Zenon Martyniuk nagrał nową piosenkę. Czy utwór stanie się hitem disco-polo?

Zenon Martyniuk nagrał nową piosenkę. Czy utwór stanie się hitem disco-polo?

Jeśli jesteś fanem Zenka Martyniuka to mamy dla Ciebie świetne wieści. Gwiazda disco polo uraczyła nas kolejnym hitem, który pojawił się w serwisie YouTube. Mimo tego, że piosenka pojawiła się parę dni temu, to ma już prawie 1,5 miliona wyświetleń!

Mateusz Ochocki
14.02.2019, 21:30

Zenon Martyniuk nie spoczywa na laurach – kilka dni temu na serwisie YouTube pojawił się nowy teledysk jego zespołu Akcent. Piosenka nosi tytuł “Ja gnam przed siebie” i cieszy się ogromną popularnością. Przez kilka dni, jakie minęły od opublikowania, utwór został odsłuchany już niemal 1,5 miliona razy!

Informacja o planowanych pracach nad nową piosenką i teledyskiem była znane od dłuższego czasu. Już rok temu do mediów dotarły o tym, że Zenek Martyniuk jest w trakcie nagrywania teledysku w Stanach Zjednoczonych. Jego koszt był szacowany na około 80 tysięcy złotych, a do jego nakręcenia wynajęto willę wartą 3 miliona dolarów!

Teledysk z nową piosnką Zenka Martyniuka pojawił się w serwisie YouTube

By nagrać zdjęcia do teledysku, Zenon wybrał się do zlokalizowanej na wschodnim wybrzeżu Arizony, słynącej z wielu pięknych, pustynnych i słonecznych krajobrazów. Był to strzał w dziesiątkę, bo teledysk pod względem wizualnym wygląda bardzo dobrze.

Nie tylko chodzi tu o krajobrazy, bowiem Zenonowi Martyniukowi na planie towarzyszy modelka Heidi Fahrenbach. Heidi urodziła się w Chicago i jest amerykańską modelką. Mimo tego, że urodziła się w Stanach, to 29-latka ma polskie korzenie, ponieważ jej babcia od strony mamy była Polką.

Z Heidi pracuje mi się doskonale. To fantastyczna, zdolna dziewczyna. Ma fajny amerykański styl i świetnie wpisała się w klimat utworu. Poprzednio bardzo dobrze zagrała, więc stwierdziłem, że warto ponownie zaprosić ją do współpracy – mówi w wywiadzie z Super Expressem Zenon Martyniuk

Heidi Fahrenbach wystąpiła w najnowszym klipie Zenka Martyniuka

Choć modelka urodziła się w Chicago, to ma polskie korzenie

Nowy klip bardzo dobrze przyjął się w serwisie YouTube. Od premiery utwory utworu został już odtworzony prawie 1,5 miliona razy i nie schodzi z zakładki “Na czasie”. Zenon Martyniuk utrzymuje więc pozycję jednego z najpopularniejszych artystów polskiej sceny disco-polo.

Zenon Martyniuk cieszy się dużą sympatią Polaków

© AKPA

Zenon Martyniuk urodził się w 1969 w miejscowości Gredele. Już jako małe dziecko interesował się muzyką. Od najmłodszych lat wychowywał się w muzycznej atmosferze. Naukę muzyki pobierał od swoich dwóch wujków, grających na weselach. Wówczas chodziłdo nich na próby. Mając 15 lat założył swój pierwszy zespół – Akord.

Zenon już w młodym wieku zainteresował się muzyką

W 2014 roku Zenek zaprezentował piosenkę “Przez Twe oczy zielone”, która odniosła spektakularny sukces. Na serwisie YouTube przekroczyła próg 150 milionów wyświetleń.

Piosenka "Przez Twe Oczy Zielone" stała się hitem wszystkim imprez

Zenon przyznaje, że nie potrafi czytać nut, jednak mimo to nie przeszkadza mu to w pisaniu wpadających w ucho melodii, które śpiewa cała Polska.

A Wam jak podoba się nowa piosenka Zenka Martyniuka?