Zmieniła kolor skóry i powiększyła biust. Teraz ma kolejne plany...

Zmieniła kolor skóry i powiększyła biust. Teraz ma kolejne plany...

Zgadnijcie jakiej narodowości jest ta ciemnoskóra kobieta z długimi włosami? To wzbudzająca kontrowersje Europejka, która zyskała światową sławę za sprawą swojej spektakularnej metamorfozy. Czy uwierzycie, że ta kobieta wydała majątek, by stać się taką "egzotyczną Barbie"? Zobaczcie kolejne etapy jej szokującej przemiany i sami oceńcie, kiedy faktycznie ta właśnie dziewczyna wyglądała najlepiej…

Kamila Mrozek
28.01.2019, 01:08

Martina ma 31 lat i pochodzi z Niemiec. Choć trudno w to dzisiaj uwierzyć, jeszcze jakiś czas temu była skromną, niebrzydką blondynką pracującą jako stewardeesa. Ale ta dziewczyna za wszelką cenę chciała stać się kimś innym i upodobnić do swoich idolek – Jessiki Rabbit i lalki Barbie. Czy naprawdę było warto?

Jeśli chcecie wiedzieć, jak Martina wygląda obecnie, wystarczy, że obejrzycie poniższy wywiad przprowadzony z nią i jej niedawno poślubionym mężem. Przyjrzyjcie się dokładnie jej twarzy. Te zmarszczki nad brwiami, bruzdy wokół ust - chyba w tej przemianie coś poszło nie tak, przecież ona ma dopiero 31 lat!

W grudniu 2012 Martina przeszła 1 operację powiększania piersi dużymi implantami rozszerzalnymi. Te fotki pokazują, jak wyglądała dawniej i jak się zmieniła po operacji zwiększenia biustu. Rozumiemy, że Niemka mogła nie być zadowolona ze swojego wyglądu, ale czy aby nie przesadziła z rozmiarem swoich nowych piersi?

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Komentarze pod tym kolażem raczej nie wyrażają zachwytu pomysłem Martiny:

Ty potrzebujesz psychologa, a nie chirurga plastycznego! "Lekarze", którzy cię tak oszpecili, powinni siedzieć w więzieniu. Ja także jestem modelką i pracowałam w całych Stanach Zjednoczonych. Muszę ci powiedzieć, kochanie, że nie NIE JESTEŚ, ani NIGDY NIE BĘDZIESZ materiałem na modelkę. To, że masz balony w cyckach, a twoje usta są napompowane plastikiem nie sprawia, że możesz uważać się za piękną. Nie jesteś fotogeniczna. Masz cechy neandertalskie i grube nogi. Poza tym jesteś niska. Wyglądasz na zmęczoną gwiazdę filmów dla dorosłych...

Widzę bardzo smutną dziewczynę, próbującą znaleźć akceptację i żyć w nieodpowiednich dla niej miejscach. Byłaś ładna, a to, że zmieniłaś się na zewnątrz nie może uleczyć twojej duszy. Kochanie, naucz się kochać siebie za to, kim naprawdę jesteś zamiast próbować się zmienić w kogoś, kim i tak nigdy nie będziesz.

Te zdjęcia klatka po klatce pokazują, jak zmieniała się Martina po kolejnych operacjach powiększenia piersi. Niestety pannie "Dużej" wciąż było mało i po 23 zabiegach chirurgicznych rozmiar jej biustonosza to 32 S!

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Martina w przebraniu syrenki chwali się swoją przemianą na własnej stronie internetowej. Macie ochotę poznać szczegóły jej niezwykłej metamorfozy?

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Tutaj Martina jako "kowbojska dziewczyna". Czy powiększenie piersi do monstrualnego rozmiaru sprawiło, że stała się bardziej atrakcyjna?

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Martina w stylizacji a'la lalka Barbie. Czy pasuje do niej takie plastikowe wcielenie?

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Widać, że Martina wciąż ma w sobie coś z małej dziewczynki i lubi nosić bajkowe przebrania. Oto jedna z jej zimowych stylizacji a'la Elsa...

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Jak oceniacie wygląd Martiny z powiększonym biustem?

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Czy jako Barbie z filmów dla dorosłych ta stewardeesa miała szansę zrobić karierę w modelingu?

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Wygląda tutaj mega zmysłowo, czy groteskowo? Co sądzicie na temat tej "damy"? Kolejne zdjęcia pokazują, jak dalej przebiegała metamorfoza Martiny "Big", która jak sama mówi: "kocha wszystko, co DUŻE"...

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

"Czy mogę przedstawić Wam mój nowy projekt modyfikacji ciała? Jak wiecie, lubię ekstremalny wygląd :) Ponieważ w prawdziwym życiu Barbie jest pięknie opalona, zdecydowałam, że i ja się naprawdę opalę. Na tym kolażu widać dobrze moją zmianę z ostatnich tygodni :)" - napisała 19 lutego 2017 r.

