Nie miała powodzenia u mężczyzn. Wydała 185.000 zł i teraz nie może opędzić się od adoratorów!

Nie miała powodzenia u mężczyzn. Wydała 185.000 zł i teraz nie może opędzić się od adoratorów!

24-latka ze Szwajcarii dla spełnienia swoich marzeń była gotowa na ogromne poświęcenie... Wydała 38 tys. funtów, przeszła szereg bolesnych operacji plastycznych, żeby być pewną siebie, silną kobietą! Zobaczcie i oceńcie, czy efekt był tego warty?!

Damian Bachnacki
19.11.2018, 19:53

Kompleksy i trudne dorastanie

Celine Centino z Zurychu była w młodości bardzo krzywdząco traktowana. Dzieci w szkole wyśmiewały jej wygląd i nazywały ją brzydulą. Dla młodej Celine były to przykre słowa i przez wrednych rówieśników, wesoła nastolatka popadła w kompleksy i depresję. Obsesja na punkcie wyglądu odebrała jej radość życia, a całkowita zmiana stała się jej życiowym celem. Celine obiecała sobie, że okrutni znajomi z czasów szkolnych jeszcze będą jej kiedyś zazdrościć, choć cena okazała się być ogromna...

38 tys. funtów – cena szczęścia!

I to dosłownie, cena marzenia Celine okazała się być naprawdę ogromna! Dla młodej dziewczyny kilkadziesiąt tysięcy funtów wydawało się nieosiągalną kwotą, ale czego się nie robi dla bycia piękniejszą. Celine postanowiła ciężko pracować jako fryzjerka i okładać wszystkie pieniądze. Dzięki tym wyrzeczeniom mogła po kilku latach stać się tym, kim czuła się w środku, seksowną, odważną kobietą, która lubi zwracać na siebie uwagę!

Jak oceniasz efekty przemiany?

Co zmieniła w sobie Celine?

Przemiana 24-latki rozpoczęła się od implantów piersi, bo jak sama przyznaje, zawsze marzyła o imponującym dekolcie. Dlatego podczas aż 3 operacji, powiększyła biust z rozmiaru 34A do 34FF! Zmiana jest bardzo wyraźna, ale Celine tłumaczy, że chodziło o proporcje. Naturalnie zawsze miała spore pośladki, które były jej kompleksem, ale teraz po powiększeniu piersi, uwielbia swoje ciało i bardzo kobiece krągłości! Co jeszcze poprawiła sobie Szwajcarka? Zoperowała nos, wypełniła policzki oraz brodę, a całość dopełniła... powiększeniem ust (tu również widać, że nie szczędziła sobie produktu).

Jako dziecko uwielbiałam Pamelę Anderson w „Słonecznym patrolu”, zawsze chciałam mieć duży biust, jak ona. Od zawsze byłam silną osobą, dlatego potrzebowałam też silnego, odważnego wizerunku – tak tłumaczy swoją spektakularną przemianę Celine Centino

Celine lubi odsłaniać swoje nowe ciało!

Od brzydkiego kaczątka do... gwiazdki filmów dla dorosłych?

Celine nie ma problemu z pokazywaniem swoich wdzięków, wręcz przeciwnie, chce podobać się facetom i otwarcie to mówi! Na Instagramie ma już 64 tys. obserwujących, dlatego 24-latka postanowiła wykorzystać zainteresowanie, jakie wywołuje i założyła stronę internetową, na której można wykupić... dostęp do jej amatorskich filmów 18+! Domyślamy się, że chętnych na oglądanie odważnej Celine nie brakuje, a widać, że i ona świetnie odnajduje się w nowym zawodzie. Czy zrobi karierę w branży filmów dla dorosłych?

Kusi mężczyzn na profilach społecznościowych

Uważacie, że Celine dobrze zainwestowała 38 tys. funtów?