Ciężarna nie mogła dotrzeć do fotografa. Mąż zastąpił ją na sesji ciążowej!

Ciężarna nie mogła dotrzeć do fotografa. Mąż zastąpił ją na sesji ciążowej!

W dzisiejszych czasach wiele kobiet decyduje się na tzw. "sesje ciążowe". Tak przyszłe mamy chcą upamiętnić swoje sporych rozmiarów brzuszki i przy okazji pokazać się w towarzystwie ojca ich dziecka.

Pewna kobieta zaplanowała sobie taką sesję zdjęciową z dużym wyprzedzeniem. Niestety lekarka kazała jej leżeć aż do rozwiązania. Wtedy...

Kamila Mrozek
30.10.2019, 18:35

Mąż ciężarnej kobiety wiedział, jak bardzo zależało jej na sesji ciążowej, dlatego wpadł na dość nietypowy pomysł. Podpatrzył jakie ujęcia są najpopularniejsze w tego rodzaju zdjęciach przyszłych mam i...sam wziął udział w sesji ciążowej, pokazując swój pokaźny brzuszek...

Jared Brewer z amerykańskiego stanu Kentucky bardzo kocha swoją żonę i nieraz potrafi zaskoczyć ją swoimi kreatywnymi pomysłami.

© K. M. Smither Photography

Kelsey zaplanowała sobie sesję ciążową na ostatnie tygodnie przed porodem. Niestety nagle jej stan zdrowia znacznie się pogorszył i lekarka prowadząca ciążę, kazała jej leżeć aż do rozwiązania. Ciężarna kobieta bardzo się zmartwiła i była zawiedziona, że będzie musiała zrezygnować z ciążowej sesji.

Jared postanowił jakoś poprawić humor żonie, więc skontaktował się z jej siostrą - fotografką Kianą Smither.

© K. M. Smither Photography

Kelsey była bardzo rozczarowana. Myślała, że uda się jej uwiecznić te piękne chwile, ale musiała spędzić koniec ciąży w łóżku. Więc kiedy Jared napisał do mnie, że chce ją zastąpić i zrobić jej niespodziankę, jak mogłam powiedzieć "nie" - wyznała siostra Kelsey.

"Sesja ciążowa" z udziałem Jareda zyskała ogromną popularność wśród internautów. Przyszły tata dumnie pozował, pokazując swój duży brzuszek.

© K. M. Smither Photography

Tydzień po pokazaniu niezwykłej sesji zdjęciowej w sieci, zyskała ponad 45 000 udostępnień.

© K. M. Smither Photography

"Te fotki są bezbłędne, mąż zasłużył na jakąś nagrodę" - komentowali internauci. "Te zdjęcia będą mnie bawić do końca życia" - powiedziała żona Jareda.

© K. M. Smither Photography

Trzeba przyznać, że Jared bardzo wczuł się w swoją rolę. Na fotkach wygląda przekonująco, jakby naprawdę nosił w brzuchu swego potomka.

© K. M. Smither Photography

Miesiąc temu Jared Brewer został tatą. Na zdjęciach ze szpitala widać, jak bardzo jest szczęśliwy.

Ciekawe, czy synek Jareda też będzie miał takie nietypowe pomysły?

Co sądzicie o sesji ciążowej Jareda?

© K. M. Smither Photography

Wyszło śmiesznie, czy prześmiewczo?