Piękna 18-latka postanowiła przestać regulować brwi. Ma teraz sporo ofert randek oraz pracy

Piękna 18-latka postanowiła przestać regulować brwi. Ma teraz sporo ofert randek oraz pracy

Nastolatka wcześniej wyrywała włoski spomiędzy swoich brwi, ponieważ wstydziła się, że ma monobrew. Powszechne jest pozbywanie się włosków z tego miejsca, zwłaszcza jeśli u kogoś są one gęste i ciemne. Sarah Marie Clarke pewnego dnia postanowiła zapuścić swoją monobrew i spodobał jej się ten nowy wizerunek!

Kinga Kwiecień
9.01.2020, 17:46

Przypadł do gustu także wielu fetyszystom i fotografom poszukującym niebanalnych modelek!

Duńska nastolatka regulowała swoje brwi co najmniej raz w tygodniu, by nie dopuścić do powstania pojedynczej, gęstej brwi.

Wstydziła się tego, że włoski porastają jej miejsce pomiędzy brwiami i nie chcąc odstawać od swoich rówieśniczek, robiła sobie depilację.

Matka już wcześniej mówiła dziewczynie, żeby nie ruszała swoich brwi, ponieważ są wyjątkowo gęste i dodają jej uroku:

Możesz zmieniać fryzury - farbować włosy i je przycinać, to nie ma znaczenia, ale nie dotykaj brwi.

Sarah była wobec tej rady dosyć sceptyczna, ale postanowiła zorientować się, jak zareagują na to chłopcy, z którymi chodziła na randki:

Pytałam chłopców, z którymi się umawiałam, co myślą o wyhodowaniu przeze mnie pojedynczej brwi, ale oni zawsze odpowiadali w podobny sposób: „Nie, nie rób tego, bo to sprawi, że będziesz wyglądać dziwnie”.

Jej przyjaciele podchodzili do tego pomysłu z krytyką, a chłopcy, z którymi umawiała się na randki, odsuwali od niej chęć zapuszczenia swojego naturalnego kształtu brwi.

Jako, że w sieci można znaleźć wszystko, z ciekawości wyszukała sztuczkę makijażową, która pozwalała uzyskać efekt monobrwi.

Wystarczyło namalować włoski przy pomocy odpowiednich kosmetyków i dziewczyna mogła sprawdzić, jak wyglądałaby, gdyby zapuściła swoje naturalne brwi:

Pewnego dnia na Instagramie zobaczyłam, jak makijażysta uzyskał kosmetykami monobrew i postanowiłam zrobić to samo. Polubiłam swój wygląd z pojedynczą brwią, ale nie byłam pewna, czy odważyć się i wyjść tak na zewnątrz.

Stopniowo zaczęłam się przyzwyczajać do takiego wizerunku. Znalazłam też na Instagramie kilka innych osób, które malowały się w taki sposób - dzięki temu poczułam się bardziej komfortowo i odważnie.

W marcu 2019 roku pozwoliła odrosnąć swoim naturalnym włoskom. Zupełnie zrezygnowała z pęsety i okazało się, że zrobiła furorę!

18-latka wkrótce zaczęła publikować zdjęcia swojego nowego wizerunku i okazało się, że znaleźli się mężczyźni, którzy zrobiliby wszystko, żeby tylko umówić się z nią na randkę.

Sarah przyciągnęła takim wyglądem wielu fetyszystów, którzy zapraszali ją na randki i prawili komplementy.

Nastolatka wyznaje:

Usunęłam większość wiadomości, ponieważ uważałam je za niestosowne, ale jeden facet napiał, że z powodu mojej monobrwi zrobi wszystko, żeby się ze mną spotkać i zabrać mnie na randkę.

Myślę, że są mężczyźni, którzy mogą mieć taki fetysz, zresztą niektórzy mówią o tym głośno. Dostaję wiele próśb o randki, mężczyźni flirtują ze mną.

Czuję się teraz znacznie lepiej. Myślę, że wyglądam pięknie.

Naturalny i osobliwy styl jej brwi, wzbudził zainteresowanie także fotografów. Zaczęła dostawać mnóstwo propozycji pracy w roli modelki:

Dzięki monobrwi otwierają się przede mną nowe możliwości i dostaję oferty pracy.

Z powodu odmiennego wyglądu spotkało ją również wiele przykrości:

Dostaję wiele komplementów, ale oczywiście są też ludzie, którzy uważają mój wygląd za niestosowny i czują się zobowiązani powiedzieć mi, jak obrzydliwie według nich wyglądam.

Pewnego dnia cztery dziewczyny w autobusie zaczęły robić mi zdjęcia i głośno mnie obrażały. Ludzie w internecie też zamieszczają negatywne komentarze odnośnie moich brwi.

Jednak dziewczyna czuje się bardzo dobrze ze swoimi naturalnymi brwiami, a to jest najważniejsze. Mimo negatywnej reakcji niektórych internautów i agresji, jaka ją spotkała, postanowiła nie rezygnować z wizerunku, z którym czuje się lepiej niż wcześniej.

Namawia nawet inne kobiety, by sprawdziły, jak będą wyglądać z pojedynczą brwią:

Najpierw spróbowałam z makijażem, też możesz to zrobić. Zobacz jak będziesz wyglądać. Nie rób tego, ponieważ jest to trend, nie rób tego, ponieważ wszyscy inni to robią lub nikt inny tego nie robi. Zrób to wyłącznie dla siebie i poprawy swojego samopoczucia, bo to jest najważniejsze.

Co myślisz o brwiach nastolatki? Twoim zdaniem wygląda lepiej niż wcześniej, gdy usuwała włoski spomiędzy brwi?