* wciąż uważa się za jedno z najbardziej prestiżowych muzeów na świecie, zaś prezentowane w nim woskowe figury z podobiznami gwiazd filmu, muzyki czy znanych celebrytów są podziwiane przez setki tysięcy turystów. Kiedy w zeszłym roku w Londynie i Nowym Jorku pojawiły się woskowe podobizny księcia Harry’ego i księżnej Meghan Markle, większość ludzi była zdania, że to udane prace. Niestety inaczej sprawa wygląda w przypadku najnowszych wersji Harry’ego i spodziewającej się dziecka Meghan, których "żywe figury" można oglądać w berlińskim Madame Tussauds. Czy tylko woskowe maski wyglądają nie tak, a może aktorzy wynajęci do ich prezentowania mają sylwetki nie bardzo podobne** do prawdziwej pary książęcej? Jesteśmy ciekawi Waszej opinii.

Londyńskie Muzeum Madame Tussauds stara się "być na czasie", dlatego pokazuje Harry'ego i Meghan Markle nie tylko w postaci woskowych, sztywno stojących lalek. Zainteresowani życiem "codziennym" książęcej pary, mogą obejrzeć filmik, w którym występują aktorzy noszący woskowe maski z podobiznami Harry'ego i Meghan.

Życie prawdziwych Harry'ego i Meghan obfituje w wiele oficjalnych wydarzeń, podczas których trzeba zachowywać się zgodnie z protokołem. Ale fani tego młodego małżeństwa wiedzą, że Harry i Meghan potrafią zachowywać się na luzie i okazywać sobie czułość, jak robią to "zwyczajne" pary.

© Instagram/hrhofsussex

Odkąd Meghan została żoną księcia Harry'ego jest wciąż żywym obiektem zainteresowania mediów i fanów z wielu zakątków świata.

© Instagram/hrhofsussex

Ciekawe, czy księżna Sussex, która niebawem urodzi pierwsze dziecko, miała okazję widzieć swoją świąteczną podobiznę w berlińskim Madame Tussauds?

© kitchendecor.club

Chcielibyście dokładnie przyjrzeć się podobiznom Harry'ego i Meghan, a nie możecie osobiście wybrać się do Madame Tussaunds? Polecamy zapoznanie się z fotkami dostępnymi na oficjalnym Instagramie tego słynnego muzeum.

Na tym zdjęciu Harry jest względnie do siebie podobny, ale w kobiecie u jego boku dość trudno dostrzec Meghan Markle.

© Instagram/madametussauds

Mimo wszystko te podobizny Harry'ego i Meghan prezentują się dostojnie, jak przystało na książęcą parę. I nie da się ukryć, że prawdziwa Meghan lubi nosić eleganckie sukienki w różnych odcieniach zieleni.

© Instagram/madametussauds

Dla przypomnienia pokazujemy fotkę prawdziwej książęcej pary. Widać, że Meghan "na żywo" bardziej kręcą się włosy, za to Harry mimo sporego zarostu już trochę wyłysiał...

© Instagram/hrhofsussex

Jak Wam się podobają te podobizny Harry'ego i Meghan?

© Instagram/madametussauds

Nie wiemy, czy książęca para brała kiedyś udział w telewizyjnym show. W każdym razie twórców ich podobizn troszkę poniosła fantazja...Tutaj zarówno Harry jak i Meghan są niezbyt podobni do oryginałów...

© Instagram/madametussauds

Tak wyglądają w rzeczywistości Harry i Meghan w mniej oficjalnej, ale dość eleganckiej odsłonie. Jakie szczegóły wizerunku tego małżeństwa powinni szczególnie uchwycić twórcy ich podobizn w Madame Tussauds?

© Instagram/hrhofsussex
© Instagram/hrhofsussex

Meghan Markle jest niewątpliwie piękną kobietą, która urzeka promiennym uśmiechem. Tak wygląda jej figura w Madame Tussauds.

© Instagram/madametussauds

A tak śmieje się prawdziwa księżna Sussex. Trzeba przyznać, że kopia bardzo różni się od oryginalnej, kipiącej radością, uśmiechniętej Meghan.

© Instagram/hrhofsussex

Jeśli dawno nie widzieliście fotek księcia Harry'ego i Meghan być może uznacie, że ich kopie w Madame Tussauds są całkiem udane.

© Instagram/madametussauds

Ale jeśli śledzicie ich życie na bieżąco i widzieliście tą fotkę na Instagramie Meghan, przyznacie, że prawdziwi małżonkowie prezentują się "o niebo lepiej"...

© Instagram/hrhofsussex

Zastanawiacie się, jak mogłaby wyglądać książęca para w świątecznej, dość kiczowatej stylizacji? Oto podobizny Meghan i Harry'ego w berlińskiej filii Madame Tussauds.

Zapewne książęca para nie ma nic przeciwko tworzeniu ich podobizn przez znane muzeum figur woskowych. Ale tamte świąteczne wersje chyba nie zyskają ich uznania...

© Instagram/hrhofsussex

Która para prezentuje się lepiej? Czy tworzenie podobizn książęcej pary to w ogóle dobry pomysł?

© ca.hellomagazine.com

Chcecie zobaczyć więcej "kukiełkowych" Meghan i Harry'ego? To koniecznie obejrzyjcie sobie ten filmik...

Prawdziwa książęca para chyba nie będzie robiła sobie fotek w takich swetrach. Czy ten facet w granatowym sweterku w ogóle przypomina Wam księcia Harry'ego?

© Getty Images

Gdyby Meghan i Harry wybraliby się na berliński jarmark bożenarodzeniowy, wyglądaliby mniej więcej tak...

© Getty Images

Co sądzicie na temat "żywych figur" książęcej pary? Chcielibyście mieć zdjęcie z nimi? Dlaczego "świąteczna sesja" pary w Madame Tussauds wzbudza takie kontrowersje?