Wpadka Anny Muchy. Pękły jej spodnie? Wszystko widać na zdjęciu

Wpadka Anny Muchy. Pękły jej spodnie? Wszystko widać na zdjęciu

Aby zadbać o zdrowie osób starszych, klub piłkarski Legia Warszawa postanowił stworzyć akcję #gotowidopomocy, dzięki której każdy potrzebujący otrzyma ciepły posiłek. Do akcji postanowiła dołączyć Anna Mucha, która do pomocy ruszyła w... dziurawych spodniach.

Anna Mucha słynie z wielkiego serca, nic więc dziwnego, że postanowiła odpowiedzieć na apel.

Aktorka na swoim Instagramie dodała zdjęcie, na którym informuje o całym przedsięwzięciu. Dając dobry przykład swoim fanom, w maseczce na twarzy, wyruszyła z pomocą, do tych którzy teraz potrzebują jej najbardziej.

Na Instagrama Ania Mucha wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje z pudełkami pełnymi jedzenia i nagłaśnia całą akcję, niestety fanom nie umknęła wielka dziura widoczna na nodze gwiazdy.

Obserwatorzy docenili zaangażowanie aktorki, ale nie omieszkali skomentować jej stylizacji:

– Super! A Te spodnie tak specjalnie roztargane?

– Anka spodnie o blat w kuchni podarłaś? Z czego masz ten blat?

– Muszka tak pędziła pomagać, że aż spodnie pękły! Super akcja. Brawo Ania!

Niektórzy śmiali się, że brak materiału w nogawce spowodowany jest przeznaczeniem go na obowiązkową maseczkę. Powstała też teoria, iż Anna Mucha tak mocno zaangażowała się w pomoc, że aż jej spodnie pękły.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jak sama aktorka podkreśla w opublikowanym wpisie, akcja roznoszenia posiłków jest jedną z najcudowniejszych, w jakich wzięła udział. Wielka dziura w spodniach na pewno nie przeszkodziła w czynieniu dobra i niesieniu pomocy osobom starszym. A może wręcz przyczyniła się do rozpropagowania tego pozytywnego przedsięwzięcia?

Nie od dziś wiadomo, że nie liczy się wygląd, ale wielkie serce. Te też docenili internauci, którzy są zachwyceni zaangażowaniem gwiazdy. A z dziurawej odzieży tylko żartują :)