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Niestety operacje biustu nie zawowoliły Martiny i nie zwiększyły jej pewności siebie. Dziewczyna postanowiła dalej eksperymentować ze swoim wyglądem - zaczęła intensywnie korzystać z solarium i przyjmować tabletki pobudzające melaninę. Ciekawe, czy kiedykolwiek pomyślała o konskewencjach zdrowotnych takich drastycznych przemian. Czy ona nie boi się raka skóry???

"Od czasu mojej transformacji sprzed 9 tygodni zmienił się nie tylko mój kolor skóry. Wszystko na moim ciele stało się znacznie ciemniejsze, jak na przykład moje włosy (brwi i linia włosów). Ale moje europejskie rysy twarzy nie uległy zmianie" - napisała Martina pod tą fotką z dnia 19 marca 2017 r.

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

"Ponieważ nie było widać efektów opalania, zdecydowałam się więc na leczenie. To zwiększyło produkcję mojej melatoniny. Od czasu zabiegu w styczniu moja skóra robi się coraz ciemniejsza. Bardzo mi się podoba mój nowy hebanowy look :) Dlatego obecnie testuję różne rzeczy np. czarną perukę. Jak w niej wyglądam?"

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

"Co sądzicie o moim nowym zdjeciu w tle? Myślę, że dobrze oddaje moją przemianę" - jakiś czas temu zapytała Martina na swoim profilu.

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Niestety komentarze internautów pod tym kolażem nie były zbyt przychylne:

O mój Boże, to nie wygląda naturalnie, jesteś teraz okropna!

Byłaś bardzo ładna, a teraz wyglądasz fatalnie, musisz być idiotką, żeby dążyć do takich zmian. Mam nadzieję, że będziesz jednak szczęśliwa z takim wyglądem.

To teraz potrzebujesz implantów w tyłku!

"Ponieważ jestem bardzo szczęśliwa i dumna z tego, że jestem teraz czarną kobietą, zaktualizowałem swoje zdjęcie profilowe :) Mam nadzieję, że Wam się podoba?" - spytała Niemka, która spełniła niedawno swoje marzenie i zmieniła także kolor skóry.

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Powinnnaś udać się do Sephory i oddać się w ręce makijażystek, aby cię nauczyły malowania na ciemnym odcieniu skóry. Jest wiele odcieni, z których możesz korzystać, co oprócz neutralnego wyglądu da ci szansę na eksperymentowanie ze swoim wyglądem - to chyba jeden z niewielu życzliwych komentarzy pod adresem ciemnoskórej teraz Martiny

"Jak Wam się podoba moje nowe zdjęcie profilowe?" - spytała Martina na swoim Facebooku.

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Czy robisz to, żeby wyśmiewać się z czarnoskórych, czy naprawdę chcesz być czarna? - spytała jedna z internautek.

Nie, nie żartuję sobie z czarnych. Podziwiam czarnych ludzi i uważam ich za pięknych. Dlatego cieszę się, że jestem teraz czarną kobietą - wyjaśniła Martina.

W lutym 2018 r. Martina wyjechała do wymarzonej Kenii, gdzie ku jej radości jeden z duchownych nazwał ją podobno "prawdziwą afrykańską kobietą".

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Tamtejszy kapłan "ochrzcił" ją też mianem "Malaika Kubwa", co w języku suahili oznacza "Wielki Anioł". Czy to znaczy, że swoją przyszłość Martina powinna wiązać z Czarnym Lądem?

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Niedawno Martina pochwaliła się na swoim Facebooku fotkami z romantycznego ślubu w hawajskiej scenerii.

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Podobno jej świeżo upieczony małżonek Michael także postanowił przyciemnić swoją karnację. Teraz para poważnie myśli o wspólnym, CZARNOSKÓRYM dziecku. Martina pytała już lekarzy, w jakim odcieniu czekolady będzie ich słodkie bobo i czy będzie mogła karmić je piersią...

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Czy Martina powinna zmieniać kolor skóry oraz mieć ciemne, kręcone włosy? Naszym zdaniem zdecydowanie lepiej wyglądała jako biała blondyna z "BIGbiustem". Zresztą z tymi wielkimi piersiami to też chyba gruba przesada...

© Facebook/Martina BIG - Malaika Kubwa

Co sądzicie o przemianach Martiny? Czy kobieta faktycznie wyda na świat ciemnoskóre dziecko i będzie miała szansę karmić je naturalnie?

Ciekawe, czego tak naprawdę pragnie i jak widzi swoją przyszłość ta zagadkowa "kobieta-kameleon"?