Zdjęcia tej uroczej trójki obiegły świat. Poznajcie dwóch tatusiów małej "księżniczki"!

Zdjęcia tej uroczej trójki obiegły świat. Poznajcie dwóch tatusiów małej "księżniczki"!

Jak zdefiniować pojęcie rodziny? Można powiedzieć, że to bardzo proste - wystarczą 3 osoby: mama, tata i ich dziecko, oto rodzina! A jednak życie niejednego malucha odbiega od schematów i jego relacje z rodzicami nie są tak oczywiste, jak w tradycyjnej rodzinie być powinny. Poznajcie niezwykłą rodzinę tej 5-letniej blondyneczki ze zdjęć. Mała to prawdziwa szczęściara - dziewczynka może się chwalić tym, że ma aż 2 tatusiów!

Widoczni na fotkach dwaj sympatyczni mężczyźni mają ze sobą wiele wspólnego, choć nie stanowią homoseksualnej pary z córeczką. Dylan Lenox i Dawid Lewis mieszkają daleko od siebie, dobrze się znają i obaj nazywają siebie "ojcami 5-letniej Willow". Ci dwaj tatusiowie są doskonałym przykładem na to, że można zgodnie dzielić się wychowaniem jednego dziecka i tworzyć kochającą się, niestandardową rodzinę.

Kamila Mrozek
30.01.2019, 17:11

Jak to możliwe, że mała Willow do dwóch facetów może mówić "tato"? Kluczem do zrozumienia jej historii jest mama dziewczynki Sarah. Dylan Lenox jest narzeczonym Sarah i przyszłym ojczymem Willow, tymczasem Dawid Lewis to biologiczny ojciec tej 5-latki.

© Facebook/Dylan Lenox

Historia tej rodziny pokazuje, że "patchworkowe" związki nie powinny być skazywane na społeczne potępienie i że można spotkać odpowiedzialnych dorosłych, którzy dobro dziecka stawiają na pierwszym miejscu.

© Facebook/Dylan Lenox

Dylan jest narzeczonym mamy Willow i już wkrótce formalnie zostanie ojczymem tej dziewczynki. Mężczyzna doskonale sprawdza się w roli ojca i na co dzień zastępuje dziewczynce prawdziwego, biologicznego ojca.

© Facebook/Dylan Lenox

Willow kocha każdego ze swych dwóch tatusiów i najchętniej spędzałaby czas z nimi dwoma jednocześnie.

© Facebook/Dylan Lenox

Dziewczynka mieszka w Teksasie z mamą Sarah i jej narzeczonym Dylanem.

© Facebook/Dylan Lenox

Biologiczny tata Willow - Dawid na stałe mieszka w Meksyku, ale stara się odwiedzać swoją córcię tak często, jak tylko może.

© Facebook/Sarah Caitlin

Dylan nie czuje się zazdrosny o uczucie Willow do biologicznego ojca, co więcej przyznaje, że łączy go z Dawidem "najlepsza przyjaźń i więź, której każdy mógłby sobie życzyć".

© Facebook/Dylan Lenox

Jak Wam się podoba ta fotka małej ślicznotki? Malutka ma mnóstwo profesjonalnych zdjęć jako, że jej mama Sarah jest fotografem i uwielbia uwieczniać córeczkę na mniej lub bardziej zwariowanych zdjęciach.

© Facebook/Sarah Caitlin

To właśnie mama Willow - Sarah ze swym narzeczonym.

© Facebook/Dylan Lenox

Widać, że para do siebie pasuje i świetnie czuje się w swoim towarzystwie.

© Facebook/Dylan Lenox

Na Facebooku Dylana i Sarah można znaleźć sporo ciekawych zdjęć pokazujących jak szalony i pełen emocji jest związek tej pary.

© Facebook/Sarah Caitlin

Zarówno Sarah, jak i Dylan stawiają relacje rodzinne na pierwszym miejscu. Pragną, by ich dawne związki nie odbiły się negatywnie na małej Willow, którą teraz wspólnie wychowują.

© Facebook/Sarah Caitlin

Sesja zdjęciowa Willow z dwoma tatusiami została zorganizowana na zakończenie jej lekcji tańca. Biologiczny tata zmienił swoje plany zawodowe, by spełnić marzenie córki i zatańczyć razem z nią i Dylanem. Autorką tych wzruszających zdjęć jest oczywiście mama Willow - Sarah.

