43-Letni Kierowca Autobusu Zakochał Się w 16-Letniej Dziewczynie. Poznaj Finał Historii Pary, w Której Mężczyznę Biorą Za Ojca Jego Partnerki

43-Letni Kierowca Autobusu Zakochał Się w 16-Letniej Dziewczynie. Poznaj Finał Historii Pary, w Której Mężczyznę Biorą Za Ojca Jego Partnerki

43-letni kierowca autobusu zakochał się z wzajemnością w 16-letniej dziewczynie – córce swojego przyjaciela. Para musiała opuścić swój dom, bo mężczyzna by poniżany przez sąsiadów. Rodzina i przyjaciele młodej kobiety także nie byli w stanie zaakceptować jej partnera. Poznajcie związek, który pomimo miażdżącej krytyki ze strony otoczenia postawił na swoim i jest bardzo zadowolony z tego wyboru.

Kamila Mrozek
6.11.2018, 18:01

Wielu z nas uważa się za osoby nowoczesne i tolerancyjne wobec innych, a jednak wciąż zdarza się, że pochopnie oceniamy innych, przyczepiamy im często niesprawiedliwe i krzywdzące "etykietki". Tak bywa zwłaszcza w przypadku związków, w których partnerów dzieli 20, 30, a nawet więcej lat różnicy – takie relacje budzą zwykle mieszane uczucia i wywołują w nas lawinę stereotypowych osądów.

Para, której historię za chwilę poznacie, od kilku lat zmaga się z negatywnymi opiniami na temat swojego związku. Mimo tego tych dwoje kochających się ludzi dalej chce być rodziną i wierzy, że już wkrótce znów będą mogli zamieszkać w rodzinnych stronach.

Kiedy Walijczyk Andy Telford poznał swoją ukochaną Beth, dziewczyna miała zaledwie 16 lat.

Para rok później wzięła ślub i musiała wyprowadzić się z rodzinnego Llandudno w północnej Walii, aby ochronić się przed wyzwiskami i aktami wandalizmu ze strony przeciwnych ich relacji sąsiadów. Dziś państwo Telford są już 2 lata po ślubie i mają wiele planów na wspólną przyszłość.

Bolesne konsekwencje związku z dużo starszym mężczyzną.

© HOTSPOT MEDIA

Beth nigdy nie żałowała, że zdecydowała się poślubić mężczyznę starszego o 27 lat. Przyznaje jednak, jak wiele wycierpiała z powodu braku akceptacji przez rodzinę i przyjaciół jej niestandardowej decyzji:

Moja mama nie pochwala naszego związku, a brat Andy'ego nie chce z nim rozmawiać, ponieważ uważa, że jestem za młoda – opowiada Beth, dziś już19-letnia mężatka.

Dlaczego małżeństwo Telfordów musiało opuścić swój dom?

© HOTSPOT MEDIA

Nie tylko krewni Beth krzywo patrzyli na jej związek z dużo starszym mężczyzną. Znacznie gorzej potraktowano Andy’ego, który zdaniem wielu osób uwiódł młodą, niedoświadczoną dziewczynę. Pewnego dnia nieznani sprawcy z okolicy napisali na samochodzie należącym do Andy’ego obraźliwy napis, innym razem ktoś próbował podpalić i zniszczył autobus, którym mężczyzna jeździł jako kierowca. Tego wszystkiego było już ponad siły małżeństwa i postanowili zmienić miejsce zamieszkania. Wraz ze swoimi dwoma synkami opuścili miejscowość w północnej Walii i osiedlili się 170 mil dalej w Lancashire.

Para przyznaje ich ślub był bardzo kameralny i utrzymany w tajemnicy przed wścibskimi, nieżyczliwymi ludźmi. Zapytani o to, jaka jest recepta na udany związek, wspólnie odpowiadają, że się kochają i są dla siebie po prostu świetnymi kumplami.

© HOTSPOT MEDIA

Beth twierdzi, że tak duża różnica wieku pomiędzy nią a jej mężem nie przeszkadza jej, Andy wyznaje, że czuje się zaszczycony, iż pokochała i poślubiła go tak wartościowa i młoda kobieta.

© HOTSPOT MEDIA
© HOTSPOT MEDIA

Jak im się teraz wiedzie?

© hudo.com

Andy cieszy się, że on i jego rodzina mają teraz więcej spokoju. Beth z uśmiechem wyznaje, że nowi sąsiedzi biorą jej męża nie za ojca, lecz dziadka ich synów.

19-letnia żona u boku Andy’ego czuje się jednak bezpieczna i szczęśliwa:

Uwielbiam być z kimś dojrzałym, ponieważ traktuje mnie jak księżniczkę. W każdą sobotę mamy randkę. On jest tak kochający i troskliwy – podsumowuje Beth.

© HOTSPOT MEDIA

Nietypowe małżeństwo bohaterami programu TV

W brytyjskiej telewizji od pewnego czasu można śledzić serial dokumentalny "Age Gap Love”, który prezentuje losy wybranych par o znacznej różnicy wieku. Niedawno Andy i Beth postanowili wystąpić w takim programie, by opowiedzieć, jak źle czuli się tak krytykowani i oceniani tylko za to, że się kochają i chcą być razem:

Ci ludzie sprawili, że czułem się jakbym był jakimś zwierzęciem, ponieważ spotykam się z młodszą dziewczyną - wyznawał Andy

Małżeństwo ostatnie wakacje wraz synkami spędziło w swojej rodzinnej miejscowości i myśli o powrocie na stałe w to miejsce.

Jakie są konsekwencje decyzji o życiu z dużo starszym od siebie mężczyzną?

Beth i Andy nie są jedyną parą, która może wzbudzać kontrowersje tak dużą różnicą wieku. Oto przykłady innych związków, gdzie mężczyzna jest sporo starszy od swojej partnerki.

© kobieta.onet.pl

Małżeństwo aktorów - Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones są parą od 18 lat. Choć różni ich 25 lat różnicy wieku, oboje wydają się bardzo szczęśliwi razem.

Znany reżyser Roman Polański od 1989 roku jest mężem pięknej modelki i aktorki Emmanuelle Seigner. Dzieli ich 33 lat różnicy wieku.

Aktorka Agnieszka Suchora jest młodsza od swojego męża Krzysztofa Kowalewskiego o 31 lat. Pomimo dużej różnicy wieku świetnie się dogadują.

W naszym kraju długi czas głośno było o związku 25-letniej teatrolożki Kamili Mścichowskiej i 85-letniego aktora Andrzeja Łapickiego.

© znanepary.pl

3 lata po ślubie z Kamilą w 2012 r. Andrzej Łapicki zmarł. Do dziś wiele osób z otoczenia tej kontrowersyjnej pary ma za złe Kamili, że odważyła się wyjść za tyle starszego mężczyznę.

Dlaczego niektóre kobiety dobrze czują się z partnerami w wieku swojego ojca?

Co sądzicie o historii Andy’ego i Beth? Czy to małżeństwo pokona przeciwności losu i będzie mogło szczęśliwie żyć w swojej rodzinnej miejscowości tak, jak tego pragną?