18 lat temu przestał istnieć zespół "Just 5". Co aktualnie robi i jak wygląda wokalista?

18 lat temu przestał istnieć zespół "Just 5". Co aktualnie robi i jak wygląda wokalista?

Just 5 jest do dziś najbardziej znanym polskim zespołem lat 90. Boysband wzorowany na amerykańskim Backstreet Boys tworzyli Bartek Wrona, Grzegorz Kopala, Shadi Atoun, Daniel Moszczyński oraz Robert Kryla. Pamiętacie ich kultową piosenkę "Kolorowe sny"? To między innymi dzięki niej Bartek Wrona zyskał ogromną popularność i miliony zakochanych w nim nastolatek.

Kamila Mrozek
5.07.2019, 00:21

Co się działo z Bartkiem Wroną po rozpadzie Just5? Jak teraz wygląda? Co obecnie porabia? Jeśli chcielibyście znaleźć odpowiedzi na podobne pytania i chcecie przypomnieć sobie największe przeboje Just5, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł!

Zespół Just 5 powstał w 1997 roku. Jego debiutancki album "Kolorowe sny" spotkał się ze szczególnie entuzjastycznym przyjęciem i przez długi czas znajdował się na szczycie list przebojów lat 90.

Bartek Wrona mówi, że już jako dziecko interesował się muzyką i pragnął zostać wokalistą.

Jego marzenia zaczęły się spełniać już w wieku 15 lat, kiedy to rozpoczął swoją muzyczną przygodę w boysbandzie Just5. Do dziś wielu z nas z sentymentem słucha śpiewanych przez Bartka utworów, na czele z piosenką "Jedna na milion", którą nagrał już jako solista.

Na przełomie 2000 i 2001 roku zespół Just 5 został rozwiązany. Jak Bartek Wrona z perspektywy czasu wspomina lata muzykowania w tym mega popularnym polskim zespole?

"Przez pierwsze dwa lata nie było nas w domu. Przyjeżdżaliśmy raz na dwa tygodnie. Graliśmy koncerty codziennie. Na szczęście moja mama zawsze mi ufała. (...) Byliśmy bardzo zdyscyplinowani jako zespół. Nie było mowy o żadnym nagannym szaleństwie, ale też chyba nie było na to czasu" - wyznaje Bartek Wrona.

"Po pierwszym roku i przeboju Kolorowe sny nie mogliśmy swobodnie wyjść n a ulicę. Czasami było niebezpiecznie ze względu na agresywnych partnerów naszych fanek. Gdy wychodziliśmy to zawsze grupą. Just 5 wzbudzał ogromne emocje u kobiet jak i u facetów" - tak Bartek Wrona wspomina dawne lata świetności zespołu.

Bartek Wrona z Just 5 nagrał trzy płyty i zagrał przeszło pięćset koncertów. Na początku roku 2000 ten młody wokalista rozpoczął karierę solową. To własnie wtedy powstały utwory takie jak "Jedna na milion" czy "Maria".

W 2007 roku Bartek Wrona poślubił Mariolę Kuźniak, która pracowała jako tancerka w zespole "Ich Troje", a potem Mandaryny.

Podobno ta para poznała się P w trakcie kręcenia klipu do piosenki "Maria" w Chorwacji.

Bartek Wrona wciąż lubi koncertować i przypominać swoje dawne przeboje fanom, ale ma też inne pomysły na przyszłość.

Świetnie gotuję. Mój szwagier Darek Kuźniak, był Top Chefem, wiec zawsze mogę u niego doszkolić się w sztuce kulinarnej. Poza tym mamy dwie szkoły tańca, które prowadzimy wraz z żona. Jestem trenerem zumby.

Kariera muzyczna Bartka Wrony zwolniła, gdy się ożenił i założył rodzinę. Dziś jest dumnym tatą dwóch nastoletnich córek: starsza Amelia ma 14 lat, młodsza Dalia - 11.

Jak widać na Instagramie Bartka Wrony, bardzo kocha swoją rodzinę i chętnie spędza wolny czas w towarzystwie żony i córeczek.

Czy w tym uśmiechniętym facecie z koszem grzybów rozpoznalibyście tamtego przystojniaka z Just 5, do którego wzdychały kiedyś z miłości miliony fanek?

Ostatni solowy album Bartka Wrony "Póki mamy siebie" pochodzi z 2010 roku. Artysta chętnie przypomina swoje dawne przeboje, ale obecnie bardziej skupia się na życiu rodzinnym i szkole tańca, gdzie może uczyć zumby.

Śledzicie jeszcze karierę muzyczną dawnego wokalisty z Just 5?

Słyszliście może, jak Bartek niedawno zaśpiewał dawny hicior Just 5 na antenie Radia Złote Przeboje?

Czy Waszym zdaniem Bartek Wrona powinien kontynuować swoją karierę muzyczną?

© www.instagram.com/p/BpEywIZniQ_/

Czy dawny idol nastolatek będący dziś statecznym mężem i ojcem mógłby pomyśleć o reaktywacji Just 5? A może wróżycie mu dalsze sukcesy w nagrywaniu piosenek solowo?