Fotki z tej niezwykłej sesji zdjęciowej umieścił na swoim Facebooku właśnie Dylan, aby zainspirować "podzielone rodziny, które nie mają nadziei" na poprawę wzajemnych relacji z eks-partnerami i swoimi dziećmi.

© Facebook/Dylan Lenox

Oto, jak Dylan wyjaśnił swoją relację z WIllow, jej mamą i jej biologicznym ojcem:

Nie, nie jesteśmy parami tej samej płci, ale dzielimy się córką. Dawid jest byłym mężem Sarah, a ja jestem jej narzeczonym.. Uformowaliśmy się w jedną wyjątkową rodzinę... ze względu na nasze dzieci, aby poznać moc miłości. Nie tylko zyskałem córkę, zyskałem też brata i najlepszego przyjaciela. Dziękuję, Sarah, za umożliwienie mi tego wszystkiego!

Nasza córeczko Willow. Być może nigdy się nie dowiesz, jak twoja miłość zmieniła nas wszystkich. Kiedy troszczymy się bardziej o nasze dzieci niż o sposób, w jaki społeczeństwo nauczyło nas, abyśmy się zachowywali wobec naszych byłych partnerów i ich dzieci, wtedy mury upadną, życie będzie wolne od nienawiści i wyrzutów sumienia, a nasze dzieci będą żyły ponad krzywdzącymi schematami.

Biologiczny ojciec Willow jest w naszym domu zawsze mile widziany, zawsze będzie częścią mojego życia, bo przecież dzielimy ze sobą tę samą córkę! Willow jestes wspaniała, a Twoi Tatusiowie bardzo Cię kochają!

Willow nie jest jedynym dzieckiem tej oryginalnej, mieszanej rodziny. Dylan ma bowiem synka z poprzedniego związku, a on i Sara mają razem jeszcze 2-letnią córeczkę. Na tym zdjęciu Sarah i dwóch tatusiów Willow zgodnie trzymają słodkie córeczki pani fotografki.

© Facebook/Dylan Lenox

A to już urocza piżamowa fotka świąteczna, gdzie widać Willow z jej młodszym rodzeństwem. I oczywiście zakochanymi w sobie po uszy rodzicami!

© Facebook/Sarah Caitlin

Biologiczny tata Willow lubi odwiedzać swoją córeczkę i byłą żonę. Zyskał też oddanego przyjaciela w osobie Dylana.

© Facebook/Sarah Caitlin

Dawid nie może widywać swojej córeczki tak często, jak Dylan. Dlatego szczególnym sentymentem darzy te zdjęcia, gdzie pozuje ze swą małą księżniczką.

© Facebook/Sarah Caitlin

Pewnie jesteście ciekawi, jak internauci skomentowali sesję Willow z dwoma tatusiami?

© Facebook/Sarah Caitlin

Komentarze pod fotkami Willow z 2 tatusiami są pełne emocji i podziwu dla tak niezwykłej relacji oraz dojrzałości Dylana i Dawida:

To jest NIESAMOWITE i trudno coś takiego zobaczyć! Modliłem się przez lata, by doświadczyć czegoś podobnego. To bardzo cenne zdjęcia. Willow jest taką szczęśliwą dziewczynką !!

O mój Boże! To piękne i niesamowite zdjęcia. Możesz z nich wyczytać tyle miłości!

To jest piękne! Wszyscy mężczyźni, których napotkałam w swoim życiu, mieli dzieci i byłe partnerki. Kochałam wszystkie ich dzieci i w większości bardzo lubiłam też ich matki.

Jesteście niesamowici !!! Niech Bóg błogosławi Waszej rodzinie.

Fantastyczna historia !!! Możecie w to uwierzyć? 3 osoby dorosłe zachowują się naprawdę jak dorośli. Gratulacje!!!!!

© Facebook/Sarah Caitlin

"Należy podziwiać tych dwóch facetów, którzy potrafią się przyjaźnić i ponad wszystko cenią dobro dziecka!" - to chyba jedno z najlepszych podsumowań tej niezwykłej historii.

© Facebook/Sarah Caitlin

Co sądzicie o sesji zdjęciowej Willow z jej ukochanymi tatusiami? Czy warto podobne fotki mieszanych rodzin publikować i udostępniać dalej w sieci?